آیا ساس با شستشو از بین می‌رود؟

02177646282 تلفن تماس
آیا ساس با شستشو از بین می‌رود؟
ساس حشره بسیار ریزی است که علاقه زیادی به مکان‌های تاریک دارد و در درزها و شکاف‌ها پنهان می‌شود. به سرعت تولید مثل این حشره نیز بسیار زیاد است. به همین دلیل ممکن است بدون این که شما از وجود آن در منزلتان با خبر باشید به سرعت تکثیر شوند.
رادین تک
رادین تک

ساس حشره بسیار ریزی است که علاقه زیادی به مکان‌های تاریک دارد و در درزها و شکاف‌ها پنهان می‌شود. سرعت تولید مثل این حشره نیز بسیار زیاد است. به همین دلیل ممکن است بدون این که شما از وجود آن در منزلتان با خبر باشید به سرعت تکثیر شوند. نیش ساس در روزهای ابتدایی علامت خاصی ندارد، اما بعد از چند روز علائمی از قبیل خارش، حساسیت، قرمزی، تورم و گاهی تنگی نفس ایجاد می‌شود. پس بهتر است ابتدا بدانید که ساس از کجا میاد و سپس با روش‌های از بین بردن ساس آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم: آیا ساس با شستشو از بین می‌رود؟

حقایقی در مورد ساس‌ها

  • ساس‌ها از خون جانوران خونگرم تغذیه می‌کنند.
  • معمولا زمانی که از خون موجودات تغذیه می‌کنند که آن‌ها در خواب باشند.
  • جای نیش ساس گاهی تا 14 روز نمایان نمی‌شود.
  • ساس‌ها معمولا شب‌ها و در تاریکی تغذیه می‌کنند.

آیا ساس با خشکشویی از بین می‌رود؟

ساس‌ها چه مدت روی لباس‌ها زنده می‌مانند؟

یکی از رایج‌ترین مکان‌هایی که ساس تختخوابی از طریق آن شیوع پیدا می‌کند، روی لباس است. ساس‌ها گاهی می‌توانند 1 سال بدون غذا زندگی کنند. در نتیجه این موجودات روی لباس تا مدت‌ها می‌توانند زنده بمانند. 

آیا ساس‌ها از طریق لباسشویی منتقل می‌شوند؟

اگر لباس‌ها را در دمای بسیار بالا بشویید و خشک کنید، احتمال انتقال ساس‌ها به پارچه‌ها و لباس‌های دیگر خیلی کم است.

آیا ساس با شستشو از بین می‌رود؟

در پاسخ به این که آیا ساس با شستشو از بین می‌رود یا خیر، باید بگوییم اگر لباس‌ها به مدت نیم ساعت تا یک ساعت در ماشین لباسشویی و در دمای بسیار بالا شسته شوند، ممکن است از وجود ساس پاک شوند. اما این روشی قطعی برای نابودی ساس نیست و نباید به آن اکتفا کرد. البته اتوی لباس‌ها احتمالا آن‌ها را از بین خواهد برد. 

آیا ساس‌ها از طریق خرید لباس از فروشگاه‌ها لباس هم منتقل می‌شوند؟

این فکر که ساس‌ها به لباس‌ها نو و حتی بسته بندی شده وارد نمی‌شوند اشتباه است. ساس‌ها ممکن است روی لباس‌ها نو در فروشگاه‌ها نیز پیدا شوند. نکته اینجاست که باید در صورت خرید لباس، آن‌ها را به دقت بررسی کنید. 

آیا ساس با شستشو از بین می‌رود؟

پیشگیری از ورود ساس به منزل از چه راه‌هایی ممکن است؟ 

ساس‌ها می‌توانند از طریق لباس، خرید وسایل چوبی دست دوم، خرید حیوانات خانگی به خصوص پرنده‌ها، اقامت در هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها و خوابگاه‌ها به محیط زندگی شما انتقال یابند. بهترین راه‌های پیشگیری از ورود و تکثیر ساس به منزل، وکیوم کردن لباس‌‌ها و پارچه‌ها، استفاده از جارو برقی، آشنایی با این موجودات، بازرسی محل اقامت، بازدید مبلمان و وسایل چوبی، کاور کردن تشک رختخواب، عدم خرید وسایل دست دوم است. 

بهترین روش از بین بردن ساس کدام است؟

روش‌های مختلفی برای از بین بردن ساس وجود دارد. مانند سوزاندن گوگرد در خانه. اما بهترین روش از بین بردن آن سمپاشی ساس است. برای این کار بهتر است از افراد حرفه‌ای و با تجربه کمک بگیرید، تا کار بیهوده یا خطرناک انجام ندهید. پیشنهاد ما به شما اعتماد به شرکت‌های سمپاشی مانند شرکت رادین تک است. رادین تک در زمینه سمپاشی انواع حشرات در همه مکان‌ها فعالیت دارد. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید