هزینه سمپاشی ماهی نقره ای | سمپاشی بید کاغذ

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی ماهی نقره ای
سمپاشی ماهی نقره ای (سمپاشی سیلور فیش) را باید جدی بگیرید زیرا با افزایش تعداد این جانور در منزل شما،باعث افت کیفیت زندگی تان شده و شما را دچار دردسر خواهند کرد.
رادین تک
رادین تک

ماهی نقره ای یا سیلور فیش هم از دیگر جانوارن و حشرات میباشد که وجود آنها باعث ترس و اذیت و آزار و خطراتی میشود که به محض مشاهده آنها بهتر است برای درخواست خدمات سمپاشی ماهی نقره ای با ما تماس بگیرید.

 

سم از بین بردن ماهی نقره ای

از دیگر خدمات شرکت سمپاشی رادین تک، سمپاشی ماهی نقره ای می باشد. حشرات این راسته با نام های عمومی دم مویی ، سیلور فیش، ماهی نقره ای ، حشره سه دم، بید کاغذ شناخته می شوند که این نام ها، در حقیقت متعلق به دو گونه مهم این راسته است.

بید کاغذ حشره‌ ای است از راسته دم‌ ریشک داران (Thysanura). اسم دیگر آن نقره ماهی (Silver fish) است که از حرکت ماهی مانند و همچنین رنگ آبی-خاکستری این جانور گرفته شده، در حالی که اسم علمی (Lepisma saccharina) آن نشان دهنده طرز تغذیه جانور است که بیشتر آن را کربوهیدرات‌هایی مانند شکر و نشاسته تشکیل می دهد. 

 

هزینه سمپاشی ماهی نقره ای

سم مخصوص ماهی نقره ای

شرکت سمپاشی رادین تک بعد از سال ها تجربه علمی و کاربردی در زمینه سمپاشی و حذف کامل حشرات و آفات غیر بهداشتی از محیط های خانگی و عمومی برای بالا بردن استانداردهای بهداشتی کشور شما هموطنان عزیز را در ریشه کنی کامل عوامل و جانوران مضر یاری خواهد کرد.

یکی از این خدمات سمپاشی ماهی نقره ای (سمپاشی بید کاغذ) می باشد. برای استفاده از خدمات رادین تک و اطلاع از لیست هزینه ها با ما تماس بگیرید.

 

آیا حشره ماهی نقره ای (سیلور فیش) انسان را نیش می زند؟

تغذیه این حشرات عمدتا کاغذ، فرش، لباس می باشد و این نگرانی را نداشته باشید. به هیچ وجه سیلور فیش انسان را نیش نمی زند زیرا فاقد اندامک نیش و گزش هستند.

ماهی نقره ای معمولاً از الیاف و پوشاک تغذیه می کند. اما تغذیه از مواد نشاسته ای را ترجیح می دهد شامل شیرازه و جلد کتاب ها ، پارچه های نخی، مواد غذایی خشک، چسب، کتان، چرم، کاغذ، الیاف تهیه شده از انواع گیاهی و حیوانی، ابریشم، منسوجات ، قند و انواع شیرینی جات .

 

چگونه متوجه حضور ماهی نقره ای یا سیلور فیش درمنزلمان شویم؟

ماهی نقره ای با علائمی شبیه به آسم می تواند یک واکنش آلرژیک ایجاد کند. آن ها همچنین حامل باکتری ها هستند. انواع باکتری ها به پای ماهی های نقره ای و ماهی های کاغذی متصل

هستند و شما به وضوح نمی خواهید آن را در خانه خود داشته باشید.

با چشم های دقیق می توانید نشانه های هجوم و تغذیه ماهی نقره ای را اگرچه نامنظم هست پیدا کنید. سوراخ های کوچک موجود در غذاها ، لکه های زرد فلس مانند ، مدفوع آن ها همچون دانه های کوچک فلفل سیاه از جمله نشانه های قابل رویت هستند.

 

نکاتی که در سمپاشی ماهی نقره ای و سایر حشرات باید به آن توجه داشت :

سمپاشی ماهی نقره ای

 • برای تشخیص اولیه نوع آفات با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفت و نوع سم را مشخص کنید.
 • تنها با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد.
 • تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب،  داخل ساختمان باید پوشاند.
 • در روزهایی که باد شدید می وزد، از سمپاشی کردن مزارع خودداری کنید.
 • در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.

 

پپشگیری و کنترل حشره سیلور فیش

اگر با هجوم حشره سیلورفیش (ماهی نقره ای)در خانه خود مواجه شدید برای پیشگیری و کنترل آن ها باید در ابتدا تعداد آن ها را بررسی کنید تا متوجه شوید راه ورود آن ها به داخل منزل از کجا بوده است.

آن ها می توانند از محیط بیرون ، یا توسط وسایل و شما وارد ساختمان شده باشند و اگر تعداد آن ها کم باشد احتمالا توسط وسیله ای خارجی و یا توسط شما ورود پیدا کرده اند و اگر تعداد این حشرات سه دم زیاد بود، هجوم به بیرون از محیط مربوط است و باید تمرکز خود را روی بیرون از منزل جمع کنید.

سیلورفیش ها می توانند از دیوارها به سرعت بالا روند و از طریق درزها و شکاف های موجود در درب ها ، پنجره ها و شیروانی وارد خانه شوند.

 

روش های جلوگیری از ورود ماهی دم مویی به خانه:

 • خانه را خشک نگه دارید.
 • همه ی شکاف ها و ترک های دیوار و خانه را پر کنید.
 • رطوبت خانه را کم کنید.
 •  دمای خانه را خنک نگه دارید.
 • کاغذهای بدون کاربرد را دور بریزید.
 • برای نگهداری از مواد غذایی دقت کنید.
 • منابع غذایی آن را از بین ببرید.

 

همه چیز در مورد سیلور فیش یا دم مویی

رژیم غذایی دم مویی :

ماهی نقره ای معمولاً از الیاف و پوشاک (فرش و لباس) تغذیه می کند اما تغذیه از مواد نشاسته ای را ترجیح می دهد شامل شیرازه و جلد کتاب ها ، پارچه های نخی، مواد غذایی خشک، چسب، کتان، چرم، کاغذ، الیاف تهیه شده از انواع گیاهی و حیوانی، ابریشم، منسوجات ، قند و انواع شیرینی جات و ...امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید