سمپاشی مارمولک ، خمیر کشنده مارمولک

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی مارمولک

با وجود اینکه اکثر ما به خوبی از فواید مارمولک ها آگاه هستیم اما ترس و انزجار از این موجودات سبب تمایل ما به ازبین بردن و ریشه کن کردن این موجود می شود.

رادین تک
رادین تک

با وجود اینکه اکثر ما به خوبی از فواید مارمولک ها آگاه هستیم اما ترس و انزجار از این موجودات سبب تمایل ما به ازبین بردن و ریشه کن کردن این موجود می شود. مارمولک ها مقادیر حیرت انگیز حشرات و عنکبوت های زنده را می خورند. بنابراین، چگونه مارمولک ها را ریشه کن کنیم و از ظاهر شدن دوباره آنها جلوگیری کنیم؟

در این مقاله تمام اطلاعات لازم را که مدتها به دنبال آن بودید پیدا خواهید کرد: نکات و تکنیک های حرفه ای برای دفع طبیعی مارمولک، سمپاشی مارمولک ، راه حل های الکترونیکی، سموم و غیره نکات هوشمندانه ما را بخوانید و سپس تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است؟

سمپاشی مارمولک

در این مقاله بهترین روش ها و محصولات برای سمپاشی مارمولک ها معرفی می شوند. این مقاله توسط متخصصین سمپاشی شرکت رادین تک گردآوری شده است تا به سوالات شما در زمینه سمپاشی مارمولک پاسخ دهد و بهترین محصولات دفع کننده مارمولک ها را به شما معرفی کند. امروزه در حین خرید محصولات سمپاشی مارمولک، تعداد زیادی از محصولات دفع کننده مؤثر مارمولک معرفی می شوند.

شما می توانید دفع کننده های طبیعی، دفع کننده های الکترونیکی، اسپری های موثر، مایعات و ژل ها را برای سمپاشی مارمولک ها خریداری کنید. در صورتی که محصول سمپاشی مناسب را انتخاب کنید و از آن در مناطق مختلف ناحیه مورد نظرتان استفاده کنید، مارمولک ها به دلیل استفاده از مواد دفع کننده و کشنده در محصولات سمپاشی، منطقه را ترک می کنند و یا می میرند.

اگر با یک مشکل بزرگ مارمولک روبرو هستید با یک متخصص و شرکت سمپاشی مارمولک تماس بگیرید. کنترل مارمولک برای متخصصان شرکت سمپاشی مارمولک آسان است.

در راستای این امر شرکت سمپاشی مارمولک رادین تک در تهران تمامی منطقه های تهران و اطراف این استان را پوشش داده و راهکارهای نوینی را نه تنها در از بین بردن حشرات و سمپاشی آنان در نظر گرفته است

برای اشنایی بیشتر در مورد سمپاشی ساس مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید.

عواملی که باعث می شوند مارمولک ها در خانه تردد کنند:

اگر تعداد زیادی حشرات و جانداران ریزی که غذای مارمولک ها محسوب می شوند در محیط خانه پرسه بزنند احتمال وجود مارمولک ها نیز افزایش خواهد یافت.

  • آشپزخانه کثیف
  • ظرف های نشسته
  • باقی مانده های غذا و هر نوع آلودگی می تواند حشرات و در نتیجه مارمولک ها را جذب کند.

 

سمپاشی مارمولک و راهکارهای رهایی از دست آنان

سم مارمولک

 مارمولک ها اغلب در داخل ساختمان ها در اطراف گل ها و یا در گوشه کنار منزل که به دور از چشم است پنهان خواهند شد. قفسه های کتاب، شکاف های بین دیوار، کمد ها، پشت کمد و مبل ها، گلدان های بزرگ و پایه دار، مجسمه ها بزرگ و تزئینی، در داخل شومینه و در اطراف بخاری ها خود را مخفی خواهند کرد.

در اغلب موارد پیدا کردن آن ها بسیار سخت است که هر کسی توانایی پیدا کردن، رو به رو شدن و دفع آن ها را ندارد. نیروها و تکنسین های با تجربه و با سابقه شرکت رادین تک که از سال تاسیس این شرکت در آن جا حضور و فعالیت گسترده داشته اند توانایی دفع و سمپاشی مارمولک را دارند. سمپاشی مارمولک دارای شیوه و روشی خاص است که نیاز به تجربه لازم برای سمپاشی ها هستند، که سمپاشان رادین تک به راحتی در اندک زمان لازم در حضور شما با صراحت کامل و دقیق کارشان را به درستی انجام می دهند

 

عوامل موثر بر هزینه سمپاشی مارمولک 

مارمولکها از سری موجودات موذی هستند که با ورود به محل سکونت و محل کار شما می توانند باعث نگرانیتان شوند. این موجودات اغلب آلودگی هایی همراه خود دارند که حتی می توانند زندگی ما را به خطر بی اندازند.محل سکونت، متراژ خانه، میزان آلودگی، محل های مختلفی که می خواهید سمپاشی کنید، نوع و مدل مواد سمپاشی، میزان تخصص سمپاش را می توان به عنوان عوامل موثر بر هزینه سمپاشی مارمولک  نام برد.

برای مقابله با مارمولک راه های زیادی وجود دارد، شما می توانید در ابتدا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید، راه های نفوذی به خانه را ببندید، در محل پنجره ها توری نصب کنید و یا سمپاشی پیشگیرانه انجام دهید. اما اگر مارمولک را  در خانه مشاهده کرده اید، هنوز دیر نیست باید ابتدا با سمپاشی مناسب این موجودات موذی را معدوم کنید، باقی مانده آنها را از ساختمان خارج کنید و راه های ورودی را ببندید. موش و مارمولک رو می توان بدون استفاده از سمپاشی از طریق تله گذاری دفع کرد .در مقاله سمپاشی موش نیز هزینه تله گذاری و دفع آفات و فاکتورهای آن اعلام شده است

متراژ فضا بر قیمت سمپاشی مارمولک تاثیر دارد؟

از دیگر عوامل موثر بر هزینه سمپاشی مارمولک می توان به متراژ محل مورد نظر اشاره کرد، طبیعی است که هرچقدر محیط بزرگتر باشد میزان سم مصرفی، زمان سمپاشی و اجرت آن افزایش می یابد و بدیهی است که شما برای هزینه سمپاشی مارمولک و یا قیمت سمپاشی مارمولک برای یک محل بزرگتر باید مبلغ بیشتری بپردازید.

 

آیا مارمولک ها سمی هستند؟

 مطالعات انجام شده  بر روی سمی بودن مارمولک های ایران و به خصوص مارمولک های خانگی، نشانگر این است که هیچ کدام از مارمولک های ایران یا سوسمارهای ایران سمی نیستند و نمی توانند برای انسان خطرناک باشند.

 

چرا مارمولک ها مفید می باشند؟

مارمولک های خانگی علاوره بر اینکه سمی نمیباشند و در دمشان سم سیانور وجود ندارد، بلکه سودآور میباشند. چرا که مارمولک های خانگی حشرات موذی را صید نموده و از تخم آنها نیز استفاده میکنند. بیشتر مارمولک‌ها حشرات را می‌خورند بنابراین می‌توانند خانه و باغ شما را از حشرات موذی پاک کنند .این موضوع به بهداشت خانه و جوامع مسکونی کمک مینماید.

 

روش هایی جهت دور کردن مارمولک از خانه

 1- مارمولک ها توسط بوی تخم پرندگان دفع می شوند

این یکی از ثابت شده ترین و بهترین راه های دفع مارمولک هاست. پس از استفاده از تخم ها، پوسته آنها را در اطراف خانه علی الخصوص نزدیکی پنجره ها و درهای ورودی بپاشید

۲- حبه سیر میتواند مشکل گشا باشد

این سبزی خوش بو برای ما انسان ها بسیار خوش آیند است اما مارمولک ها از بوی آن نفرت دارند. سیرها را در اطراف محوطه خانه تان بیاویزید و یا رایحه سیر را در نزدیکی پنجره ها و درهای ورودی تان حفظ نمائید تا از ورود این آفات به خانه جلوگیری کنید. هم چنین می توانید از اسپری آب و آب سیر استفاده نموده و محیط خانه و اطراف  را عاری از مارمولک نمایید

۳- استفاده از پیاز 

مانند سیر، مارمولک ها از بوی تند پیاز نفرت دارند. آنها را در نزدیکی پنجره ها و درب های ورودی بیاویزید و یا در مخفیگاه های مارمولک ها قرار دهید. آنهابه دلیل اینکه تحمل بوی پیاز را ندارند لانه هایشان را ترک خواهند نمود. هم چنین می توانید اسپری آب پیاز و آب را درست کرده و در گوشه کنار خانه اسپری کنید تا مارمولک ها را دور نگه دارید

۴- گرده های نفتالین

همه می دانیم که گرده های نفتالین در دور نگه داشتن ساس ها و سایر آفات مؤثرند. آنها بر روی مارمولک ها هم همین تأثیر را دارند. بوی زننده نفتالین این موجدات لغزنده را دور نگه خواهد داشت. گرده های نفتالین را داخل قفسه ها و گنجه ها قرار دهید

 

چگونه مارمولک های اطراف خود را کنترل کنیم؟

سمپاشی مارمولک

از این نکات و تکنیک های مهم برای داشتن خانه بدون مارمولک استفاده کنید :

مرحله ۱. خانه را برای مارمولک ها غیرقابل تحمل کنید تمیز کردن خانه بهترین راه حل است. به یاد داشته باشید، یک خانه کثیف مارمولک ها را برای تهیه هر دو مکان مخفی و غذا برای آنها دعوت می کند. مراقب زباله، تعداد زیادی مجله و جعبه باشید. گرما را پایین بیاورید و محیط را خنک تر کنید زیرا این موجودات گرما را دوست دارند.

مرحله ۲. اجازه ندهید که آنها وارد شوند بسیاری از مارمولک ها می توانند بدن کوچک پوسته پوسته خود را بسیار کوچک جمع کنند. در بیرون از خانه خود بازرسی کنید و به دنبال ترک و سوراخ باشید. فضاها را با مقداری قلاب پر کنید، سوراخ ها را در صفحه ها برطرف کنید و دهانه ها را در اطراف درب تعمیر کنید.

مرحله ۳. نبود غذا برای مارمولک – عدم وجود مارمولک! در خارج از محیط اطراف خانه تعداد زیادی آفات مختلف وجود دارد که مارمولک ها می خورند. برای از بین بردن مارمولک، غذاهای آنها را از بین ببرید. پایه و اساس خانه خود را با یک سموم دفع آفات اسپری کنید.

مرحله ۴. محیط را برای آنها ناخوشایند قرار دهید مارمولک ها مناطق پر نور را دوست ندارند. چراغ را خاموش کنید. مکان هایی را که معمولاً مارمولک ها را می بینید، تاریک نگه دارید تا بتوانید آنهارا شکار کنید. مارمولک ها موجودات خونسرد هستند و مکان های گرم و مرطوب را دوست دارند؛ بنابراین یک نکته خوب داشتن دمای خنک تر در خانه است.

مرحله ۵. حذف آب ایستاده سطل، گلدان های خالی و کاسه هایی که آب ایستاده دارند، زمینه های پرورش حشرات جذب مارمولک هستند. تمام مواردی را که می تواند آب ایستاده را خالی کند، خالی کنید. اگر باید آنها را در بیرون از خانه رها کنید، آنها را وارونه کنید تا آب جمع نشود.

 

چسب مارمولک

  • غیر سمی
  • استفاده آسان
  • بهترین تله موش
  • بی ضرر

 

روش های از بین بردن مارمولک ها

دو روش برای از بین بردن مارمولک ها و ریزش آنها وجود دارد:

  • پیشگیری – از ورود مارمولک به خانه جلوگیری می کند.
  • ریشه کن کردن – استفاده از محصولات ویژه کنترل آفات برای از بین بردن کارآمد مارمولک ها.

اگر با یک مشکل بزرگ مارمولک روبرو هستید با یک متخصص تماس بگیرید. کنترل مارمولک برای متخصصان آسان است.

 

دفع مارمولک ها

مارمولک ها حشره خوار هستند . آن ها از حشراتی که شب ها به دور لامپ ها و یا روشنایی است تغذیه خواهند کرد. متاسفانه همچنان در بازار و یا داروخانه ها سموم و یا دارویی برای دفع مارمولک ها و یا این دسته از خزندگان در دست نخواهد بود از این رو بسیاری از مردم با استفاده از تله های پلاستیکی به دنبال به دام انداختن این حشرات ( جانوران ) هستند اما این شیوه قدیمی دیگر به کار نمی آید و با تاسیس و گسترش فعالیت شرکت رادین تک در تهران برای سمپاشی مارمولک دیگر دچار اضطراب و نگرانی نخواهید شد.

سمپاشی رادین تک با ارتباط و هماهنگی با شما در اسرع وقت در هر منطقه از تهران که ساکن هستید شما را حمایت کرده و در کمترین زمان موجود با سمپاشی مارمولک محیط شما را عاری از هرگونه مارمولک و یا خزنده ای می کند.

 

میزان آلودگی محیط بر قیمت سمپاشی مارمولک تاثیر دارد؟

میزان آلودگی محیط نیز به عنوان یکی از عوامل موثر بر هزینه سمپاشی مارمولک شناخته می شود. هرچقدر تعداد مارمولک ها بیشتر باشد و یا در محیط بیشتری پراکنده شده باشند شما باید مبلغ بیشتری را برای قیمت سمپاشی مارمولک در نظر بگیرید.  

دستمزد کارشناس سمپاشی بر هزینه سمپاشی مارمولک تاثیر دارد؟

همانطور که پیش از نیز اشاره کردیم، میزان تجربه و مهارت کارشناس سمپاشی نیز بر قیمت سمپاشی مارمولک تاثیر می گذارد. اما برای پیدا کردن کارشناس ماهر و با انصاف چه باید کرد؟ پیدا کردن بهترین شرکت سمپاشی و مشاوره و استفاده از راهنمایی آنها کارگشا خواهد بود


برآورد قیمت سمپاشی مارمولک

سم پاشی مارمولک در تهران

مرحله بازرسی و بررسی

مرحله بازرسی و بررسی از عوامل موثر بر هزینه سمپاشی مارمولک است. اگر در مورد نفوذ موجودات موذی و میزان نفوذشان شک دارید در اولین مرحله باید بررسی انجام دهید. در این مرحله می توانید برآوردی نسبت به قیمت سمپاشی مارمولک بدست آورید. خود مرحله بازرسی نیز هزینه ای دارد که با توجه به گستردگی محل می تواند بر هزینه سمپاشی مارمولک تاثیر بگذارد. البته بعضی از متخصصین در پکیجی که ارائه می دهند، این مرحله را به رایگان انجام می دهند.

مرحله تله گذاری

در این مرحله در مسیرهای رفت و آمد مارمولک تله گذاری انجام می شود که مارمولک ها در آن گیر می افتند و پس از آن می توان آن را از محیط خارج کرد. اما برخی به جای تله گذاری ترجیح می دهند سمپاشی انجام دهند که هزینه سمپاشی مارمولک نیز متفاوت خواهد بود. در سمپاشی شما محیط بیشتری را می توانید تحت پوشش قرار دهید.

مرحله سمپاشی

در این مرحله در مناطق مورد نظر سمپاشی صورت می گیرد و مدتی اجازه داده می شود که این سم ها اثر کنند. معمولا استنشاق بخارات حاصل از سمپاشی برای ما خطرناک هستند و حتی می توانند باعث مسمویت و در مراحل پیشرفته باعث مرگ ما شوند، برای انجام سمپاشی بهتر است محیط را تخلیه کنید. نوع سم استفاده شده بر قیمت سمپاشی مارمولک موثر است.

مرحله پاکسازی

بعضی از افراد برای کاهش هزینه  و قیمت سمپاشی مارمولک و یا عوامل دیگر از مرحله پاکسازی چشم پوشی می کنند، اما این مرحله نقش بسزایی در از بین رفتن آلودگی ها دارند، شما می توانید برای انجام این مرحله با متخصص مورد نظر مشورت کنید و با او وارد مذاکره شوید. 

اما شما برای جلوگیری از پرداخت هزینه سمپاشی مارمولک می توانید اقدامات پیشگیرانه ای انجام دهید. منافذ خانه را بپوشانید تا در قدم اول این موجودات وارد خانه نشوند، برای انواع خوراکی ها از انواع ظروف درب دار استفاده کنید تا از دسترسی آنها به خوراکی جلوگیری شود، معمولا مارمولک ها از انواع حشرات دیگر تغذیه می کنند پس بهتر است برای مقابله با حشرات نیز راه حل هایی را در نظر بگیرید.

زباله ها را روزانه از خانه بیرون ببرید و آنها را در کیسه های در بسته نگه دارید. نظافت خانه را جدی بگیرید و به صورت دوره ای جاهایی که دور از دسترس هستند را تمیز کنید.

 

سمپاشی مارمولک در تهران و کرج

شما که در حال خواندن این مقاله هستید یقیناً با این مشکل مواجه شده اید، که برای رهایی از دست مارمولک باید اقدام به انجام کارهایی کنید. مارمولک ها جزو خزندگان به شمار می آیند، که در اندازه ها و جثه های متفاوت در طبیعت دیده خواهند شد. رنگ و شکل ظاهر آن ها در اکثر گونه ها شبیه به یکدیگر است. وجود این خزندگان در اندازه های کوچک و نادر در منازل های ویلایی که دارای درختان، گل ها و گیاهان سر سبز هستند بسیار به چشم خواهد آمد.

آب یکی از مواردی است که آنان به شدت به خود جذب می کند، مانند رودخانه و یا استخر های سر باز منازل که در به وجود آمدن ها بی تاثیر نیست. اکثر افراد در آپارتمان های خود از گل و گیاه نگهداری می کنند و یا وجود خزه های چسبنده بر روی دیوار خانه ها یکی از عوامل پدیدار شدن مارمولک ها در نزدیکی شما است.

بسیاری از شهروندان و عزیزان تهرانی در ساختمان ها، مجتمعات و بسیاری از اماکن دیگر خود از وجود این خزندگان رعب و وحشت دارند و برای خلاصی از دست آن ها به دنبال سموم و راهکارهایی برای رفع این خزنده موذی هستند که به راحتی از منازل شما دفع نخواهند شد.سمپاشی مار و سمپاشی رتیل هم جز خدمات سمپاشی رادین تک می باشد.

در راستای این امر شرکت سمپاشی حشرات و سمپاشی مارمولک رادین تک در تهران تمامی منطقه های تهران و اطراف این استان را پوشش داده و راهکارهای نوینی را نه تنها در از بین بردن حشرات و سمپاشی آنان در نظر گرفته است، بلکه برای سمپاشی مارمولک در طی سال های اخیر که شرکت رادین تک شکل گرفته و تاسیس شده است خدمات ویژه را ارائه کرده است.

سمپاشی مارمولک در محل مورد نظر شما رسما یک کار تخصصی است و برای انجام این کار نیاز به سمپاشی با تجربه دارد. زیرا سهل انگاری در اقدام به انجام این کار نه تنها باعث لطمه به خود و نزدیکانتان خواهد شد بلکه باعث فراوانی و جذب مارمولک و فراری دادن آن ها در گوشه ای دیگر از منزلتان نیز خواهد شد و کارتان دشوارتر برای پیدا کردن آن ها خواهد شد.

شرکت سمپاشی مارمولک در تهران رادین تک در بهترین زمان مبارزه با مارمولک ها که اوایل بهار است آماده ارائه خدمات میباشد که برای این کار تمام مسیرهای ورود آنها را مسدود میکنند و ریشه کنی به صورت کامل انجام میشود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید