خدمات سمپاشی سوسک ریز ساختمان با قوی ترین سموم

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی سوسک ریز
دفع سوسک های ریز کابینت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.سوسک ها و تمامی موجودات موزی فکر بسیاری را به خود مشغول کرده اند و این حشرات آسیب های بسیاری بر سلامت انسان زده و به همین دلیل باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید.
رادین تک
رادین تک

سوسک‌ های ریز سیاه خانگی یا همان سوسک آشپزخانه که به سوسک کابینت یا سوسک آلمانی هم معروف هستند، از دیگر انواع سوسک‌ها بسیار کوچک‌ هستند؛ به همین دلیل به آسانی درون درزها و شکاف‌ها مخفی می‌شوند.

اگر آنها را جایی ببینید و از بین نبریدشان، با مرور زمان شاهد تعداد زیادی از آنها خواهید بود.

مطمئن ترین راه برای از بین بردن این حشرات هم سمپاشی سوسک ریز میباشد که توسط شرکت سمپاشی رادین تک ارائه میشود.

 

سمپاشی سوسک ریز

این نوع از سوسک‌ها در مقابل سموم بسیار مقاوم‌اند؛ همین‌طور، مهم‌ترین نکته در مورد سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه، سمپاشی تخم سوسک‌ها است.

این سوسک های ریز آلمانی به تمام سموم معمولی مقاوم هستند اما نکته ای که وجود دارد این است که برای ریشه کنی آنها باید از ترکیب سمومی مخصوص در بازه زمانی مشخص استفاده کنید.

طبق تجربیات کارشناسان ما این سوسک ها به سموم کلره مقاوم هستند و تاثیری روی آنها ندارد اما برای از بین بردن آنها میتوانید از سموم فسفره، کارباماتی و پیرتیروئیدی برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی استفاده کنید.

اگر به خدمات سمپاشی سوسک ریز با استفاده از بهترین سموم ارگانیک و بدون جابجایی وسایل و تغییراتی همراه ضمانت نامه نیاز دارید، با شرکت سمپاشی رادین تک تماس بگیرید.

 

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

خدمات سم پاشی سوسک ریز آلمانی باید نسبت به نوع و تعداد و شرایط محیط انجام شود تا هم آنها را کاملا ریشه کن کند و هم نیازی به سمپاشی دوباره نداشته باشد.

این سوسک ها معمولا در آشپزخانه ها، رستوران ها و قنادی ها و در محیط های تاریک و گرم و مرطوب یافت میشوند که شرکت سمپاشی تضمینی آریا با بهره گیری از دانش متخصصین حشره شناسی و سم شناسی از دانشگاه تهران و مونیخ آلمان با مصرف بهترین و ایمن ترین سموم ارگانیک شما هموطنان عزیز را در ریشه کنی این حشره یاری می نماید.

همچنین بهتر است بعد از سمپاشی هم محیط را پاکسازی کنید، منابغ غذایی آنها را از بین ببرید و پناهگاه های این حشرات موذی را هم شناسایی و تخریب کنید.

 

سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی سوسک ریز

مراحل سم پاشی سوسک کابینتی به شرح زیر میباشد :

 1. بعد از اینکه شما با ما تماس میگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور پیدا میکنند تا حشرات را شناسایی و بهترین راه برای از بین بردن آنها را پیدا کنند.
 2. بعد از اینکه مشاوره های لازم را به شما ارائه دادند، در صورت تمایل شما برای ساخت سم مخصوص اقدام میکنند.
 3. سپس در زمان تعیین شده برای انجام خدمات سمپاشی در محل حاضر میشوند و شما را از شر این حشرات خلاص میکنند.

کارشناسان رادین تک با داشتن سالها تجربه و سابقه و همچنین داشتن رزومه ای درخشان، آماده ارائه خدمات تضمینی در سر تا سر تهران و کرج و حومه میباشند.

 

سوسک ریز آشپزخانه از کجا می آید؟

سوسک ریز سیاه آلمانی معمولا از طریق منافذ زیر درب ورودی ساختمان،پنجره ها ،مسیر هواکش آشپزخانه، هواکش دستشویی و حمام و از منزل همسایگان آلوده به سوسک ریز آلمانی به منزل شما انتقال می یابند.شما با خرید وسایل چوبی مانند تخت و مبلمان، خرید مواد غذایی روزانه از جمله شانه تخم مرغ ، لباس و اشیا در صورت آلوده بودن می توانید به راحتی این سوسک ها و تخم این حشرات را به منزل خود انتقال دهید.

 

مراحل سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه چگونه است؟

اگر مشکل سوسک ریز آشپزخانه یا سوسک آلمانی دارید، حتماً به این فکر می‌کنید که چطور می‌توان از شر یکی از سرسخت‌ترین آفات موجود، خلاص شد. سوسک‌های آلمانی درون همه چیز نفوذ می‌کنند، به سرعت تکثیر می‌شوند و می‌توانند به مدت چند ماه بدون غذا و دو هفته بدون آب زنده بمانند.

این موجودات ریز قطعا یک چالش بزرگ برای شما محسوب می‌شوند اما با ابزار و محصولات مناسب، می‌توانید پیروز نبرد با سوسک‌های آلمانی شوید. قبل از این که از یک فرد حرفه‌ای برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه کمک بگیرید، چند اقدام ضروری هست که خود شما می‌توانید انجام. دهید تا بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل شود.

از دیگر خدمات رادین تک میتوان به سمپاشی موش ، سمپاشی مار و سمپاشی موریانه اشاره کرد.

 

پاک‌سازی محیط و مبارزه با سوسک ریز آشپزخانه:

پاک‌سازی، مهم‌ترین مرحله سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه است. کوتاهی در نظافت منظم و صحیح منزل، اولین دلیل ظهور سوسک ریز آشپزخانه است. درست مانند بیش‌تر آفات، سوسک ریز آشپزخانه هم به 3 چیز برای ادامه‌ی حیات خود نیاز دارد: غذا، آب و پناهگاه. اگر حتی بتوانید یکی از این موارد را حذف کنید، جمعیت سوسک‌ها یا به شدت کاهش می‌یابد یا به جای دیگری نقل مکان می‌کنند.

 

چگونه از ورود سوسک ها به آشپزخانه جلوگیری کنیم؟

اولین و مهمترین راهکار برای جلوگیری از ایجاد این سوسک ها فقط و فقط نظافت است. با این کارها مواد غذایی برای تغذیه سوسک ها از بین خواهد رفت :

 • جلوگیری از تجمع اشغال و خارج کردن کیسه زباله از آشپزخانه
 • جلوگیری از انباشته شدن خرده نان و غذا در کف زمین
 • عدم رها سازی چربی بر روی گاز و کابینت اطراف آن
 • شستن ظرف های باقیمانده در سینک آشپزخانه ( به خصوص شب ها)

دومین راهکارقبل از سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه مصدود کردن تمام درز و شکاف های کناره های دیوار است گاهی بر اثر نشست ساختمان وهمچنین تکانهای شدید درز و شکاف هایی در دیوارها وکناره های خانه ایجاد میشود.این درز و شکاف ها می توانند جایگاه مناسبی برای تخم ریزی این حشرات موذی باشد لذا پرکردن این منافذ و شکاف ها کمک بسزایی در دفع خانگی این حشرات قبل از سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه می باشد.

سومین راهکار برای جلوگیری از ورود سوسک ریز، سرویس تمام شیرآلات خانه که چکه می کند است. سوسک ها و سایر حشرات از این آب برای رفع تشنگی استفاده می کنند. از انجایی که این جانوران علاقه شدیدی به محیط های مرطوب دارند و لازمه زندگی سوسک ها وابسته به آب است به طوری که این موجودات جان سخت بدون آب تا چند روز بیشتر زنده نمی مانند ,سرویس شیر آلات و جلوگیری از ایجاد رطوبت حیات این حشرات را مختل میسازد.

 

بهترین سم سوسک ریز

ممکن است با روش‌هایی بتوانید سم سوسک ریز در منزل بسازید، اما نمی‌توانید با پیاز و جوش شیرین به جنگ تخم ریزی سوسک ریز بروید. بهتر است ازتجربیات متخصصین سمپاشی را برای ساخت و پاشیدن سم سوسک ریز بهره ببرید.

به این نکته توجه داشته باشید که برای حفظ سلامتی خود و خانواده از خرید هر نوع سم سوسک ریز پرهیز کنید و این درخواست را از شرکت های معتبر سمپاشی داشته باشید.

 

سم سوسک کابینت

سمپاشی سوسک ریز کابینتی

با توجه به وجود مواد غذایی در کابینت ها، سوسک های ریز هم آنجا را برای زندگی انتخاب میکنند و راهی جز استفاده از سم سوسک کابینت برای از بین بردن آنها ندارید.

شرکت سمپاشی ما با ساتفاده از فرمول مخصوصی توسط کارشناسان خبره سمپاشی و سم شناسی سمومی تهیه میکنند که در اختیار عموم قرار ندارد و به فروش هم نمیرسند.

اگر شاهد تعداد کم یا زیاد از سوسک های کابینتی هستید که جا خوش کرده اند، برای حذف آنها از زنگیتان با ما تماس بگیرید.

 

سم مخصوص سوسک آلمانی

اگر شاهد سوسک آلمانی در منزل یا محل کار هستید، میتوانی با ما تماس بگیرید تا همکاران ما همراه با سم مخصوص سوسک آلمانی بدون نیاز به تعطیلی محل کار و یا تخلیه منزل، این خدمات را برایتان انجام دهند.

به این نکته توجه داشته باشید که مصرف بی رویه سموم خطرناک و غیر مجاز توسط برخی شرکت ها باعث آسیب رسیدن به سلامتی شما میشود.

 

خطرات سوسک آلمانی چیست؟

سوسک آلمانی ممکن است بی آزار و کمی چندش به نظر بیاید، اما خطراتی برای سلامتی انسان دارد. سوسک‌ ریز آشپزخانه با آلوده‌کردن مواد غذایی از طریق عوامل بیماری‌زای موجود در توالت‌ها، زباله‌ها و ... باعث انتقال :

 • بیماری‌های باکتریایی، اسهال، وبا
 • بیماری‌های ویروسی، فلج اطفال
 • حمل تخم کرم‌های انگلی
 • و همچنین واکنش‌های آلرژیک مانند ناراحتی پوستی، خارش، تورم پلک و ناراحتی‌های تنفسی می‌شوند.

 

کمک گرفتن از یک شرکت متخصص در امور سمپاشی سوسک

با توجه به تغییرات شرایط محیطی سوسک ها در مقابل بسیاری از سموم بازاری که به صورت اسپری و خمیری هستند مقاوم شده اند لذا کمک گرفتن از متخصصین در امر سمپاشی که با توجه به علم روز سمومی تولید کرده اند که میتوان محیط را به صورت صددرصد پاکسازی نمود ضروری می باشد.

سمپاشی به صورت تک مرحله ای و دو مرحله ای انجام میشود. انجام سمپاشی رستوران ها و انبارهای مواد غذایی به صورت سالیانه پیشنهاد میگردد. مکان های غذاخوری عمومی حتی در صورت ندیدن سوسک نیز باید به طور مرتب، آشپزخانه و محل طبخ غذا را سمپاشی کنند.

به علاوه در این روزها به دلیل وجود ویروس کرونا، انجام ضد عفونی در رستوران ها و آشپزخانه های عمومی ضروری است. این امر ارتباطی به سمپاشی برای سوسک ندارد. خدمات ضد عفونی به منظور از بین بردن میکروب ها، باکتری ها، ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا انجام می شود.

 

خطرات سمپاشی منازل  چیست؟

استفاده مکرر و ناآگاهانه از اسپری های موجود در بازار و البته کمک گرفتن از شرکت های غیر معتبر در امر سمپاشی سوسک به دلیل استفاده از سموم غیر استاندارد میتوانند خطرات سمپاشی منازل نظیر آسم و مسمومیت اعضا به همراه داشته باشند.

شرکت های متخصص در امور سمپاشی وسایر جانداران موذی با علم روز سازگار با محیط زیست توانسته اند به سمومی در جهت سمپاشی سوسک دست یابند که خطرات سمپاشی را به حداقل رسانیده و بدون نیاز به دوران قرنطینه بعد سمپاشی و کمترین آسیب به سلامت افراد بهترین نتیجه در پروسه سمپاشی سوسک آشپزخانه  وهمچنین فاضلاب را به همراه داشته باشند.

 

چه زمانی به سمپاشی سوسک احتیاج است؟

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

رعایت راهکارهای طبیعی ذکر شده مانند نظافت وکنترل رطوبت محیط و غیره میتواند تا حد بسیار کمی موثر واقع بشود و مدت زمان طولانی را برای ریشه کنی می طلبد.علاوه بر آن رعایت صددرصدی تمام موارد ذکر شده گاهی امکان پذیر نمی باشد.ازین رو سمپاشی محیط کارآمدترین راهکار محسوب می شود که در تمامی محیط ها با هر متراژی می تواند نهایت رضایت را به همراه داشته باشد.

عدم استفاده درست با دوز مشخص و معین از سم های گوناگون در پروسه سمپاشی سوسک علاوه بر اینکه ممکن است نتیجه عکس در از بین بردن سوسک ها رو شامل شود.ممکن است باعث مقاوم شدن نسل بعدی این حشرات در مقابل سم مصرفی شود لذا برای  کمک گرفتن از متخصصین این رشته که با اطلاعات دقیق و مطلع بودن از بهترین سم کاربردی در سمپاشی سوسک میتواند بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد.

 

سمپاشی سوسک ریز به چه طریق انجام می شود؟

سمپاشی سوسک ریز یا آلمانی که به سوسک های کابینت معروفند برای تخم گذاری به تمام درز و شکاف های خانه , در کابینت ها ودرداخل وسایل خانه از قبیل یخچال لباسشویی نفوذ میکنند.ازین رو برای ریشه کنی این نوع حشرات ریز بهترین عمل استفاده از سموم برای از بین بردن آنها می باشد.

متخصصین، سمومی که برای این نوع حشرات طراحی شده اند را به تمام نقاطی که احتمال تخم گذاری می باشد می پاشند و باعث ازبین رفتن اینگونه آفت ها به طور کامل می شوند.

 

قیمت سمپاشی سوسک در سراسر تهران چگونه محاسبه می شود؟

برای براورد قیمت سمپاشی با شرکت معتبر تایید شده سازمان وزارت بهداشت مشاوره کنید. نرخ ارایه شده بر اساس متراژ ساختمان تعیین می شود.برای سمپاشی اماکن با متراژ بالا از مقدار سم بیشتری استفاده می شود.

طبیعتا هزینه سمپاشی در این موارد بیش از ساختمان های نقلی است.شرکت رادین تک با هدف رفاه حال مشتریان خود و براورده کردن تمام نیازهای مشتریان با نازلترین قیمت سمپاشی سوسک  و بالاترین کیفیت اماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.

 

بهترین شرکت سمپاشی در تهران کدام است؟

ترکیب سموم شیمیایی و رسیدن به نتیجه مطلوب برای سمپاشی سوسک نیاز به دانش لازم در زمینه بیولوژیکی میباشد.با انتخاب بهترین شرکت سمپاشی در تهران یکبار برای همیشه از شر سوسک و سایر حشرات خلاص شوید.شرکت های سمپاشی از متخصصین دانش آموخته و با تجربه کمک می گیرند.

این شرکت ها توان تولید موثرترین سموم با کمترین آسیب به محیط زیست و  سلامتی افراد را دارند.در طول پروسه سمپاشی سوسک و سایر حشرات موذی هیچ آسیبی به سایر جانداران وارد نمی شود.بهترین شرکت سمپاشی تهران دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت است.کارشناسان پس از بررسی محل، سموم لازم را مطابق با نوع حشرات تهیه می کنند.

 

خدمات سمپاشی و دفع آفات سوسک ریز در تهران

سمپاشی خانگی و اداری در تخصص ماست. متخصصین سم شناسی و دفع آفات با استفاده از سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات موذی را برای همیشه ریشه کن می کنند.

به پیشنهاد متخصصین پس از سم پاشی اولیه لازم است تا به فاصله مشخصی برای بار دوم محل، سمپاشی شود تا همه تخم ها و سوسک های باقی مانده نابود شوند. هزینه سمپاشی نوبت دوم، کمتر از اولین سمپاشی محاسبه می شود برای رهایی از انواع سوسک، ساس، کک، مورچه، موریانه، موش و ... با ما تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید