سمپاشی زنبور عسل ؛ علائم زنبور گزیدگی و درمان

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی زنبور عسل
در فصل های بهار و رفته رفته با گرم شدن هوا در فصل تابستان زنبورها بسیار فرار خواهند شد. زنبور از آن دسته از حشراتی است که به تنهایی در یک محل دیده نخواهد شد بلکه به صورت گسترده در محل های مانند پارک ها، بوستان، اطراف گلخانه ها ، دشت ها، مکان های سر سیبز پر از گل و گیاه و… بسیار دیده خواهند شد.
رادین تک
رادین تک

در برخی خانه های حیاطدار به خاطر داشتن درخت میوه های شیرین مانند انجیز ممکن است شاهد زنبور باشید.

همچنین در برخی مکان ها نیز ممکن است شاهد زنبور عسل باشید که بهترین راه برای دور کردن و از بین بردن این زنبور ها استفاده از خدمات سمپاشی زنبور است.

 

سم زنبور (سم زنبور عسل)

در فصل های بهار و رفته رفته با گرم شدن هوا در فصل تابستان زنبورها بسیار فرار خواهند شد. زنبور از آن دسته از حشراتی است که به تنهایی در یک محل دیده نخواهد شد بلکه به صورت گسترده و دسته جمعی در محل های مختلف مانند پارک ها، بوستان، اطراف گلخانه ها ، دشت ها، مکان های سر سیبز پر از گل و گیاه و… بسیار دیده خواهند شد. سمپاشی زنبور عسل با شرکت سمپاشی رادین تک  در تهران تنها راه از بین بردن زنبور ها در این فصول گرم سال خواهد بود.

زنبور ها به سمپاشی  واکنش نشان خواهند داد و در کمترین زمان ممکن باعث نابودی آن ها خواهد شد. کارشناسان متخصص و کار آمد شرکت رادین تک با تجهیزات و فناوری های روز دنیا اقدام به سمپاشی زنبور ها خواهند کرد. نزدیکی به زنبور ها باعث تحریک آن ها نیز خواهد شد و پیامد های بد و ناگواری را با خود به همراه خواهد داشت.

در صورت نزدیک شدن به محل مرکزی تجمع آن ها ( لانه و یا کندو) اگر در از بین بردن آن ها موفق نشده و سمومی که در محل مربوطه پاشیده اید جوابگو نباشد باعث تحریک بسیار زنبورها و حمله به شما خواهد شد. بنابر این توصیه خواهد شد برای سمپاشی زنبور و دفع آن ها با متخصصین و کارشناسان با تجربه شرکت رادین تک برای دریافت نیرو هماهنگی و اقدام لازم را به جا و به عمل آورید.

شاید شنیده باشید که از قدیم گفته شده است کار را به کاردانش باید سپرد پس شما هم سمپاشی زنبور را به شرکت سمپاشی رادین تک بسپارید.

 

سمپاشی زنبور

سمپاشی زنبور عسل

اگر در یک شهر زندگی می کنید، اگر خانه تان توسط آفات و حشرات موذی مورد حمله قرار نگرفت، بهتر است بدانید که شما جزو آن دسته از افراد بسیار خوش شانس هستید.

هر خانه، ساختمان اداری، انبار، هر مکان و مجتمعی که در آن کارو فعالیت دارید در معرض آفات و حشرات موذی قرار خواهد گرفت.آفات و حشرات از انواع ریز و درشت هستند، که برای زنده ماندن و ادامه حیات خود به زندگی شما حمله می کنند.

آن ها تمایل بسیاری برای از بین بردن و نابودی منازل شما دارند. برای این که از خود، منازل و محیط کار خود حفاظت کنید و در امنیت باشید نیاز به کنترل آفات دارید. زنبور ها نوعی فراوان از حشرات سمی و غیر سمی هستند که در فصول گرم سال بسیار دیده خواهند شد.

و تنها راه رهایی از دست این گونه از حشرات خطرناک که نیش آن ها با  درد، تورم و در اکثر گونه های زنبور با سم و زهر همراه است سمپاشی زنبور خواهد بود. کنترل حشرات و سمپاشی زنبور با خدمات سمپاشی رادین تک در سر تا سر تهران شناخته شده و آماده خدمت به شما است.

 

مضرات استفاده از سموم غیر بهداشتی توسط افراد نا آگاه برای سمپاشی زنبور

 1. بی توجهی و افراط در مصرف آفت کش ها غیر بهداشتی باعث خسارات قابل توجهی در موجودات زنده ، بیماری و مرگ در انسان ها می شود.
 2. استفاده ازسموم شیمیایی غیر استاندارد، باعث تغییرسرعت فعالیت های مختلف بدن؛ افزایش تپش قلب و تعریق یا کاهش وتوقف کامل تنفس می شود .
 3. استفاده از سموم غیربهداشتی وهمچنین تماس افراد با این سموم به تغییر سلولی می انجامد که موجب افزایش فعالیت عصبی می شود.

 

اقداماتی که پس از اتمام سمپاشی حرفه ای باید صورت گیرد

 •  توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید.
 •  در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.
 •  پس از سمپاشی مورچه و بازگشت به محل تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را باز بگذارید.
 •  به این نکته توجه داشته باشید؛ سم تا زمانی که مرطوب است و کاملا خشک نشده می تواند مسمومیت ایجاد کند.
 • با مشاوره با کارشناسان زمان مناسب برای ورود به محیط را مشخص کنید تا دچار مسمومیت توسط بخار و ذرات معلق ناشی از سم نشوید.
 • خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و... هستند؛ برای  حضور در محل سمپاشی شده طبق توصیه ی کارشناسان عمل کنند.

 

قیمت سمپاشی زنبور در رادین تک

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت سمپاشی رادین تک سمپاشی زنبورعسل برای عموم است .سمپاشی زنبور عسل بدلیل حساسیت های ایجاد کننده در امر سمپاشی و فرآیند این عملیات می تواند موجب مسمومیت زنبور عسل شود.

بنابراین این مهم نیاز به استفاده از کارشناسان کاربلد و حرفه ای است. قیمت سمپاشی زنبور عسل با توجه به فاکتورهای عمومی سمپاشی تعیین می شود . رادین تک با عنوان  بهترین شرکت سمپاشی در تهران آماده است تا با کاهش هزینه سمپاشی و افزایش کیفیت شما را در این مهم یاری کند. 

در مورد سمپاشی سوسک ، سمپاشی مارمولک و سمپاشی پشه هم بخوانید.

 

 علائم زنبور گزیدگی

سمپاشی زنبور

علائمی که زنبور گزیدگی می تواند ایجاد کند عبارت است از:

درد و تورم ناگهانی در ناحیه گزش و قرمزی در مرکز تورم.البته بعضی افراد به هر سمی حساسیت دارند و واکنش آلرژیک شدیدی می توانند به سم زنبور نشان دهندو اصطلاحا به آنها شوک آنافلاتیک  وارد می شود در این حالت نیاز به اقدام سریع ضروری است.

 

درمان زنبورگزیدگی

۱. نیش زنبور را از پوستتان جدا کنید

به‌سرعت نیش زنبور را از پوستتان خارج کنید. این مهم‌ترین اقدام در بهبود درد است. نیش زنبور کاملاً قابل‌دیدن است. به‌اندازه نوک قلم است و قسمتی از گوشت تن زنبور به آن چسبیده است.

۲. صابون و آب سرد

با صابون و آب سرد محل نیش زنبور را بشویید. آب سرد درد را آرام می‌کند و صابون سم یا اثرات باقی‌مانده از نیش زنبور را می‌شورد.

۳. علائم حساسیت

حتی اگر قبلاً نیش زنبور را تجربه کرده‌اید و علائمی از حساسیت در شما بروز نکرده، باز هم باید حواستان به واکنش‌های آلرژیک باشد. حساسیت‌های آلرژیک در طول زمان رشد می‌کنند و وخیم‌تر می‌شوند. 

 

فواید زنبور ها در زندگی روز مره

همانطور که زنبور ها دارای خطرات و پیامدهای ناگوار هستند فواید بسیاری نیز با خود به همراه دارند. بسیاری از مردم به خاطر نیش زنبور به خود، از این حشره موذی فراری هستند و از آن ها می ترسند. اما از نظر علمی بهتر است بدانید، که زنبور ها بسیار مفید نیز خواهند بود.

آن ها نقش حیاتی و موثری را در چرخه زندگی از نظر گیاهی (در طبیعت) با گسترش گرده گل به گل دیگر را دارا و تاثیر گذار خواهند بود. بسیاری از محصولات زندگی به زنبور ها برای لقاح وابسته هستند.

همچنین زنبور ها عسل تولید می کنند که مردم به عنوان یکی از اصلی ترین ماده خوراکی موثر برای غذا استفاده خواهند کرد. محصولاتی نظیر شمع و موم از دیگر محصولات مهم به دست آمده از زنبور ها هستند که دارای فواید بسیاری در زندگی انسان ها خواهند بود.

بیش از ۲۰۰۰۰ گونه زنبور در جهان وجود دارد که شناخته ترین آن ها در بین مردم زنبور عسل است. تمام زنبور ها در colonies زندگی می کنند. زنبور ها شامل ملکه، زنبور عسل و زنبور کارگر هستند که نقش اصلی زنبور ملکه تخم گذاری خواهد بود.

بهتر است بدانید که عمر زنبور ملکه مادر تا ۵ سال خواهد بود . عمر دیگر زنبور ها دو تا سه هفته است.  جدا از فوایدی که زنبور ها دارند خطراتی را نیز با خود شامل خواهند شد، که از بین بردن این نوع از حشرات در دستور کار بسیاری از مردم و شرکت ها قرار خواهد گرفت.

زیرا باعث سلب آسایش و امنیت کودکان و مردم خواهد بود. سمپاشی زنبور توسط تکنسین های با سابقه و متخصصین شرکت رادین تک در تهران و حومه با چندین سال فعالیت در این زمینه با تلاش و به کار گیری بهترین امکانات در این زمینه تا به امروز بسیار موفق بوده اند.

شما هم می توانید برای رهایی و نجات از دست زنبور ها با درخواست سمپاشی از خدمات ویژه سمپاشی رادین تک  بهره مند شوید.

 

تضمین و دفع سموم توسط شرکت رادین تک

با برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت رادین تک برای از بین بردن و سمپاشی زنبور  تضمین ۱۰۰ درصد را از جانب کارشناسان این شرکت دریافت خواهید کرد. مدیران و کارشناسان فعال در طی ۲۴ ساعت تماس ها و سفارشات آنلاین شما را دریافت خواهند کرد، آن ها موقعیت شما را درک خواهند کرد و مساله شما را به عنوان یک اولویت در نظر می گیرند و پشتیبانی خواهند کرد.

 • از بین بردن حشرات تا مدت زمان های طولانی و یا همیشگی
 • پاکیزگی پس از دفع آفات، سمپاشی زنبور، و دیگر حشرات موذی
 • از بین بردن و پاکسازی فضای آلوده از سموم

یکی از مهم ترین کارها پس از سمپاشی زنبور ( حشرات) رادین تک پس از انجام کار به شمار خواهد آمد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید