سمپاشی کارخانه صنعتی و غیرصنعتی بدون بازگشت با رعایت استانداردها

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی کارخانجات صنعتی
جانوران موذی با ورود به محیط کارخانه نه تنها از نظر بهداشتی مشکلاتی را ایجاد میکنند بلکه از نظر صنعتی نیز با قرار گرفتن درون دستگاه یا محیط کار، تولید را متوقف می کنند و یا به انبارها هجوم برده(مخصوصاً انبارهای مواد غذایی) و بیماریهای مختلفی را منتقل می کنند.
رادین تک
رادین تک

حشرات و آفت ها از موجوداتی هستند که بنا بر دلایل مختلف مانند عدم نظافت و همچنین رعایت نکردن نکات بهداشتی در هر مکانی یافت شوند که از جمله این مکان ها میتوان به کارخانه ها، کارگاه ها و ... اشاره کرد.

لزوم سمپاشی کارخانجات هم از جایی حس میشود ک این حشرات وارد محیط کارخانه میشوند و باعث ایجاد مشکلات صنعتی و بهداشتی میشوند و همچنین ممکن است باعث از بین رفتن دستگاه ها و موارد هم شوند.

تنها راه در این شرایط استفاده از خدماتی از شرکت سمپاشی میباشد.

 

سمپاشی کارخانه

حضور حشرات، جوندگان و خزندگان و سایر آفت ها در محیط کارخانه باعث ایجاد مشکلات زیادی میشود و میتواند خط تولید یک کارخانه بزرگ را متوقف کند و همچنین سلامت کارکنان، دستگاه ها و مواد اولیه را به خطر اندازد.

به همین علت در این شرایط سمپاشی کارخانه امری ضروری حساب میشود که اهمیت زیادی دارد و به محض مشاهده حشرات در محیط کاری سریعا باید از این خدمات استفاده کنید.

هزینه سمپاشی کارخانه نسبت به ضرر و زیانی که حشرات وارد میکنند خیلی کم است و همچنین اگر از خدمات شرکت های معتبر استفاده کنید، این خدمات را با هزینه های مناسبتر و به صورت تضمینی با بهترین سموم ارائه میدهند و انواع حشرات را از بین میبرند.

مثلا اگر در محیط کاری شاهد موش بودید از سمپاشی موش، اگر شاهد مارمولک بودید از سمپاشی مارمولک و همچنین اگر شاهد موریانه بودید هم میتوانید از خدمات سمپاشی موریانه شرکت رادین تک استفاده کنید.

 

سمپاشی کارخانجات صنعتی و غیر صنعتی

سمپاشی کارخانه

سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد . اگر کارخانه دچار آفت شود قطعا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد . وجود این آفات در کارخانه باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان به مواد تهیه شده در کارخانه زیان بر خط تولید کارخانه نیز خواهد شد . اینجاست که اهمیت سمپاشی کارخانه صنعتی و غیر صنعتی اهمیت پیدا میکند.

میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حیوانات و حشراتی مانند سوسک ، موش ، مارمولک ، عقرب ، رتیل، مار و... هستند و زیان وارده بر اموال کارخانه نیز بیشتر است به همین خاطر بهتر است که اگر این گونه حشرات و حیوانات را در کارخانه خود مشاهده کردید حتما با متخصیصن در حوزه سمپاشی تماس بگیرید . 

 

اقداماتی که در سمپاشی کارخانه توسط رادین تک صورت می گیرد :

 1. شناسایی کلنی ها
 2. مسدود کردن کلنی ها
 3. معدوم سازی لاشه حشرات و حیوانات

 

سمپاشی کارگاه

سمپاشی کارگاه

سمپاشی کارگاه و کارخانه از امور چالش بر انگیز و پر اهمیت برای مدیر یک کارگاه و کارخانه است تا بتواند حافظ سلامت جان و مال خود و کارکنان باشد و از خسارات مالی و جانی هم جلوگیری کند.

برای دریافت چنین خدماتی از بهترین شرکت سمپاشی درخواست کنید تا به صورت تخصصی از سموم مخصوص هر حشره استفاده کنند زیرا اگر این امر به صورت غیر اصولی و خارج از استاندارد انجام شود باعث هدر رفتن وقت و هزینه میشود.

سازمان های بین المللی توصیه کرده اند که دستورالمعل سمپاشی کارخانه برای کنترل و ریشه کنی حشرات و جوندگان در کارخانجات، کارگاه ها و صنایع می بایست توسط متخصصین بهداشت محیط و حشره شناسی تدوین شود زیرا این افراد با سیکل زندگی حشرات آشنا هستند و در مورد سموم و استفاده از آنها و نکات مهم دیگر اطلاعات کافی دارند.

لازم به ذکر است که این عملیات فقط محدود به طعمه گذاری نمیشود و بلکه باید تمام مراحل شناسایی، طعمه گذاری، مسدود کردن کلنی های غیر فعال و جمع آوری و معدوم سازی لاشه ها جزو این خدمات هستند.

 

رایج ترین حشرات موجود در کارخانجات کدام اند؟

 1. موش سقفی و موش فاضلاب
 2. موش خانگی (Mouse)
 3. سوسک ریز آلمانی / کابینتی
 4. سوسک درشت آمریکایی و استرالیایی
 5. پشه
 6. سوسک غلات
 7. مگس
 8. سوسک چوب
 9. و …

 

شرکت رادین تک و دفع آفات کارخانجات صنعتی و سمپاشی کارخانه ها

سمپاشی کارخانجات

 رادین تک با ارائه اقدامات پیشگیرانه کنترل آفات  برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به آلودگی اولیه، درمان غیر سمی برای هر آفت میکند. پیشگیری آفات و گزارش خدمات یک عنصر مهم در روند کاری شرکت خدماتی دفع آقات رادین تک است. هزینه سمپاشی کارخانجات صنعتی و غیر صنعتی در رادین تک به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرکت سمپاشی رادین تک علاوه بر سمپاشی کارخانه  ، سمپاشی رستوران ، سمپاشی بیمارستان  و غیره نیز اجام می دهد.متخصصین ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کنترل حشرات و جوندگان با شرکت تماس حاصل کنید.

برای داشتن مواد غذایی سالم تولید شده توسط کارخانجات رعایت بهداشت محیط بسیار ضروری است از این رو اگر شما با مشکل موجودات مزاحم در کارخانه خود مواجه هستید، اولین و بهترین راه کار سمپاشی کارخانه و واحد صنعتی شماست.بدین صورت از شر این موجودات مزاحم خلاص خواهید شد و محصولی بهداشتی را به بازار عرضه خواهید کرد. همچنین کارکنان شما با ارامش بیشتری به وظایف خود رسیدگی خواهد کرد.

 

سمپاشی کارخانجات صنایع غذایی

اوضاع اقتصادی بد، هزینه های بالا در تولید مواد غذایی در تحریم ها و همچنین حفظ کیفیت بالا و قیمت پایین، رقابت را برای کارخانجات تولید مواد غذایی افزایش داده است.

حالا اگر در این شرایط کارخانه ای بهداشت را رعایت نکند و حشرات باعث توقف کارخانه ها شوند، آسیب های زیادی به کارخانه و کارکنان وارد میشود و شاید از گردونه رقابت خارج شوند.

به همین علت پیشنهاد میکنیم بهداشت را رعایت کنید و یا در صورت مشاهده کوچکترین و کمترین حشراتی در محیط کار از خدمات سمپاشی کارخانه صنایع غذایی استفاده کنید تا خیالتان راحت باشد.

برای جلوگیری از ورود آفات نکات زیر را رعارت کنید :

 1. تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب، داخل ساختمان باید پوشاند.
 2. برای جلوگیری از حمله آفات باید قبل و بعد از انبار مواد غذایی و محیط را سمپاشی کنید.
 3. زمان مناسب برای سمپاشی کارخانجات ، پس از اتمام ساعات اداری می باشد.
 4. در صورت امکان مواد غذایی را از محل خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.
 5. برای تشخیص اولیه نوع آفات با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 6. تنها با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد.

 

دلایل لزوم سمپاشی کارخانه و کنترل حشرات و جوندگان در صنایع و کارخانجات

هزینه سمپاشی کارخانه صنایع غذایی

 • رفع  اختلال در کار ماشین آلات با سمپاشی کارخانجات

بارها اتفاق افتاده است که وجود برخی از خزندگان و جوندگان در کارخانجات باعث توقف تولید شده است به عنوان مثال فرض کنید یک مار به زیر یک دستگاه می‌رود. اپراتور به منظور حفظ جان خود دستگاه را خاموش می‌کند و از سایر کارگران هم کمک میخواهد تا بتوانند مار را از محل دور کنند و یا آن را از بین ببرند. در برخی مواقع که حتی تلاش ها نتیجه هم نمیدهد و مدیران شرکت مجبور میشوند از آتش نشانی برای رفع این مشکل کمک بخواهند  که باعث میشود ساعت ها تولید متوقف شود . برخی جوندگان مثل موش علاقه زیادی به جویدن کابل های برق دارند و این باعث میشود برق یک کارخانه قطع شود و قطع برق یعنی توقف تولید = ضرر مالی. 

 • رفع خطر آتش سوزی و ایجاد خفگی در کاخانه ها به کمک سمپاشی

حشرات و جوندگان و پرندگان برای اینکه سرپناهی برای خود داشته باشند لانه سازی میکنند. موارد متعددی پیش آمده است که این موجودات با ساخت لانه در منافذ و دودکش ها باعث برگشت گاز ناشی از وسایل گرم کننده مثل منواکسید کربن شده اند و باعث ایجاد مسمومیت ناشی از منواکسید کربن و یا حتی مرگ کارکنان شده اند. این رفتار حشرات و جوندگان باعث آتش سوزی نیز شده است

 • آسیب به محصولات نهایی شرکت و برند شرکت

این مشکل بیشتر برای صنایع غذایی اتفاق می‌افتد. فکر کنید یک عدد کیک یا همبرگر خرید میکنید. موقعی که درآن را باز میکنید با صحنه مشمئز کننده مدفوع یه جونده مثل موش و یا دست و پای له شده سوسک مواجه میشوید. این گونه اخبار خیلی سریع در شبکه های اجتماعی انتشار پیدا میکند و شما می‌توانید در کمتر از چند ساعت فیلمی که از این صحنه گرفتید را در تلگرام فراگیر کنید! و این یعنی نابود شدن برند یک شرکت که سالها برای آن زحمت کشیده است این موضوع در مواقعی میتواند حتی منجر به ورشکستگی یک صنعت و بیکار شدن تعداد زیادی از کارگران شود.

 • ایجاد فاجعه ایمنی

کارگرانی را فرض کنید که در ارتفاع روی یک میله آهنی مشغول به کار هستند.ناگهان یکی از کارگران سر میخورد و از ارتفاع به پایین پرت می‌شود. موضوع مورد بررسی قرار میگیرد. این مسئله حتی در ارزیابی ریسک واحد ایمنی و بهداشت هم مورد توجه قرار نگرفته است. بررسی های مکرر یک دلیل ساده را برای مرگ و یا نقص عضو دائمی این کارگر بیان میکند. “پای کارگر روی مدفوع یک پرنده رفته است” کارگر سر خورده است !”


خلاصی از حشرات و جوندگان در صنایع غذایی به کمک سمپاشی کارخانه و واحد تولیدی

صنعت تولید و بسته بندی مواد غدایی یک صنعت بسیار رقابتی است که نیازمند سختگیرانه ترین استانداردهای ایمنی و بهداشت و کیفیت است. وجود آلودگی مواد غذایی ناشی از فعالیت حشرات و جوندگان تاثیرات منفی بالایی بر جذب مشتری در این صنعت میگذارد. شرکت رادین تک آمادگی خود را برای همکاری با شرکتها،صنایع و کارخانجات جهت کنترل حشرات و جوندگان اعلام میدارد.


مشکلات رایج آفات در شرکت های تولیدی مواد غذایی

در حالی که تعداد زیادی از گونه آفت درصنایع مواد غذایی وجود دارد، مجرمان عمده عبارتند از:

جوندگان : موشها مشکل آفت اصلی برای صنایع هستند.  این جونده ۱۰ برابر بیشتر از غدایی که مصرف میکند مواد غدایی را نیمه کاره رها میکند!  عادت به جویدن کابل های برق دارد  و باعث ایجاد خطر اتصال کوتاه و آتش سوزی می‌شود  و این باعث می‌شود هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و تمیز کردن محل به شدت افزایش پیدا کند.

سوسک : سوسک آفت اصلی برای صنعت فرآوری مواد غذایی است. سوسک می توانید تعدادی از بیماری ها، مانند سالمونلا، اسهال خونی و وبا را منتقل کند.
 مگس : مگس بر روی یک طیف گسترده ای از مواد غذایی از جمله مدفوع و زباله تغذیه می کند. آنها قادر به ایجاد آلودگی باکتریایی، برای مثال، سالمونلا و وبا عوامل بیماری زا هستند
 آفات انباری : همانطور که  نام نشان می دهد در حال حاضر، این حشرات به طور عمده از آفات مواد غذایی میباشد.

 

بهترین شرکت سمپاشی کارخانه و کارگاه در تهران و کرج

بهترین شرکت سمپاشی کارخانه

آسیب دیدن مواد اولیه، تجهیزات، دستگاه ها و سایر محصولات از مشکلات کارخانه ها است که به خاطر وجود حشرات و آفت ها بوجود می آید.

ورود مواد اولیه از جاهای مختلف به ویژه گمرک ها، فضای باز اطرف کارخانه ها، .وسعت زیاد فضای کارخانه ها، پناهگاه بودن برای حشرات و جوندگان و…. از مهم ترین عوامل حضور و رویت انواع حشرات و جوندگان در کارخانه ها می باشد.

کنترل این حشرات و جوندگان یا حذف آنها از محیط کاری نیازمند اجرای یک برنامه حرفه ای سمپاشی است که این امر فقط و فقط تخصص بهترین شرکت سمپاشی کارخانجات میباشد که دارای مهارت و تجربه بالایی است.

شرکت سمپاشی رادین تک یکی از معتبر ترین و شناخته ترین شرکت ها در تهران و کرج و حومه میباشد که دارای کادری با تجربه و تجهیزات پیشرفته است که هرنوع حشره و جانوری را با سموم مخصوص به صورت کاملا تضمینی و مطمئن با قیمت مناسب از بین میبرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از هزینه سمپاشی کارخانه و یا درخواست خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

 

وسایل و تجهیزات مورد نیاز سمپاشی کارخانجات کدام اند؟

 1. پرسنل مجرب و تحصیل کرده
 2. بروشور و پمفلت های آموزشي در مورد حشرات، بيماری های منتقله و راه های کنترل آن ها
 3. پمپ سمپاش موتوری براي سمپاشی اماکن بزرگ مانند تاسيسات، کانال های فاضلاب، انبارها و...
 4. پمپ سمپاش دستی 5 ، 8 ،10و12 ليتري براي سمپاشی بخش ها و اماکن
 5. دستگاه مه پاش (Thermal Fog) جهت سقف های كاذب و كانال ها
 6. جعبه کمک های اوليه همراه با آنتي توده های مربوط به سموم مصرفي
 7. ماسکهای ضد مواد شيميایي
 8. دستکش ضد اسید
 9. چکمه وکفش کار
 10. چراغ قوه و Head light
 11. لباس کار مناسب سمپاشی
 12. عينک مخصوص دارای لبه جهت سمپاشی


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید