سمپاشی ساختمان | سمپاشی ساختمان اداری و غیر اداری

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی ساختمان
ساختمان شامل سمپاشی منازل ، سمپاشی مجتمع های مسکونی، سمپاشی ساختمان های اداری، انبارها و به طورکلی سمپاشی خانه است. تنها منازل مسکونی با مشکل سوسک و ساس و.. مواجه نیستند. اغلب انبارها و کارگاه های تولیدی نیز با انواع حشرات آلوده شده اند و نیاز به سمپاشی ساختمان دارند.
رادین تک
رادین تک

جای نیش پشه، ساس، کنه و ... روی بدن بچه ها واقعا ناراحت کننده است. سوسک های آشپزخانه چندش و کثیف هستند ولی همه درزها و شکاف ها را پر کرده اند. از چاه فاضلاب، سوراخ های کنار سیم کشی برق و ... سوسک ها و دیگر حشرات وارد خانه ها شده و به سرعت زیاد می شوند.

در این حالت ناچارید سمپاشی ساختمان را به صورت اصولی انجام دهید. دیگر استفاده از اسپری های حشره کش برای از بین بردن حشرات کافی نیست. هزینه سمپاشی ساختمان در مقابل بهداشت و سلامت خانواده، مبلغ بسیار ناچیزی است پس تا دیر نشده با شرکت سمپاشی رادین تک تماس بگیرید و از شر حشرات موذی خلاص شوید.

 

سمپاشی ساختمان

شرکت سمپاشی تنها مرکز معتبری است که قادر به استفاده از سموم شیمیایی قوی است. در بهترین شرکت سمپاشی پس از شناخت مشکل و تعیین نوع و مقدار سم، اقدام به سمپاشی منزل  می شود.

سمپاشی ساختمان شامل سمپاشی منازل ، سمپاشی مجتمع های مسکونی، سمپاشی ساختمان های اداری، سمپاشی انبار ، سمپاشی پارکینگ و به طورکلی سمپاشی خانه است. تنها منازل مسکونی با مشکل سوسک و ساس و.. مواجه نیستند.

اغلب انبارها و کارگاه های تولیدی نیز با انواع حشرات آلوده شده اند و نیاز به سمپاشی ساختمان دارند. دیده شدن چند سوسک ریز می تواند نشان دهنده صدها و هزاران سوسک ریز و درشت دیگر باشد که در شکاف دیوار پنهان شده اند.

بهترینزمان هم برای سمپاشی ساختمان ها در زمستان یا فصل های سرد است زیرا در این فصول آفات تا از تخم در بیایند نابود میشوند.

 

سم پاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

ساختمان مسکونی از مهم ترین مکان هایی است که انسان در آن حضور دارد و به همین علت به محض اینکه کوچکترین اثری از حشرات موذی در این مکان مشاهده کردید باید اقدام به ریشه کن کردن آنها با استفاده از خدماتی همچون سم پاشی ساختمان کنید.

همچنین اداماتی که بعد از سم پاشی ساختمان هم انجام میشود بسیار با اهمیت است، مثلا گرفتن ترک های دیوار، تعمیر کابینت و کمد های آسیب دیده، تعویض کاغذ دیواری، تعویض لوله های ترکیده و پوسیده و همچنین تعویض و سفت کردن درپوش های فاضلاب.

همچنین برای اینکه هیچ نگرانی بابت این حشرات ندشاته باشید و کاملا خیالتان راحت باشد، بهتر است هر 6 ماه یکبار از این خدمات استفاده کنید.

شرکت سم پاشی رادین تک با تجربه و سابقه درخشان 10 ساله، با داشتن نیرو هایی کاربلد و با استفاده از سموم مخصوص انواع حشرات مزاحم ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی را از بین میبرد.

 

خطرات سمپاشی ساختمان 

سم می تواند بسیار خطرناک باشد. اهمیت سمپاشی ساختمان استفاده از سموم خطرناک برای سمپاشی ساس ، سمپاشی سوسک و از بین بردن حشرات است. افرادی که در این حرفه شاغل هستند باید اطلاعات دقیقی از انواع سم ها و کاربرد آن داشته باشند.

چنانچه بدون آگاهی از سموم شیمیایی استفاده شود، منجر به بروز مشکلات زیادی می شود. خطرات سمپاشی منازل بسیار جدی است و باید با آگاهی همراه باشد. بهترین شرکت سمپاشی را برای سمپاشی ساختمان انتخاب کنید تا خطرات جانی را از خود و خانواده تان دور کنید. در این مورد خانواده هایی که دارای فرزند هستند حتما مراقبت بیشتری داشته باشند.

 

بهترین شرکت سمپاشی ساختمان در تهران

سم پاشی ساختمان مسکونی

حضور سوسک میتواند عامل بیماری های خطرناکی باشد. چرا سوسک ها در محیط های آلوده زیست میکنند و روی بدن آنها هزاران نوع باکتری زندگی میکند. از طرفی سوسک میتواند حسی در انسان ایجاد کند و برای ارادی که فوبیای سوسک دارند خیلی آزار دهنده است.

خدمات سمپاشی رادین تک با همکاری تیم متخصص و بهترین شرکت سمپاشی در سطح تهران بزرگ انجام می شود. سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس تضمینی در همه روزهای هفته با هماهنگی قبلی انجام می شود.

برای ثبت سفارش ، بازدید و مشاوره رایگان با رادین تک تماس بگیرید. اینجا یک تیم با تجربه و متخصص در زمینه کنترل آفات و از بین بردن حشرات همکاری دارند که به دانش نوین و علم روز دنیا آگاهی دارند.

 

نکات مهم قبل و بعد از سم پاشی ساختمان

 1. کودکان، خانمهای باردار، افرادی که دچار بیماری های قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و ... هستند از حضور در محل سمپاشی خودداری نمایند.
 2. در صورت امکان ،مواد غذایی را از محل مورد نظر خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.
 3. با مشورت  با مشاوران سمپاشی ،زمان مناسب برای سمپاشی را مشخص نمایید.
 4. با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.
 5. حیوانات ،پرندگان و لانه آنها را دور از محل سمپاشی نگاه دارید.

اقداماتی که پس از سمپاشی ساختمان باید صورت گیرد :

 • از تماس دست و بدن کودکان با دیوارهای آغشته به سم جلوگیری نمایید.
 • در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی، از مصرف آن خودداری کنید.
 • پس از انجام مراحل سمپاشی و قبل از استفاده محیط ساختمان ، محل مورد نظر را شست و شو نمایید.
 • برای جلوگیری از ورود حشرات و جانورا ن موذی دریچه ی فاضلاب را بپوشانید.
 • تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.

 

ضرورت سمپاشی ساختمان های مسکونی

آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز می توانند موضوع را در جلسات ماهانه مطرح کنند. وجود موجودات موذی و حشرات مزاحم مربوط به یک واحد نیست. این موجودات اغلب در فاضلاب زندگی می کنند و می توانند از طریق فاضلاب به دیگر منازل نیز راه پیدا کنند.

عدم همکاری ساکنین یک مجتمع در سمپاشی ساختمان عواقب ناخوشایندی به همراه داشته و موجب تکثیر بی رویه حشرات موذی می شود. به این ترتیب نیاز به سمپاشی مجدد برای از بین بردن موجودات مزاحم ضروری است.

 

سمپاشی ساختمان برای سوسک

شرکت سمپاشی ساختمان در تهران

همانطور که میدانید وجود حشراتی مانند سوسک های ریز و درشت از معضل های ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری و مخصوصا ملک های قدیمی میباشد که باعث سلب آرامش ساکنان میشوند.

برای از بین بردن سوسک ها میتوان از راه های موقتی مانند حشره کش ها استفاده کرد اما برای ریشه کن کردن آنها باید از خدمات سمپاشی سوسک استفاده کرد.

برای این کار هم حتما به یک متخصص یا یک شرکت معتبر مراجعه کنید تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنید و از خدماتی تضمینی استفده کنید.

همچنین برای جلوگیری از ورود حشراتی مانند سوسک این است که نظافت روزانه را رعایت کنید، غذا یا چربی در جایی باقی نماند و درپوش های فاضلاب و تعمیر شکاف های خانه را ببندید.

 

کاهش هزینه سمپاشی ساختمان

برای صرفه جویی در هزینه سمپاشی منزل بهتر است طبق یک برنامه هماهنگ شده، همه واحدهای مسکونی یا تجاری توسط شرکت معتبر سمپاشی شوند. به این ترتیب تاثیر سمپاشی بسیار بیشتر می شود.

شرکت رادین تک با توجه به حجم و فراگیری موجودات موذی، توصیه به سمپاشی در ماه های آینده را خواهد داشت. با دو بار سمپاشی در سال به طور کلی جلوی زاد و ولد سوسک، ساس، پشه، زنبور و غیره گرفته می شود.


قیمت سمپاشی ساختمان

قیمت سمپاشی ساختمان با توجه به قیمت‌گذاری اتحادیه سمپاشی ساختمان در هر شهر انجام می‌شود و عوامل مختلفی در قیمت سمپاشی یک ساختمان موثرند مانند:

 • موقعیت پروژه
 • مساحت پروژه
 • تعداد دوره‌ های سمپاشی
 • نوع حیوان و حشرات موذی
 • نوع سم مصرفی
 • نوع ضمانت
 • سابقه سم پاشی در محیط
 • پراکندگی و شدت وجود حشرات

اگر سمپاشی نیاز به چند مرحله داشته باشد هزینه‌ی آن برای مراحل بعدی سمپاشی کم تر خواهد بود. معمولا بازدید از ساختمان و بررسی و شناسایی حشرات توسط شرکت‌ها رایگان انجام می‌شود مگر در صورتی که مسافت طولانی باشد که در آن صورت هزینه ایاب و ذهاب جداگانه دریافت می‌شود.

 

مزایای سمپاشی ساختمان

هزینه سمپاشی ساختمان

مهم‌ترین مزیت سمپاشی ساختمان، سرعت اثرگذاری این نوع دفع حشرات و آفات است. در نتیجه شما با استفاده از سمپاشی ساختمان خود مطمئن می‌شوید که دیگر اثری از حشرات نخواهد بود. البته لازم است از استاندارد بودن سم مورد استفاده از شرکت سمپاشی مطمئن شوید.

ممکن است برای از بین بردن حشرات موذی در ساختمان پیشنهاداتی مانند مواد گیاهی و یا مواد شیمیایی کم خطرتر و یا تله‌گذاری توصیه شود، ولی اگر تعداد حشراتی که در ساختمان وجود دارد زیاد باشد احتمال تاثیر گذاری این نوع مبارزه با حشرات کمتر شده و مجبور به استفاده از سمپاشی هستید. 

از جمله مهم ترین مزایا عبارتند از :

 1. کنترل آفات شیمیایی و بیماری زا
 2. جلوگیری از تجدید حیات حشرات
 3. ایجاد آرامشی برای افراد ساختمان
 4. کم هزینه و کم خطر ترین روش سمپاشی
 5. در امان ماندن از بیماری ها و حفظ سلامتی افراد

 

معایب سمپاشی ساختمان

 • همان‌طور که همه می‌دانیم سم‌های مورد استفاده برای سمپاشی‌ها از مواد شیمیایی خظرناکی تشکیل شده‌اند که برای سلامتی مضرند. در نتیجه اخطارهای شرکت رادین تک در این مورد و اقدامات مناسب برای جلوگیری از عوارض آن توجه و عمل کنید.
 • با توجه به نوع سم مورد استفاده و حجم سمپاشی، نیاز به تمیز کردن خانه پس از سمپاشی تا روزهای متوالی وجود دارد. در نتیجه کل زمان و برنامه‌ریزی زندگی شما را تا مدتی تحت تاثیر قرار می‌دهد.
 • گاهی برای از بین بردن برخی حشرات نیاز به چندین مرتبه سم‌پاشی دارید و ممکن است مجبور شوید روزهایی را در منزل نباشید تا از اثرات سم در امان بمانید.

 

نکته‌ های سمپاشی ساختمان

 1. برخی از سمپاشی ها مانند سمپاشی بیمارستان‌ و  سمپاشی رستوران نیاز به متخصصان کاملا مجرب دارد چرا که سمپاشی این نوع ساختمان‌ها استانداردهای مشخصی دارند و در صورت انجام نادرست ممکن است مشکلاتی برای مشتریان و یا بیمارانی که بعدا از بیمارستان استفاده می‌کنند مشکل‌ساز باشد.
 2. بهترین حالت برای مبارزه با آفات و حشرات، پیشگیری از ایجاد و ازدیاد آنها در محل است. در نتیجه اولین قدم برای اینکه به این مشکل دچار نشوید، انجام کارهایی در جهت حذف عوامل ایجاد حشرات در ساختمان است.
 3. توجه داشته باشید از شرکت‌ های معتبر، بخواهید که سمپاشی را انجام دهند و برای کارشان ضمانت کتبی بدهند.
 4. بهتر است در اولین زمانی که متوجه حضور حشرات و حیوانات موذی شدید اقدام به سمپاشی کنید و از تخم‌ گذاری و زاد و ولد بیش تر حشرات جلوگیری کنید. 
 5. حتما از شرکت سمپاشی نوع سم مصرفی را بپرسید و بعد از اطمینان از استاندارد بودن آن سمپاشی را انجام دهید.
 6. بهترین زمان سمپاشی، با توجه به نوع حشره ای که در ساختمان وجود دارد قبل از زمان زادوولد حشرات باید انجام شود تا جمعیت‌آنها افزایش نیابد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید