خدمات سمپاشی مار در منازل ، ساختمان و باغ توسط رادین تک

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی مار

مارها موجوداتی مرموز هستند و با وجود اینکه اغلب مردم از آنها وحشت دارنداز پرطرفدارترین جانورانی می باشند که می خواهیم راجع به آنها اطلاعات کسب کنیم.

رادین تک
رادین تک

مار جانوری خزنده، گوشت خوار با بدنی دراز و کشیده میباشد که در برخی مناطق کشور یافت میشود که ترسناک و خطرناک است.

اگر شما نیز هر نوع ماری در هر جایی مشاهده میکنید و قصد از بین بردن و خلاص شدن از شر آنها را دارید میتوانید از خدمات سمپاشی مار استفاده کنید که توسط متخصصان شرکت سمپاشی رادین تک انجام میشود.

سمپاشی مار

سمپاشی مار  به صورت حرفه ای یکی از خدمات سمپاشی رادین تک می باشد. هر ساله تعدادی از مردم (به ویژه کودکان) در اثر نیش مار جان خود را از دست می دهند.

این افراد بیشتر افرادی هستند که در بوته زارها و علف زارها تردد می کنند . مار جانوری خزنده، گوشت‌خوار، کشیده (دراز) و بدون پا است. مارها جانورانی، خونسرد، از گروه آب‌پرده‌داران و مهره‌داران‌اند.

بدن مار از پولک‌هایی که با هم همپوشانی دارند، پوشیده شده‌است. مارها از ردهٔ خزنده‌چهرگان، زیرردهٔ دوکمانان، فرورده پولک‌سوسمارشکلان، بالاراستهٔ پولک‌خزندگان، راستهٔ پولک‌داران، زیرراستهٔ ماران (Serpentes) هستند.یشتر مارها زهر ندارند.

آن دسته‌ای که زهرآگین‌ اند هم در درجهٔ نخست از آن برای شکار و کشتن طعمهٔ خود استفاده می‌کنند یا برای دفاع شخصی. برخی مارهای زهرآگین می‌توانند باعث زخم شدید در انسان یا حتی مرگ شوند. مارهای بی‌زهر شکار خود را می‌توانند زنده بخورند یا آن را نخست با پیچیدن به دور طعمه و فشردن می‌کشند و سپس آن را می‌خورند.

برای خدمات سم پاشی مار، قبل از اینکه شروع به مارگیری کنید باید نوع مار و سمی و غیر سمی بودن آنها را تشخیص دهید زیرا این کار باعث کاهش استرس و افزایش احتیاط میشود.

مارهای سمی آهسته حرکت میکنند و سر آنها به شکل مثلث است و مارهای غیر سمی سریعتر حرکت میکنند و چشمانشان گرد است.

برای گرفتن آنها هم باید مار را به جایی هدایت کنید که بر حرکت آنها تسلط داشته باشید و باید با تکه چوبی از پشت مار را بگیرید.

رادین تک علاوه بر سمپاشی مار خدمات دیگری در زمینه سمپاشی نیز انجام می دهد: از جمله سمپاشی رستوران ، سمپاشی منزل ، سمپاشی انبار و ......

 

سمپاشی مار بهترین راه مقابله با آن ها

سمپاشی مار

تقریبا در همه نقاط دنیا به جز قطب جنوب وجود دارند و اغلب مارها روی زمین زندگی می کنند اما برخی از انواع آنها درختان و آبها را برای زندگی انتخاب می کنند.

مارهایی که در آبها زندگی می کنند آبشش ندارند و برای تنفس مجبور هستند به سطح آب بیایند اما توانائی دارند ساعتها زیر آب بمانند و طی این مدت از اکسیژن محلول در آب استفاده می کنند.

بطور کلی مارها به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول آنهاییی هستند که با سم خود مشکلاتی در سیستم عصبی یا گردش خون طعمه ایجاد می کنند و دسته دوم که با استفاده از قدرت ماهیچه های خود طعمه را تحت فشار قرار داده وخفه می کنند که این مارها آنقدر منتظر می مانند که طعمه به آانها نزدیک شود و سپس به دور آن پیچیده و فشار می دهند تا تنفس طعمه متوقف شود ولی مارهای سمی پس از تزریق یا پاشیدن سم ، منتظر می شوند تا طعمه از پا بیفتد.

شما عزیزان علاوه بر سمپاشی مار ، برای سمپاشی رتیل و مقابله با این موجود سمی نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

 

انواع مارو روشهای مبارزه با مار

مار یک خزنده مهره دار دارای فلس می باشد که تا کنون 2700 گونه از آن شناسایی شده است که تقریبا 400 گونه آن خطرناک می باشند و تقریبا 50 نوع آن با نیش سمی خود برای انسان خطرناک هستند.در ایران 65 نوع مار شناسایی شده که 60 نوع متعلق به خشکی ( 13 نوع سمی، 7 نوع نیمه سمی، 40 نوع غیرسمی ) و 5 نوع دریایی می باشند. مارهای آبی شمال ایران اکثرا غیر سمی و مارهای دریایی خلیج فارس و دریای عمان، همگی سمی و خطرناک هستند.

 

بهترین روش ها برای دفع مار و مبارزه با آن

  1. استفاده از چسبهای نظیر آترارت و تله های محتوی ماده چسبی مخصوص جهت گیر انداختن مارها
  2. استفاده از طعمه های مسموم
  3. سمپاشی توسط سموم دافع مارها

 

علائم محلی مارگزیدگی کدام است؟

  • علامت نیش یا دندان مار بر روی پوست ،جاری شدن خون ،ورم ،درد شدید ،احساس سوزش ،وجود لکه ،درمحل گزیدگی
  • علائم عمومی :تهوع ،استفراغ ،عرق شدید ،تب و لرز،سرد شدن پوست ،رنگ پریدگی ،سردرد ،سر گیجه ،احساس سستی و ضعف ،اشکال در بلع غذا،اشکال در تکلم و تنفس ،کند یا تند شدن نبض ،تیرگی دید و افتادگی پلک چشم ،خونریزی عمومی ،اضطراب و شوک
  • علائمی که با تاخیر به وجود می آید :سستی ،بی حسی ارگانهای بدن ،سوزش ،شل شدن ماهیچه ها ،اشکال در تنفس ،بهم ریختن افکار ،فلج

هزینه سمپاشی مار چقدر است؟

قوی ترین سم برای کشتن مار

هزینه تقریبی در هر نوع عملیات سمپاشی براساس نوع سم مصرفی و مقدار سم به کار رفته در عملیات سمپاشی و تعداد دفعات مشخص می شود.لذا قیمت کاملا مشخصی برای انواع خدمات سمپاشی نمی توان اعلام کرد .

بهترین راه برای اطلاع از هزینه های تقریبی سمپاشی دفع آفات مشورت با متخصصین یک شرکت معتبر سمپاشی است. برای اطلاع از هزینه سمپاشی و قیمت سمپاشی مار هر عملیات توصیه ما به شما تماس با کارشناسان رادین تک است . 

مبارزه اصولی با مار در شرکت سمپاشی رادین تک

 به دلیل نوع حرکت و نوع پوشش بدن مارها، سمپاشی غیر اصولی جهت از بین بردن آنها بی فایده است و سمومی که آنقدر قوی باشند که سبب کشته شدن مار شوند بی شک اثرات زیان بار و خطرناکی برای انسان دارد .

بنابراین شرکت سمپاشی تضمینی رادین تک با استفاده از طعمه های سموم خاص مار و استفاده از دور کننده های مار ، مار ها را برای همیشه از محیط زندگی و کار شما دور می کند.

سمپاشی رادین تک آماده ارائه خدمات سمپاشی تخصصی مار جهت حذف این جانور از آپارتمان، اداره و ارگانها، منازل و خانه مسکونی در غرب و شرق تهران و شهرستانها می باشد.

یکی از دیگر خدمات رادین تک در زمینه سمپاشی موجودات موزی، سمپاشی موش است. برای بهره بردن از خدمات سمپاشی رادین تک می توانید با ما در تماس باشید.

روش از بین بردن مار در منزل

علف لیمو

علف لیمو یک گیاه عالی برای نگهداری در خانه است، زیرا پشه ها و کنه ها را دفع می کند و همچنین به دفع مارها هم کمک می کند.

اسپری سیر

سیر و پیاز از بهترین دفع کننده های مار هستند و استفاده از آن ها از موثرترین روش ها است. زیرا حاوی اسید سولفونیک هستند.

زبان مادر زن (گیاه ماری)

زبان مادر زن برگ های تیزی دارد که از طریق حس لامسه مار، آن را دفع می کند.

میخک و روغن دارچین

محصولات دافع مار زیادی در بازار حاوی اسانس قوی این دو گیاه هستند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید