سمپاشی اصولی بیمارستان و مراکز درمانی | هزینه سمپاشی بیمارستان

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی بیمارستان
بیمارستان محیطی پر رفت و آمد از قشر جامعه ای است که در فرهنگ و محیط مختلف زندگی کرده اند و همه جور افرادی در اون محیط قرار دارد به همین دلیل عوامل ناشناخته و حتی کمیاب هم امکان دارد در محیط بیمارستان یافت شود .
رادین تک
رادین تک

بیمارستان از محیط های بسیار حساس و مهم در هر منطقه ای است و باید نظافت و تمیزی و موارد این چنینی به درستی در این مکان ها رعایت شود.

وجود آلودگی در بیمارستان نقش مهمی در ایجاد عفونت و بروز بیماری و خطرات جانی دارد و باید از هر نظر پاک باشد.

مثلا اگر در هر قسمتی از بیمارستان شاهد حشرات و جانورانی بودید سریعا باید به سراغ خدماتی مانند سمپاشی بیمارستان بروید و آنها را ریشه کن کنید.

 

سمپاشی بیمارستان

افرادی که به بیمارستان رجوع می کنند بیمارانی هستند که از لحاظ سیستم دفاعی بدن ضعیف هستند که باعث بیماری در آنها شده است حالا اگر محیط بیمارستان کوچکترین آلودگی داشته باشد باعث می شود بیماری و میکروب آن به راحتی در بین بیماران شایع شود و عاملان مبتلا زیاد و زیادتر شود . شرکت سمپاشی رادین تک  برای جلوگیری از این خطرات بزرگ احتمالی برای رفع میکروب ها و آفات شایع در بین وسایل و حتی ساختمان بیمارستان که موش ها ، سوسک ، انواع حشراتی مانند کنه ، ساس و… هستند سمپاشی بیمارستان را پیشنهاد می کنند که بطور کامل همه این آفات از ساختمان بیمارستان دفع شود و با رعایت بیشتر دیگر این موجودات در بیمارستان مشاهده نشود.

این کار فقط به توسط متخصصین سمپاشی انجام می شود . همان طور که میدانید اگر انجام عملیات توسط کادری ماهر و دوره دیده انجام نگیرد احتمال وجود خطرات جدی تر وجود دارد .بیمارستان محیطی پر رفت و آمد از قشر جامعه ای است که در فرهنگ و محیط مختلف زندگی کرده اند و همه جور افرادی در اون محیط قرار دارد به همین دلیل عوامل ناشناخته و حتی کمیاب هم امکان دارد در محیط بیمارستان یافت شود . به همین خاطر شرکت سمپاشی رادین تک پیشنهاد می کند در هر دوره فصلی سمپاشی بیمارستان انجام شود .

 

سمپاشی کلینیک

سمپاشی آزمایشگاه

همانطور که گفته شد حشرات موجود در کلینیک ها، یک راه انتقال بیماری و میکروب هستند که روش های مختلفی برای از بین بردن آنها وجود دارد که بهترین آنها سمپاشی کلینیک است زیرا سایر روش ها ممکن است تاثیر زیادی نداشته باشند.

سمپاشی این اماکن نیازمند تخصص و تجربه بالایی می باشد تا با درک خصوصیات هر کدام از این اماکن، به شیوه ای تخصصی و منحصربفرد عملیات مبارزه و سمپاشی انجام پذیرد.

با توجه به این مسئله که رعایت استاندارد های بهداشتی در بیمارستان مورد توجه می باشد ، باید از ورود آفات ، جوندگان و ... به این محیط جلوگیری نمود.عملیات سمپاشی آخرین روش مبارزه است، که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ، ضروری می باشد.

 

سمپاشی مراکز دمانی

بهدشات مراکز درمانی و پاکسازی این محیط ها ارتباط مستقیم با سلامت انسان ها دارد و بهتر است از سمپاشی مراکز درمانی به صورت سالانه استفاده کنید.

در مراکز درمانی حشرات و جانورانی مانند سوسک و موش و ... دیده میشود که باعث ترویج بیماری و عفونت و نگرانی بیماران و کارکنان میشود.

شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و با بررسی تمام قسمت های مکان مورد نظر، هم حشرات را شناسایی کنند و هم هزینه و نوع سموم را به شما ذکر کنند.

لازم به ذکر است که شما میتوانید هم کل ساختمان و هم قسمت هایی از ساختمان را سمپاشی کنید.

 

سمپاشی آزمایشگاه

سمپاشی بیمارستان

بیمارستانها و سایر مراکز بهداشتی به دلیل خدماتی که ارائه می دهند باید دائما محیطی تمیز و عاری از هر گونه انگل و میکروب و آفات را فراهم کنند. 

اگر در آزمایشگاه شاهد جانوران و آفاتی بودید میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت سمپاشی رادین تک با راه حل های حرفه ای و کارشناسانه در خدمت شماست تا انواع حشرات و آفات را تشخیص دهد و علاوه بر جلوگیری از نفوذ و افزایش آنها، آنها را کاملا از بین ببرد.

شرکت ما با داشتن بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه سمپاشی انواع مکان ها، حالا آماده ارائه این خدمات در آزمایشگاه هاست که این امر را با سموم مخصوص و توسط کادری مجرب انجام میدهد.

 

اهمیت سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان که بصورت حرفه ای توسط کادری دوره دیده انجام می شود یکی از خدمات شرکت سمپاشی رادین تک  می باشد و هدف شرکت حداکثر تاثیر مثبت و حداقل هزینه می باشد که مانع از آسیب رسانی به محیط ، گیاهان و حتی انسان ها می شود.

اهمیت سمپاشی بیمارستان بر کسی پوشیده نیست. بیمارستان مکانی است که باید عاری از هرگونه بیماری و آلودگی باشد. وجود حشراتی و حیواناتی مانند سوسک، ساس، موش و ... می‌توانند بیماری را منتقل کنند. در صورتی که برای سمپاشی بیمارستان به متخصص نیاز دارید، می‌توانید از بهترین شرکت‌های سمپاشی در شهر خودتان قیمت بگیرید. 

 

اقداماتی که قبل از سم پاشی بیمارستان باید صورت گیرد

 • در اولین رویت از آلودگی ، میکروب ، آفات با مشاوران رایگان شرکت سمپاشی دیلیت تماس گرفته شود.
 • بعد از مشورت زمان مناسب برای انجام عملیات سمپاشی ساختمان مشخص شود.
 • مواد غذایی را از محل دور کنید و یا کاملا آنها را بپوشانید .
 • کودکان،افراد میانسال و خانم های باردار و بیماران که مشکل قلبی ، کلیوی ، ریوی و حساسیت هستند از محل دور شوند.

 

اقداماتی که بعد از سمپاشی بیمارستان باید انجام شوند :

 1. تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
 2. در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.
 3. از آوردن وسایل اسقاطی و کهنه بلااستفاده درون پارکینگ و انبار ها و شوفاژ خانه جلوگیری کنید زیرا این وسایل محل تجمع آفات می باشد.
 4. ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان آفات مختلف در کپسول ها و همچنین دور بودن حشرات و حیوانات موذی از محیط ، احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

 

شرکت سمپاشی بیمارستان در تهران

سمپاشی کلینیک و مراکز درمانی

شرکت‌ سمپاشی بیمارستان رادین تک که در تمام مناطق بیست ‌و دوگانه شهری تهران فعالیت می کند، منحصربه ‌فردترین و به ‌روزترین برنامه‌های مراقبتی بهداشتی را برای ریشه‌ کنی کامل حشرات و جانوران موذی از بیمارستان‌ها را با روتین‌های پیشگیرانه و با توجه به نیاز محیط و آلودگی آن، به شما ارائه‌ می ‌کنند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی و پس از بررسی وضعیت محل، براساس وضعیت برنامه‌های حفاظتی استاندارد و ایمنی را برای بیمارستان تنظیم می‌ کنند. در همین راستا یک سمپاشی حرفه ‌ای انجام خواهد شد.در سمپاشی بیمارستان ابتدا با اجرای روش‌های تلفیقی بیولوژیکی و سمپاشی با سموم گیاهی مجاز، و بر اساس بر اساس نوع محیط آلوده مانند اتاق عمل، بخش بستری، آشپزخانه، رختشورخانه، سالن های غذاخوری، اورژانس و آزمایشگاه‌ها و …  اقدام به دفع آلودگی می‌ کند تا کمتر از آفت‌کش‌های صنعتی در محلی مثل بیمارستان که پر از بیماران و و همراه‌هان‌شان و کارد درمان است، استفاده شود.

 

اقداماتی که برای جلوگیری از ورود آفات در بیمارستان صورت می گیرد :

 1. کلیه تخت های وجود در بیمارستان باید به رنگ روشن و سفید رنگ آمیزی شوند .
 2. بهداشت سقف و محیط ساختمان از مهم ترین عوامل است .
 3. درب ها و شیشیه های شکسته در اولویت زودتر تعویض شوند .
 4. برای بهتر مشخص شدن آلودگی و میکروب ها رنگ دیوارها و درب ها باید روشن و سفید باشد .
 5. از گذاشتن گیاهانی که در گلدان و خاک تازه وجود دارد خودداری شود .
 6. تمامی دیوارها و درزها و گوشه های ساختمان ، درب ها و شیشیه ها باید کاملا سالم و بدون شکسگی و راه عبور حشرات باشد .
 7. در تمامی اتاق ها باید سطل زباله در دار ، بدون زنگ زدگی ، فلزی باشد و مرتبا ضد عفونی شوند .
 8. تمامی ملحفه ها ، پتو ، روکش تخت بطور مرتب شسته شوند و ضدعفونی باشند.

 

دیگر خدمات شرکت سمپاشی رادین تک

با يافتن يک شركت سمپاشی خوب می توانيد سمپاشی مکان های بزرگ و حساس مانند رستوران ها يا بيمارستان ها را به آن ها بسپاريد. سمپاشی رستوران ها يكی از ضروری ترين نكات ايمنی و بهداشتی است كه کارفرمايان و صاحبان رستوران ها بايد انجام دهند. تصور كنيد که ديدن سوسک، مگس و يا موش در محيط يک رستوران می تواند چقدر وحشتناک باشد و اعتماد مشتری را از مجموعه سلب نمايد. علاوه بر اين عدم اقدام بر سمپاشی، موجب مشاهده ی سوسک و حشرات ديگر و در نهایت منجر به جريمه ی رستوران و يا حتی پلمب آنجا می شود.

سمپاشی انبار، سمپاشی محل کار، سمپاشی پارکینگ و..... از دیگر اقدامات رادین تک در زمینه سمپاشی می باشد.

 

خدمات سمپاشی شرکت رادین تک در تهران

همانطور که پیداست خدمات سمپاشی می تواند محیط های مختلفی از پیرامون ما را دربربگیرد.طبیعتا برای داشتن محیطی عاری از آفات و حشرات و همچنین آرامش شخصی و همگانی سمپاشی اهمیت می بابد . در شرکت سمپاشی رادین تک تلاش شده است طیف وسیعی از خدمات سمپاشی پوشش داده شود . گروه رادین تک با ارائه مشاوره قبل از سمپاشی می تواند اطلاعات لازم برای چگونگی عملیات سمپاشی را در اختیار شما قرار دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید