سمپاشی ملخ

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی ملخ

سمپاشی ملخ اقدامی بسیار مهم است که اغلب کسانی که در نزدیکی باغات، پارکها و فضاهای سبز سکونت دارند به خصوص افرادی که زمینهای کشاورزی دارند. ممکن است به این سمپاشی نیاز پیدا کنند.

رادین تک
رادین تک

یکی از آفاتی که هر ساله بسیاری از کشاورزان را نگران میکند، ملخ است. ملخ ها به تنهایی مشکلی برای ما ایجاد نمیکنند و نیازی به از بین بردن آنها نمیباشد، اما زمانی که به صورت دسته جمعی حرکت میکنند و آرامش ما را بر هم میزنند باید به فکر راهی برای خلاص شدن از دست آنها کرد. این موجودات به فصول گرم علاقه دارند و اغلب کسانی که در نزدیکی باغات، پارکها و فضاهای سبز سکونت دارند به خصوص افرادی که زمینهای کشاورزی دارند، ممکن است نیاز به خدمات سمپاشی ملخ پیدا کنند. 

ملخ چیست؟

ملخ ها بندپایانی از رده حشرات هستند که گاهی به مزارع و باغات حمله میکنند و محصولات را از بین میبرند و در نتیجه خسارات جبران ناپذیری پدید می آورند. این جانداران قدرت جهس دارند و به وسیله پاهای بلندی که دارند میتوانند تا یک متر از مکان خود جابه‌جا شوند و جهش کنند. ملخ ها عموما از گیاهان تغذیه میکنند. چرخه زندگی آنها به این گونه است که در ملخ های بالغ در پاییز میمیرند و تخم آنها باقی میماند. این تخمها در بهار سال آینده ملخ های جدیدی به وجود می آورند و مشکلات بزرگی برای کشاورزان به بار می آورند.

سمپاشی انواع ملخ

انواع ملخ

ملخ های چمنزار

ملخ های چمنزار یا ملخ های جهنده قادر به پرواز نیستند و از پاهای عقبی بلند خود برای جهیدن استفاده میکنند. تخم این ملخ ها در فصل زمستان باقی میماند و در فصل بهار ملخ های جدیدی به وجود می آیند. 

ملخ های صحرایی

ملخ های صحرایی بزرگتر و قوی تر از دیگر انواع ملخ ها هستند. به ملخ های صحرایی جنوب ایران ملخ های دریایی نیز گفته میشود، به دلیل این که از عربستان حرکت میکنند و از آب های خلیج فارس عبور میکنند و به صحراهای جنوبی ایران میرسند.

ملخ های مراکشی

زیبانبارترین ملخ های جهان، ملخ های مراکشی هستند. رنگ بدن آنها خاکی متمایل به زرد است و به راحتی از سایر ملخ ها قابل تشخیص هستند. مناطق خشک مانند مراکش، ایران، تونس، ترکیه، عراق، ارمنستان و ... مکانهای مورد علاقه این نوع موجودات هستند.

ملخ های ایتالیایی

ملخ های ایتالیاتی معمولا در کشورهای اروپایی و خاورمیانه یافت میشوند. هجوم این نوع آفات تنها در برخی سالها که به علت شرایط آب و هوایی گیاهان خشک میشوند، اتفاق می افتد.

چرا ملخها حمله میکنند؟

دانستن علت حمله گروهی ملخها بسیار جالب است. هنگامی که سروتونین که یک هورمون شادی بخش است در ملخها افزایش پیدا میکند، این موجودات تمایل به ایجاد گروه پیدا میکنند و هنگامی که مهار کننده سروتونین به آنها تزریق میشود، انزواطلبی و پرواز فردی را ترجیح میدهند. در حقیقت زمانی که با یکدیگر مواجه میشوند سروتونین در بدن آنها ترشح میشود و باعث میشود تا به سمت یکدیگر جذب شوند و یک گروه را تشکیل دهند.

سمپاشی ملخ

سمپاشی ملخ ها بهترین راه مبارزه با این موجودات مزاحم میباشد به خصوص زمانی که تعداد آنها زیاد باشد و ترس را در اهالی خانه یا کشاورزان ایجاد کنند. سمپاشی این بندپایان متناسب با نوع ملخ و آناتومی بدن آن متفاوت میباشد. این جانداران به شدت تیز هستند و به سرعت میتوانند خطر را احساس کنند، به همین دلیل از بین بردن آنها کار ساده ای نیست و نیاز به افراد متخصص و حرفه ای در سمپاشی دارد. شما عزیزان میتوانید عملیات سمپاشی ملخ را به نیروهای ماهر و کارآزموده شرکت سمپاشی رادین تک بسپارید تا پس از دریافت مشاوره رایگان و بررسی موقعیت و میزان آلودگی، از شر ملخ ها خلاص شوید.

سمپاشی ملخ

سمپاشی ملخ در زمین های کشاورزی

ملخ ها به سرعت تخم میگذارند و تکثیر میشوند، از این رو در زمان کوتاهی به تعداد آنها افزوده میشود. این موجودات به زمینها و مزارع کشاورزی به صورت گروهی حمله میکنند و محصولات را از بین میبرند. بنابراین سمپاشی ملخ در زمینهای کشاورزی از مهمترین اقداماتی است که برای مبارزه با این موجودات باید انجام داد. 

شرکت سمپاشی رادین تک

شرکت سمپاشی رادین تک 0 تا 100 سمپاشی ملخ را از بررسی موقعیت و میزان آلودگی تا استفاده از سموم قوی و مخصوص و از بین بردن تمام ملخ ها به صورت تضمینی انجام میدهد. تنها کافی است کار را به دست نیروهای حرفه ای و با تجربه رادین تک بسپارید و از دور شاهد از بین رفتن ملخهای آسیب زا باشید. این شرکت علاوه بر سمپاشی ملخ، خدمات دیگری مانند سمپاشی ساس، سمپاشی کنه، سمپاشی مگس و ... را ارائه میدهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید