سمپاشی محل کار

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی محل کار
محیط کار یکی از حساس ترین مکان هایی است که باید عاری از هر گونه آفت و حشرات باشد.در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار، همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.
رادین تک
رادین تک

سمپاشی محل کار

سمپاشی محل کار
05/04/2022

محل کار، ادارات و شرکت ها و سازمان ها از محیط هایی هستند که باید عاری از هرگونه آفت و حشرات و جانوران موزی باشد تا سلامتی کارکنان حفظ شود و در امنیت کامل قرار گیرند.

اگر در چنین محیط هایی شاهد حشرات بودید میتوانید از خدمات سمپاشی یا بهتر است بگوییم خدمات سمپاشی محل کار و سمپاشی اداره استفاده کنید.

 

سمپاشی محل کار

عدم رعایت نکات بهداشتی و نظافت در محیط کاری مانند دور نریختن زباله ها، خوردن و نوشیدن پشت میز کار و تمیز نگه نداشتن محل کار باعث رواج و رشد حشرات در محیط میشود و در نتیجه خود افراد باعث حضور حشرات موزی در محل میشوند.

در این شرایط یکی از بهترین راه های مقابله با این حشرات تماس با شرکت های سمپاشی محل کار میباشد که دارای مجوز های لازم هستند و با روش های مدرن و سموم مخصوص این حشرات را از بین میبرند.

شرکت های کنترل آفات با تجربه واقعا برای از بین بردن آفات و جلوگیری از شیوع بیماری کار می کنند. بررسی اینکه آیا شرکتی دارای مجوز مناسب است ، باید اطمینان خاطر شما می شود. کار با یک شرکت کنترل آفات می تواند خیال آسوده ای داشته باشد و از محل کار و کارخانه شما در برابر مزاحمان ناخواسته محافظت می کند.

مجموعه رادین تک دارای افراد و پرسنلی آموزش دیده میباشد که دارای تجهیزات پیشرفته هستند و با تجربه بالا همراه با سموم مناسب هر حشره، محیط کاری شما را پاکسازی میکنند.

 

سمپاشی اداره

سمپاشی اداره

بسیاری از افراد فکر میکنند سمپاشی اداره ها امری ساده است که با سموم معمولی موجود در مغازه ها انجام میشود و تمام حشرات از بین میروند اما اصلا اینطور نیست.

بهترین راه این است که پیش از نفوذ حشرات و آفات به داخل محیط کار از ورود آن جلوگیری کنید.

عملیات سمپاشی به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد.

سمپاشی اداره از لحاظ شرایط کاری و عمومی باید به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام شود که شرکت سمپاشی رادین تک با بهره گیری از تکنسین و افراد متخصص در زمینه سمپاشی ادارات، آماده ارائه خدمات میباشد.

 

سمپاشی سازمان ها و شرکت ها

سازمان ها و کارخانجات معمولا با حشراتی مانند سوسک فاضلاب، سوسک ریز، موش فاضلابی و خانگی و پشه و مگس سر و کله میزنند و برای رفع این مشکل و از بین بردن حشرات میتوان از خدماتی از جمله سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی مگس و ... استفاده کرد.

به همین علت اگر مسئول نگهداری یا صاحب کارخانه و شرکتی هستید، قبل از اینکه کارمندان اقدامی برای ترک محل کار کنند بهتر است از خدمات سمپاشی شرکت استفاده کنید و محیطی پاکیزه فراهم کنید.

وجود انواع حشرات و آفت ها در چنین مکان هایی فاجعه بار است و باعث آسیب رساندن به تجهیزات و دستگاه ها و خود ساختمان و اذیت کارگران میشود و باعث خسارات مالی زیادی میشود.

شرکت سمپاشی رادین تک با استفاده از بی خطر ترین سموم بهداشتی و بکارگیری راهکارهای پیشرفته دفع آفات تلاش می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.


روش های پاکسازی و سمپاشی اداره و سمپاشی محل کار به صورت مداوم :

سمپاشی سازمان ها

وجود و مشاهده انواع حشرات و آفت ها در محیط کار به معنی کثیف بودن آنجا نمی باشد. اگر یک برنامه نظافت روزانه را پیاده سازی کنید ، می توانید این حشرات را از محیط کار خود دور نگه دارید.

 • جارو زدن روزانه فرش ها ، پادری ها و کف های سخت
 • تمیز کردن هر گونه کثیفی روی مبلمان ، تخته ها ، دیوارها ، فرش ها و کف زمین
 • ضدعفونی تمامی سطوح
 • تمیز کردن کفپوش ها با مواد ضدعفونی مخصوص
 • پاک و تمیز کردن شیشه های داخلی و درب های اتومات
 • جمع آوری و دور ریختن زباله ها
 • تمیز کردن و ضدعفونی سینک ، دستشویی ، توالت ، حوله های دستی و سیستم خشک کن دست
 • همه کارمندان در یک فضای کاری تمیز سهیم هستند. این بدین معناست که رعایت نکات بهداشتی دستشویی و اتاق استراحت ، تمیز نگه داشتن میز کار ، دور ریختن به موقع زباله ها ، عدم نوشیدن و خوردن پشت میز کار و غیره بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال حضور ساس همیشه از انسان ها نشات می گیرد. از این رو کارمندان باید محل زندگی خود را بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که آن ها عامل حضور ساس در محیط کاری نیستند.
 • همکاری با شرکت سمپاشی دارای مجوز وزارت بهداشت تنها راه حل کنترل و از بین بردن آفت های موجود در اداره شما است. این موضوع ممکن است در شرایطی نیز انجام شود که سموم دفع آفات مورد نیاز فقط توسط متخصصین دارای مجوز و شرکت های معتبر سمپاشی قابل استفاده باشند.

استفاده از سموم مرغوب و دستگاه ها و لوازم مخصوص سمپاشی یکی از بهترین روش برای سمپاشی محیط کار به شمار می رود. برای این که به صورت کامل از شر سوسک و سایر حشرات موجود در محیط کار خلاص شوید باید در زمان مناسب از سموم باکیفیت استفاده کنید.

همچنین بستن راه های نفوذ مجدد سوسک و حشرات به محیط کار میز از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

با تکنسین های رادین تک از نزدیک در تماس باشید. شما باید بتوانید مشکل خود را توصیف کرده و در عوض از یک پاسخ آگاهانه برای چگونگی مهار آن مطلع شوید. متخصصین آن با ارائه برنامه ای مداوم و استفاده از به روزترین تجهیزات و مواد مخصوص خدمات سمپاشی محل کار را انجام می دهند.

متخصصین  سمپاشی رادین تک کارمندان را از نحوه سمپاشی محل کار و مواد شیمیایی که استفاده می کنند مطلع کرده و به آن ها توصیه می شود که وسایل شخصی و مواد غذایی را از روی میز یا محل کار خود بردارند.


رایج ترین اشتباهاتی که در محیط کار باعث جذب آفات می شود :

صرف 8 ساعت در محل کار ، برخی از اقدامات و فعالیت های ما به طور بالقوه می تواند ما را در معرض خطر آفت ها قرار دهد! در ادامه قصد داریم رایج ترین اشتباهاتی که کارمندان مرتکب می شوند را برایتان شرح دهیم :

 1. گاهی اوقات کارمندان ناهار و صبحانه و حتی میان وعده هایشان را پشت میز کاریشان میل می کنند. نه تنها خوردن در حین انجام فعالیت کار بهداشتی نیست ، بلکه خرده های غذای اطراف میز ریخته و باعث جذب سوسک و مورچه به سمت میز کار شما می شود.
 2. ریختن آب میوه و انواع نوشیدنی بر روی میز یکی از رایج ترین کارهایی است که اکثر کارمندان انجام می دهند. بعضی مواقع آن ها نوشیدنی را از روی میز پاک نمی کنند و حتی بعد از ساعت اداری روی میز باقی می ماند. رطوبت یک عامل جذب آفت هاست و از سوی دیگر مواد شیرین و قند باعث جذب مورچه ها می شوند.
 3. مدیریت نادرست زباله ها یک عامل دیگر حضور آفت ها می باشد. به عنوان مثال دور ریختن الباقی غذا و یا نصف نوشیدنی ها داخل سطل زباله و عدم خالی کردن سطل زباله به صورت مداوم باعث جذب حشراتی می شود که از مواد غذایی تغذیه می کنند.
 4. تعمیر و نگهداری نامنظم تاسیسات به ویژه برای ساختمان های قدیمی و یا ساختمان هایی که ساختار آسیب دیده دارند ، باعث ایجاد سوراخ و شکاف و نشت لوله ها می شود. همین شکاف ها باعث دسترسی انواع حشرات همچون سوسک و موچه و موش ها به داخل دفتر شما شده و جوندگان معمولا سیم های اتاق سرور IT را جویده ( زیرا دندان های آنها هرگز از رشد خود متوقف نمی شوند ) تا بتوانند دندان های خود را تر و تمیز کنند. این موضوع در بعضی مواقع باعث آتش سوزی می شود.
 5. آبدارخانه یکی از رایج ترین مکان های تجمع آفت ها و حشرات است. همچنین یک فضای مشترک برای دفع مواد غذایی ، ضایعات و مصرف آب است. همچنین به معنای خطر زیاد جذب آفاتی است که برای تغذیه نیاز به منبع غذایی ، زباله و رطوبت دارند.


تاثیر سمپاشی اداره چیست ؟

سمپاشی شرکت

کنترل و سمپاشی آفت های ادارات  تاثیر به سزایی در مدیریت آن  دارد از جمله :

 1. کاهش هزینه های تعمیر
 2. عدم ایجاد اختلال در کسب و کار
 3. تاثیر مثبت بر روحیه کارکنان

قبل از اقدام سمپاشی محل کار ، یک استراتژی اصولی کنترل آفت ها و حشرات ، جلوگیری از ورود آن ها به ساختمان می باشد. کارکنان دفاتر به دلیل خطر استفاده ناکارآمد و نامناسب، نباید خودشان از سموم دفع آفات استفاده کنند. ممکن است به دلیل چکه کردن ، زهکشی ، مه ، پاشیده شدن و یا اسپری بر روی مواد غذایی و تجهیزات به روشی ناکارآمد همه جا آلوده شود و خطرناک باشد. بهترین راه تماس با تکنسین های رادین تک می باشد. آن ها آموزش های لازم را دیده اند و با تجربه کافی از بهترین مواد برای سمپاشی محل کار در مکان های مناسب استفاده می کنند.


خدمات رادین تک در زمینه سمپاشی محل کار در تهران و کرج

در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار،همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.عملیات سمپاشی محل کار به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل قرار داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و وتخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

لازم به ذکر است ، از سمپاشی محل کار و ادارات  توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید، زیرا در صورت عدم رعایت نکات ایمنی سموم وارد محیط زیست شده ؛ منجر به آلودگی افراد و آب شده وموجب مسمومیت می شود.رادین تک علاوه بر سمپاشی اداره جات و محل کار سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان و واحدهای مسکونی و آپارتمان ، سمپاشی پارکینگ و همچنین سمپاشی انبار را نیز به طور گسترده در خدمات خود جای داده است.لطفا برای اطلاع از هزینه سمپاشی هر کدام از خدمات با ما تماس بگیرید.

 

نکات مهم در هنگام سمپاشی محل کار

 • بهتر است تا حداقل 24 ساعت پس از سمپاشی کسی وارد محیط نشود.
 • پس از 24 ساعت تمامی محیط و لوازم آغشته به سم را ضدعفونی کنید.
 • هواکش را روشن کرده و درب و پنجره ها را باز بگذارید.
 • راه های نفوذ مجدد حشرات به محیط کار را مسدود کنید.

 

رایج ترین انواع آفت های موجود در ادارات :

سمپاشی محل کار

عنکبوت ها

عنکبوت ها معمولا در مکان های خشک و گرم مانند میز ، دریچه های هوا ، گوشه های اتاق و غیره مشاهده می شوند. حضور آن ها نشان دهنده وجود مشکلات جدی است ، زیرا عنکبوت ها با خوردن حشرات دیگر زنده می مانند.

مورچه ها

مورچه ها به سمت مواد غذایی جذب شده و به سمت منابع غذایی باز ، خرده ، باقی مانده غذا و زباله ها به صورت گروهی جمع می شوند.

سوسک ها

معمولا در اتاق های استراحت و آشپزخانه های ادارات که دارای سرپنا و مواد غذایی و آب است ، یافت می شوند.

مگس

وجود مواد ارگانیک مرطوب در محیط کار شما و یا اطراف آن به احتمال زیاد باعث حضور مگس ها می شود ، زیرا این جاییست که مگس های بالغ تمایل به تخم ریزی دارند.

موریانه ها

این دسته از حشرات معمولا در هر چیزی که شامل سلولز باشد مانند کاغذ ، مقوا ، چوب و گیاهان یافت می شوند.

ساس ها

ساس ها معمولا از طریق ورود کارمندان و یا مشتریان و ارباب رجوع به داخل ادارات راه پیدا می کنند. پس از حضور ، شروع به تغذیه از خون انسان کرده و به سرعت تکثیر می شوند. همچنین در شکاف مبلمان ، کوسن ها و پارچه ها نیز به سرعت رخنه می کنند. از این رو باید به سرعت نسبت به سمپاشی محیط کار اقدام نمایید.

موش ها

اگر محل کار شما کثیف و درهم ریخته باشد ، قطعا با حیوانات جونده به مشکل جدی برمی خورید. این دسته از حیوانات در شب ها سطل های زباله ، ظروف نگهداری مواد غذایی ، باقی مانده غذا و سطل آشغال های بزرگ را مورد هدف قرار می دهند.

ماهی نقره رنگ

این دسته از آفت ها به رطوبت حمام علاقه داشته و در اطراف زهکشی ها دیده می شوند. آن ها اطراف دفتر کار شما حرکت کرده و به سمت کتاب ها و لباس ها جذب می شوند.

 

هزینه و قیمت سمپاشی محل کار و اداره 

هزینه سمپاشی ادارات و شرکت ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تعداد اتاق ها، متراژ ساختمان، نوع سم، تعداد حشرات، نوع حشرات و میزان پراکندگی آن ها و … اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز سمپاشی محل کار از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید