سمپاشی اداره و محل کار با ارائه ضمانت کتبی

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی محل کار

محیط کار یکی از حساس ترین مکان هایی است که باید عاری از هر گونه آفت و حشرات باشد.در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار،همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.

رادین تک
رادین تک

 

سمپاشی محل کار

محیط کار یکی از حساس ترین مکان هایی است که باید عاری از هر گونه آفت و حشرات باشد. حضور این حشرات برای سلامتی کارمندان خطرناک بوده و از این رو خدمات سمپاشی محل کار به صورت دوره ای باید انجام شود تا تمامی افراد در امنیت قرار بگیرند. در این مقاله سعی داریم به انواع آفت های رایج در محیط های کاری و نحوه سمپاشی محل کار بپردازیم. 


روش های پاکسازی و سمپاشی اداره و سمپاشی محل کار به صورت مداوم :


وجود و مشاهده انواع حشرات و آفت ها در محیط کار به معنی کثیف بودن آنجا نمی باشد. اگر یک برنامه نظافت روزانه را پیاده سازی کنید ، می توانید این حشرات را از محیط کار خود دور نگه دارید.
•    جارو زدن روزانه فرش ها ، پادری ها و کف های سخت
•    تمیز کردن هر گونه کثیفی روی مبلمان ، تخته ها ، دیوارها ، فرش ها و کف زمین
•    ضدعفونی تمامی سطوح
•    تمیز کردن کفپوش ها با مواد ضدعفونی مخصوص
•    پاک و تمیز کردن شیشه های داخلی و درب های اتومات
•    جمع آوری و دور ریختن زباله ها
•    تمیز کردن و ضدعفونی سینک ، دستشویی ، توالت ، حوله های دستی و سیستم خشک کن دست
•    همه کارمندان در یک فضای کاری تمیز سهیم هستند. این بدین معناست که رعایت نکات بهداشتی دستشویی و اتاق استراحت ، تمیز نگه داشتن میز کار ، دور ریختن به موقع زباله ها ، عدم نوشیدن و خوردن پشت میز کار و غیره بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال حضور ساس همیشه از انسان ها نشات می گیرد. از این رو کارمندان باید محل زندگی خود را بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که آن ها عامل حضور ساس در محیط کاری نیستند.
•    همکاری با شرکت سمپاشی دارای مجوز وزارت بهداشت تنها راه حل کنترل و از بین بردن آفت های موجود در اداره شما است. این موضوع ممکن است در شرایطی نیز انجام شود که سموم دفع آفات مورد نیاز فقط توسط متخصصین دارای مجوز و شرکت های معتبر سمپاشی قابل استفاده باشند. با تکنسین های رادین تک از نزدیک در تماس باشید. شما باید بتوانید مشکل خود را توصیف کرده و در عوض از یک پاسخ آگاهانه برای چگونگی مهار آن مطلع شوید. متخصصین آن با ارائه برنامه ای مداوم و استفاده از به روزترین تجهیزات و مواد مخصوص خدمات سمپاشی محل کار را انجام می دهند. متخصصین  سمپاشی رادین تک کارمندان را از نحوه سمپاشی محل کار و مواد شیمیایی که استفاده می کنند مطلع کرده و به آن ها توصیه می شود که وسایل شخصی و مواد غذایی را از روی میز یا محل کار خود بردارند.

 

سمپاشی محل کار

 


رایج ترین اشتباهاتی که در محیط کار باعث جذب آفات می شود :

صرف 8 ساعت در محل کار ، برخی از اقدامات و فعالیت های ما به طور بالقوه می تواند ما را در معرض خطر آفت ها قرار دهد! در ادامه قصد داریم رایج ترین اشتباهاتی که کارمندان مرتکب می شوند را برایتان شرح دهیم :


1.    گاهی اوقات کارمندان ناهار و صبحانه و حتی میان وعده هایشان را پشت میز کاریشان میل می کنند. نه تنها خوردن در حین انجام فعالیت کار بهداشتی نیست ، بلکه خرده های غذای اطراف میز ریخته و باعث جذب سوسک و مورچه به سمت میز کار شما می شود.
2.    ریختن آب میوه و انواع نوشیدنی بر روی میز یکی از رایج ترین کارهایی است که اکثر کارمندان انجام می دهند. بعضی مواقع آن ها نوشیدنی را از روی میز پاک نمی کنند و حتی بعد از ساعت اداری روی میز باقی می ماند. رطوبت یک عامل جذب آفت هاست و از سوی دیگر مواد شیرین و قند باعث جذب مورچه ها می شوند.
3.    مدیریت نادرست زباله ها یک عامل دیگر حضور آفت ها می باشد. به عنوان مثال دور ریختن الباقی غذا و یا نصف نوشیدنی ها داخل سطل زباله و عدم خالی کردن سطل زباله به صورت مداوم باعث جذب حشراتی می شود که از مواد غذایی تغذیه می کنند.
4.    تعمیر و نگهداری نامنظم تاسیسات به ویژه برای ساختمان های قدیمی و یا ساختمان هایی که ساختار آسیب دیده دارند ، باعث ایجاد سوراخ و شکاف و نشت لوله ها می شود. همین شکاف ها باعث دسترسی انواع حشرات همچون سوسک و موچه و موش ها به داخل دفتر شما شده و جوندگان معمولا سیم های اتاق سرور IT را جویده ( زیرا دندان های آنها هرگز از رشد خود متوقف نمی شوند ) تا بتوانند دندان های خود را تر و تمیز کنند. این موضوع در بعضی مواقع باعث آتش سوزی می شود.
5.    آبدارخانه یکی از رایج ترین مکان های تجمع آفت ها و حشرات است. همچنین یک فضای مشترک برای دفع مواد غذایی ، ضایعات و مصرف آب است. همچنین به معنای خطر زیاد جذب آفاتی است که برای تغذیه نیاز به منبع غذایی ، زباله و رطوبت دارند.


تاثیر سمپاشی اداره چیست ؟

کنترل و سمپاشی آفت های ادارات  تاثیر به سزایی در مدیریت آن  دارد از جمله :


1.    کاهش هزینه های تعمیر
2.    عدم ایجاد اختلال در کسب و کار
3.    تاثیر مثبت بر روحیه کارکنان


قبل از اقدام سمپاشی محل کار ، یک استراتژی اصولی کنترل آفت ها و حشرات ، جلوگیری از ورود آن ها به ساختمان می باشد. کارکنان دفاتر به دلیل خطر استفاده ناکارآمد و نامناسب ، نباید خودشان از سموم دفع آفات استفاده کنند. ممکن است به دلیل چکه کردن ، زهکشی ، مه ، پاشیده شدن و یا اسپری بر روی مواد غذایی و تجهیزات به روشی ناکارآمد همه جا آلوده شود و خطرناک باشد. بهترین راه تماس با تکنسین های رادین تک می باشد. آن ها آموزش های لازم را دیده اند و با تجربه کافی از بهترین مواد برای سمپاشی محل کار در مکان های مناسب استفاده می کنند.


خدمات رادین تک در زمینه سمپاشی محل کار در تهران 

در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار،همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.عملیات سمپاشی محل کار به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل قرار داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و وتخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

لازم به ذکر است ، از سمپاشی محل کار و ادارات  توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید، زیرا در صورت عدم رعایت نکات ایمنی سموم وارد محیط زیست شده ؛ منجر به آلودگی افراد و آب شده وموجب مسمومیت می شود.رادین تک علاوه بر سمپاشی اداره جات و محل کار سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان و واحدهای مسکونی و آپارتمان ، سمپاشی پارکینگ و همچنین سمپاشی انبار را نیز به طور گسترده در خدمات خود جای داده است.لطفا برای اطلاع از هزینه سمپاشی هر کدام از خدمات با ما تماس بگیرید.

 

رایج ترین انواع آفت های موجود در ادارات :


عنکبوت ها

عنکبوت ها معمولا در مکان های خشک و گرم مانند میز ، دریچه های هوا ، گوشه های اتاق و غیره مشاهده می شوند. حضور آن ها نشان دهنده وجود مشکلات جدی است ، زیرا عنکبوت ها با خوردن حشرات دیگر زنده می مانند.


مورچه ها

مورچه ها به سمت مواد غذایی جذب شده و به سمت منابع غذایی باز ، خرده ، باقی مانده غذا و زباله ها به صورت گروهی جمع می شوند.


سوسک ها

معمولا در اتاق های استراحت و آشپزخانه های ادارات که دارای سرپنا و مواد غذایی و آب است ، یافت می شوند.


مگس

وجود مواد ارگانیک مرطوب در محیط کار شما و یا اطراف آن به احتمال زیاد باعث حضور مگس ها می شود ، زیرا این جاییست که مگس های بالغ تمایل به تخم ریزی دارند.


موریانه ها

این دسته از حشرات معمولا در هر چیزی که شامل سلولز باشد مانند کاغذ ، مقوا ، چوب و گیاهان یافت می شوند.


ساس ها

ساس ها معمولا از طریق ورود کارمندان و یا مشتریان و ارباب رجوع به داخل ادارات راه پیدا می کنند. پس از حضور ، شروع به تغذیه از خون انسان کرده و به سرعت تکثیر می شوند. همچنین در شکاف مبلمان ، کوسن ها و پارچه ها نیز به سرعت رخنه می کنند. از این رو باید به سرعت نسبت به سمپاشی محل کار اقدام نمایید.


موش ها

اگر محل کار شما کثیف و درهم ریخته باشد ، قطعا با حیوانات جونده به مشکل جدی برمی خورید. این دسته از حیوانات در شب ها سطل های زباله ، ظروف نگهداری مواد غذایی ، باقی مانده غذا و سطل آشغال های بزرگ را مورد هدف قرار می دهند.


ماهی نقره رنگ

این دسته از آفت ها به رطوبت حمام علاقه داشته و در اطراف زهکشی ها دیده می شوند. آن ها اطراف دفتر کار شما حرکت کرده و به سمت کتاب ها و لباس ها جذب می شوند.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید