سمپاشی عقرب ، چگونگی شناسایی عقرب ، معرفی سم ضد عقرب

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی عقرب
کژدم ها اغلب ازحشرات موزی،سوسک های سیاه وقورباغه تغذیه می کنند.عقرب ها پس از شکار ابتدا طعمه را نیش می زنند و به کمک آرواره ،بدن طعمه را خرد می کند ،زیرا مواد غذایی باید به صورت مایع وارد بدن کژدم ها شود.
رادین تک
رادین تک

کژدم‌ ها یا عقرب‌ ها، گروه بزرگی از بندپایان متعلق به رده عنکبوتیان هستند که دارای ۸ پا و نیشی با زهر کشنده می‌باشند. نیش عقرب در نوک دم آن قرار دارد. عقرب‌ها جانورانی شکارگر هستند و شب‌ها به آرامی به فعالیت‌های زیستی خود می‌پردازند و بیشتر در آب و هوایی گرم فعال هستند.

اگر در هر مکانی شاهد عقرب بودید، برای حفظ سلامتی خود و خانواده و جلوگیری از افزایش تعداد آنها باید از خدمات سمپاشی عقرب استفاده کنید.

برای از بین بردن کلی و دائمی عقرب ها با سم میتوانید با شرکت سمپاشی رادین تک تماس بگیرید.

 

آیا با سمپاشی عقرب می توان آن ها را از بین برد؟

عقرب حشره ای فوق العاده قوی میباشد. از بین بردن آن کار بسیار سختی است . در مناطق روستایی نگهداری طیور در حیاط منازل باعث کاهش جمعیت عقربها می شد.

شرکت سمپاشی رادین تک این نوید را به شما میدهد که با استفاده از سموم مخصوص این شرکت میتوانید خیالتون راحت باشد که دیگر عقربی نخواهید دید.

این شرکت از سموم ترکیبی برای این منظور استفاده میکند. ۳ نوع سم از سه گروه متفاوت سموم با هم مخلوط میشود و سمی را تشکیل میدهد که به طور کامل عقرب را از بین میبرد. 

سمپاشی عقرب به صورت حرفه ای یکی از خدمات سمپاشی رادین تک می باشد.

 

چه سمی برای کشتن عقرب خوبه؟

عقرب ها جدا زا سمی بودن، نیش دردناکی دارند و در برخی مواقع باعث مرگ افراد نیز میشوند.

پیشگیری از نفوذ این جانوران به منازل و حفظ سلامتی از موارد مهم است که برای این کار باید از سم مخصوص عقرب استفاده کنید.

برای کشتن عقرب ها مصرف سموم بادوام مثل سم لیندین، بایگون و دیازینون در اطراف منازل مفید است. در مناطق روستایی نگهداری طیور در حیاط منازل باعث کاهش جمعیت عقربها می شد.

 

نکات مهم برای از بین بردن و کشتن عقرب ها

 1. با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.
 2. با مشورت  با مشاوران سمپاشی ،زمان مناسب برای سمپاشی را مشخص نمایید.
 3. باید توجه داشت که سمپاشی، توسط افراد کار آزموده و با استفاده از سموم بهداشتی صورت گیرد.
 4. از بین بردن آفات توسط متخصصان رادین تک ستیا ،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

 

سم عقرب

کارشناسان و متخصصان شرکت ما سم عقرب مخصوصی را ساخته اند که حاوی ترکیبات تیامتوکسین و پروکلوریسین میباشد که این مواد میزان کشندگی بالایی روی عقرب ها دارند و ترکیبات این دو در کنار هم تاثیر را بیشتر میکند.

از این سم میتوانید در مزارع، مرغذاری، رستوران ها، کارخانه ها و هرجای دیگری استفاده کنید.

سم کشنده عقرب دارا بودن عناصر فعال این راه حل کنترل آفات غیر سمی امن برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی را می دهد.

 

سمپاشی عقرب

بهترین و مطمئن ترین راه برای از بین بردن عقرب ها، سم پاشی عقرب میباشد  که توسط سموم مخصوص و قوی انجام میشود.

این خدمات توسط شرکت های دارای مجوز، توسط افراد حرفه ای و متخصص و به صورت تضمینی اینجام میشود و فقط کافیست یک شرکت معتبر را در این زمینه پیدا کنید که دارای رزومه خوبی باشد.

برای دریافت چنین خدماتی از شرکت ما، ابتدا باید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور پیدا کنند که نوع عقرب ها را تشخیص دهند و نسبت به آنها از سموم مخصوص استفاده کنند.

بعد از بازدید روزی تعیین میشود تا سمپاشان حرفه ای ما با سموم و تجهیزات مناسب در محل حاضر شوند و خدمات را ارائه دهند.

 

بهترین سم برای کشتن عقرب

سمپاشی عقرب

بهترین سم برای از بین بردن عقرب در دست کارشناسان ما وجود دارد که توسط متخصصان این زمینه ساخته شده است.

از این سموم باید برای موارد زیر استفاده کنید :

 • شکاف و درزهای موجود در دیوار
 • ورودی درب ها
 • شکاف‌های کنار پنجره
 • درزهای باریک موجود در سقف و یا پشت بام
 • سوراخ‌های عبور کابل، سیم و لوله کشی ساختمان

 

قیمت سمپاشی عقرب به چقدر است؟

همانند سایر خدمات سمپاشی حشرات و جانوران گزنده ، قیمت سمپاشی عقرب نیز به عواملی چون نوع سم مصرفی و همچنین میزان سم مورد استفاده برای سمپاشی محل های مشکوک به لانه گزینی عقرب ها بستگی دارد .

برای اطلاع دقیق از خدمات سمپاشی رادین تک  و هزینه سمپاشی با کارشناسان ما در رادین تک تماس بگیرید .پس از ارائه مشاوره از جانب کارشناسان ما و بازدید محل موردنظر قیمت دقیق سمپاشی عقرب اطلاع رسانی می شود.

 

زیستگاه و سکونت عقرب کجاست ؟

عقرب ها در آب و هوای بسیار خشک زندگی می کنند. با این وجود آنها به از دست دادن رطوبت خود و پنهان شدن در مکان های مشکوک در طول روز بسیار حساس هستند . آنها بیشتر آب خود را از طعمه بدست می آورند .

 

عقرب ها را چگونه شناسایی کنیم؟

کژدم یا عقرب و یا دراز دم نام یکی از گونه‌های بندپایان رده عنکبوتیان است که دارای ۸ پا و نیشی با زهر کشنده می‌باشد. نیش عقرب در نوک دم آن قرار دارد.

عقرب‌ها شب‌ها به آرامی به فعالیت‌های زیستی خود می‌پردازند و بیشتر در آب و هوایی گرم فعال هستند.این جانوران چنگال‌های خارداری دارند که در واقع قسمتی از دهان آن‌ها محسوب می‌شوند. آنها قادرند که مادهٔ سمی خطرناکی از قسمت عقب بدنشان به طرف مهاجمین بپاشند.

این جانور بیشتر در شب شکار می‌کند و پاهای بلند جلویی خود را برای پیدا کردن غذا به‌کار برده و پس از یافتن غذا آن را با چنگال‌هایش می‌گیرد. کژدم‌ها اغلب در طول روز در زیر سنگ‌ها یا در حفره‌های به نسبت خنک زیر زمین پنهان می‌گردند.

کژدم‌ها رنگ‌های مختلفی مثل زرد مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای، خاکستری و سیاه دارند و اندازه آنها بین ۱۸ تا ۵/۱ سانتی‌متر مختلف است. ولی بواسطه شکل بدنی خود که حالتی تخت و صاف دارد، می‌توانند از شکاف‌هایی به عرض ۳ میلی‌متر نیز عبور کنند و خود را وارد خانه سازند.

عقرب ها دارای هشت پا هستند و مشخصه اصلی آنها دم آنهاست که به عقب برگشته است و علت اصلی نامگذاری این حشره به نام کژدم درست همین دم کج اوست که در واقع نوعی وسیله دفاعی برای او به حساب آمده و غده های زهری خود را در آن نگاه میدارد.

و به وسیله آن مانع از حمله دشمن به خود مشود. هر چند امروزه همان دم و زهر آن شده است بلای جان عقرب و سالانه تعداد زیادی از آنها به دلیل استفاده از زهرش شکار میشوند.

 

خدمات سم پاشی عقرب شرکت رادین تک

سم مخصوص عقرب

 1. سمپاشی تضمینی عقرب خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی قدیمی ساخت و به اصطلاح کلنگی با آغاز فصل های گرم سال
 2. خدمات سمپاشی عقرب تضمینی منازل و خانه های روستایی و حومه شهر تهران
 3. سمپاشی تضمینی برای محیط ها و مکان های مختلف شرکت ها و سازمان ها
 4. بررسی و ارزیابی و کارشناسی محیط های مد نظر برای سمپاشی قبل از انجام کار جهت انتخاب نوع سم ها و شیوه سمپاشی
 5. انجام کلیه خدمات به صورت خدمات در محل و حضور در سریعترین زمان ممکن و انجام کار در سریعترین زمان ممکن

 

چگونه از وجود عقرب در خانه مطلع شوم ؟

کژدم‌ها در محیط خارج از خانه در شکاف و درز بین سنگ‌ها، زیر پوست درختان، بین هیزم‌ها و مانند آن یافت می‌شوند و در محیط خانه در حمام، دستشوئی، آشپزخانه و محیط‌های مرطوب دیده می‌شوند.

این جانوران در طول روز در گوشه‌ای بی‌حرکت و پنهانند و در طی شب فعالیت خود را آغاز می‌کنند و به‌دنبال شکار خود می‌روند و سم خود را از طریق نیش که در انتهای دم آنها وجود دارد به شکار خود تزریق می‌کنند.

بنابراین برای مبارزه و دفع این موجودات نیاز به سمپاشی منزل و یا دفع آن از طریق شرکت سمپاشی احساس می شود .رادین تک بهترین شرکت سمپاشی در تهران می تواند شما را در دفع و دور کردن عقرب از محب زندگی یاری کند.

 

آیا نیش عقرب خطرناک است؟

شاید تعجب کنید که بدانید با اینکه همه عقرب ها سم دارند اما تعداد معدودی از آنها هستند که دارای سم خطرناک میباشند و در اثر گزش انها انسان دجار مشکل جدی میشود. اما مهمترین عواملی که روی آن اثر میگذارد سن، وضع تغذیه،فصل و شرایط جسمی فرد عقرب زده می باشند.

به طور کلی سم عقرب ها دارای ۲ تیپ متفاوت میباشد. سم گروه اول روی اعصاب مرکزی اثر میگذارد و سم گروه دوم روی بافت بدن و آن را فاسد کرده و عضله نکروز میشود. در هر حال اگر کسی دچار عقرب گزیدگی شد باید خیلی سریع به مرکز درمانی منتقل شود.

در مواردی مشاهده شده است که در اثر فلج دستگاه تنفسی فرد عقرب گزیده میمیرد. گلدن تایم یا زمان طلایی برای رساندن فرد عقرب گزیده به بیمارستان حداکثر ۲ ساعت است.فشار ناحیه ای که عقرب گزیده است در خروج سم بسیار موثر است همچنین بستن بالای گزش برای جلوگیری از انتشار آن در بدن و رسیدن به قلب تاثیر بسزایی دارد.

 

نکات مهم بعد از سمپاشی عقرب

 1. باید به این نکته توجه داشت که سم تا زمانی که مرطوب است و کاملا خشک نشده می تواند مسمومیت ایجاد کند
 2. کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط، بهبود شرایط و ساختمان و سایر اقدامات،زیر نظرمتخصصين سمپاشی رادین تک صورت می گیرد
 3. خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و... هستند؛ برای  حضور در محل سمپاشی شده طبق توصیه ی کارشناسان  عمل کنند.
 4. پس از سمپاشی و بازگشت به محل تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را باز بگذارید.
 5. توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید.
 6. در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.
 7. کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط ، بهبود شرایط وسایراقدامات،زیر نظرمتخصصان سمپاشی رادین تک صورت می گیرد.

 

اهميت بهداشتي عقرب ها و علائم عقرب گزیدگی:

عقرب گزيدگي يكي ازمشكلات بهداشتي درماني در بسياري ازنقاط دنيا ازجمله نواحي گرمسيري ايران محسوب مي شود. زهرعقرب هاي كه درمحيط هاي خشك وصحرائي زندگي مي كنند به علت بالاتر بودن غلطت زهر خطرناك تر از عقرب هاي است كه درنواحي مرطوب زندگي مي كنند.

از دیگر خدمات شرکت رادین تک می توان به سمپاشی موش ، سمپاشی کنه و سمپاشی ساس نیز اشاره کرد.

 

علائم عقرب گزیدگی کدام است؟

تورم موضعی، حساسیت و سوزش، بی قراری، تاری دید، تنگی نفس و افزایش تعریق و ترشح بزاق از علائم عقرب گزیدگی است.با توجه به خطرناک بودن نیش برخی از گونه‌های این حشره باید فرد عقرب گزیده در اولین فرصت به بیمارستان اعزام و آزمایش‌های ویژه برایش انجام شود.

اگر بیمار عقرب گزیده در شش ساعت اول مراجعه نکند، به نوعی شانس درمان کامل را از دست می‌دهد و هر چه زمان بیشتری بگذرد، به دلیل نفوذ سم در جریان خون با خطر مرگ مواجه می‌شود.

 

روش های پيشگيري ازعقرب گزيدگي کدام است؟

 • بهسازی محیط‌های فرسوده محل زندگی
 • نصب توری بر روی درها و پنجره‌ها
 • پوشاندن فاصله در و کف زمین و درز دیوارها و جمع آوری نخاله‌های ساختمانی
 • ازپابرهنه راه رفتن درمحيط بازبخصوص درشب خودداري شود.
 • ازفروبردن دست در زيرسنگها وسوراخ هاي فاقد ديد كافي خودداري شود.
 • براي خوابيدن درمحيط باز ازتخت استفاده شود.
 • از انباشتن سنگ، چوب، علوفه در اطراف محيط مسكوني به مدت طولاني خوداري شود.
 • سوراخ ها وحفرات اطراف ساختمان مسدود گردد.
 • قبل ازپوشيدن لباس وقبل ازورود به تختخواب ازعدم حضورجانوراطمينان حاصل شود.
 • انجام عملیات سمپاشی عقرب به صورت دوره ای


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید