سمپاشی سوسک ریز و درشت خانگی | پاکسازی منزل از انواع سوسک کابینتی و فاضلابی

سمپاشی سوسک ریز و درشت خانگی | پاکسازی منزل از انواع سوسک کابینتی و فاضلابی

سمپاشی و پاکسازی خانه از سوسک


می توان گفت سوسک ها بزرگترین خانواده ی گروه حشرات هستند. بسیاری از مردم از نام سوسک برای انواع سوسک ها استفاده می کنند. در حالیکه سوسک ها (beetle) دارای تفاوت های ظاهری با سوسک های حمام یا سوسری (cockroach) هستند. سوسک ها لایه ای محکم به عنوان محافظ بر روی بال های خود دارند در حالیکه ، سوسری ها فاقد این لایه هستند و شاخک های آنها اندکی متفاوت هست. این حشرات موذی گاهی در ساختمان های مسکونی و ادرای و ... یافت می شوند که می توانند بسیار آزار دهنده و چندش آور باشند. سوسک ها معمولا در جاهای کم نور و دور از چشم منازل زندگی می کنند و تقریبا می توانند از هر چیزی تغذیه کنند. سمپاشی سوسک ، سمپاشی سوسک ریز در حیطه ی تخصص گروه شرکت سمپاشی رادین تک است که با قیمت سمپاشی سوسک ارزان، با ماندگاری طولانی قادر به سمپاشی محل مورد نظر شما است.

 

سمپاشی سوسک درشت


انواع سوسک


سوسری آلمانی ( گونه "بلاتلا ژرمانیكا") و یا سوسک ریز:

از کوچکترین انواع سوسک های خانگی هستند، به رنگ های زرد تا طلایی وجود دارند. این سوسری مختص آشپزخانه ها بوده و اغلب دردسر رستوران ها و شیرینی پزی ها و منازل می باشد. این گونه نسبت به سموم معمول ایجاد مقاومت کرده است ، لذا جهت ریشکنی آن روش های خاصی اخذ می شود. این سوسک ها در برابر سموم نسبت به بقیه مقاوم ترند، اما جای نگرانی نیست! در صورت وجود مشکل می توانید به گروه سمپاشی رادین تک اعتماد کنید.


سوسری آمریکایی (گونه "پریپلانتا امریكانا"):

این انواع با طول 5-7 سانتیمتر به رنگهای قهوه ای تا قرمز دیده می شوند. دارای بال های رشد یافته کامل هستند. همان سوسک های فاضلاب هستند که منشا فاضلاب دارند و جهت ریشه کنی کامل علاوه بر مجاری فاضلاب محل های عبور و مرور این حشرات می بایست سم پاشی شود.


سوسری شرقی:

این نوع سوسک ها دارای رنگ تیره با بدن پهن و مسطح است.

 


سمپاشی سوسک ریز کابینتی خانگی:


سوسک ریز یکی از انواع سوسری ها با سایز حدود  1تا 1.5 هستند. این سوسری ها از رنگ زرد مایل به قهوه ای تا سیاه دیده شده اند. برخی از آنها دارای بال هستند. این حشرات گرما را دوست دارند و در مکان های تولید غذا مانند رستوران ها بیشتر یافت می شوند. برای پیشگیری از ورود این سوسک ها به منزلتان باید بهداشت منزل را تا حد امکان رعایت کنید، حتما خرده های غذا را جارو کنید و هر از گاهی زیر صندلی ها ، میز و تخت را جارو بکشید. این سوسک ها در درزها و جاهای گرم تخم ریزی می کنند. در صورت مشاهده ی این سوسک ها در منزلتان باید از سمپاشان حرفه ای سمپاشی سوسک کمک بخواهید. راددین تک ، گروه سمپاشی سوسک در تهران ، با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته از سموم مناسب با ماندگاری طولانی برای سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک فاضلاب و ... استفاده می کنند.

 

سمپاشی سوسک ریز آلمانی


 
سمپاشی سوسک فاضلابی :


سوسک های حمام و فاضلاب در اصطلاح حشره شناسی با نام سوسری معروف هستند. سوسری ها از متداوترین آفات در بسیاری ازخانه ها و ساختمان ها هستند ، که در طول شب برای جستجوی غذا در آشپزخانه ها، انبارهای مواد غذایی، ظرف های زباله و فاضلاب دیده می شوند، و بعلت عادات کثیف و بوی نا مطلوب از آفات به شمار می آیند.

 

سمپاشی سوسک فاضلابی

 

ضرورت سمپاشی سوسک ها:


سوسک استخوان ندارد بنابراین به راحتی در کوچکترین منافذ نیز جا می شود. سوسک ها در زباله ها و لوله های فاضلاب زندگی می کنند. این موجودات به شدت چندش آور می توانند بسیاری از آلودگی ها را با خود حمل کنند. وجود یک سوسک در آشپزخانه، هشداری جدی برای صدها و هزاران سوسک دسگر می تواند باشد. سوسک ها شبگرد هستند و شاید در طول روز هرگز سوسکی را نبینید. این موجودات شب ها برای تغذیه از محل زندگی خارج شده و از باقیمانده مواد غذایی استفاده می کنند. سوسک ها همانند سایر حشرات زاد و ولد بالایی دارند و خیلی زود کل ساختمان را اشغال می کنند. تنها راه حل موثر برای از بین بردن سوسک ها، سمپاشی است. شاید بتوانید یکی دو سوسک کوچک را با اسپری های سوسک کش نابود کنید ولی برای از بین بردن کلونی بزرگ سوسک ها چاره ای جز سمپاشی منزل نیست.

 

سوسک ها عامل انتقال بیماری:


سـوسـری ها از آفات مهمی محسوب می شوند كه ازكثافات،غـذاهای فـاسد،پارچه وچسب كتاب تغذیه نموده،قسمتی ازغــذای هضم نشده خود را برمیگردانند، به دفع مدفـوع روی غذا عادت دارند،ازدهان وغدد خود مادها ی ترشح می كنند كه درمسیر حركت آنها و منابع غذاییشان بوی ماندگار و نامطبوعی ایجادمی كنند.
ســوســری ها با آلــوده كردن مـوادغذایی ازطـریق عـوامـل بیمـاری زای مـوجود درتوالت ها،زباله ها،و . . .،عامل انتقال :
•    بیماری های باكتریایی: اسهال - دیسانتری -وبا -تبتیفوئید
•    بیماری های ویروسی: -فلج اطفال
•    حمل تخم كرمهای انگلی
•    و نیز واكنش های آلرژیك مانند ناراحتی پوستی،خارش،تورم پلك و ناراحتی های تنفسی

 

راه های پیشگیری و کنترل سوسک 

 

  • در درجه ی اول، تمیز نگه داشتن محل اهمیت بسیاری دارد، مدام محل را جارو بکشید.
  • شستشو و پاك كردن كلیه سطوح،وسایل،ظروف وسطل های زباله، ابتداب امواد پاك كننده مانند پودر ومایع ظرفشویی (به منظورحذف چربی وسایر مواد آلی كه منبع تغذیه حشرات می باشند)،سپس ضدعفونی آنها بامواد ضدعفونی كننده مانند پودر پركلرین و وایتكس (جهت ازبین بردن میكروب ها).
  • بررسی بسته بندیها،شانه های تخم مرغ،كارتن هاو نیزالسبه شسته شده و مبلمان قبل از ورود به ساختمان.
  • استفاده از زباله دان های دردار و قابل شستشو و استفاده ازكیسه زباله،
  • جمع آوری و نگهداری موادغذایی درظروف درپوشدار دركابینت ویخچال،
  • استفاده از انبارها و زیر زمینه ای فاقد رطوبت و آب.
  • حتما از درپوش برای کف آشپزخانه استفاده کنید.
  • باقی مانده ی غذا را در یخچال نگهداری کنید.
  • مسدودكردن شكاف های كف اتاقها،
  • روزنه های اضافی را بپوشانید.

 


قیمت سمپاشی سوسک 


سوسک ها جز حشراتی هستند که می توانند بسیار مخرب باشند و به دلیل میکروب های فراوانی که دارند و با خود جا به جا می کنند باعث آلودگی و ایجاد امراض مختلفی در خانه ها ، ساختمان ها و اماکن مختلف شوند و به دلیل فراوانی آن ها و تولید مثل بالایشان ریشه کن کردن این آفات کار دشواری می باشد. قیمت سمپاشی سوسک نرخ ثابتی ندارد بسته به آلودگی محیط مورد نظر متفاوت است. شرکت سم پاشی رادین تک همواره کوشیده تا با استفاده از سم مخصوص سوسک اثرپذیری بیشتری ایجاد نماید و هزینه سمپاشی سوسک را به حداقل برساند.


خدمات سمپاشی و دفع آفات در تهران


سمپاشی منزل و سمپاشی ساختمان در تخصص ماست. متخصصین سم شناسی و دفع آفات با استفاده از سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات موذی را برای همیشه ریشه کن می کنند. به پیشنهاد متخصصین پس از سم پاشی اولیه لازم است تا به فاصله مشخصی برای بار دوم محل، سمپاشی شود تا همه تخم ها و سوسک های باقی مانده نابود شوند. هزینه سمپاشی نوبت دوم، کمتر از اولین سمپاشی محاسبه می شود برای رهایی از انواع سوسک، ساس، کک، مورچه، موریانه، موش و ... با ما تماس بگیرید.. توصیه های ایمنی برای قبل و بعد از سمپاشی را از کارشناس اعزامی به رایگان دریافت کنید.