سمپاشی منازل ، خانه ، آپارتمان، در تهران | هزینه سمپاشی منزل در تهران

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی منازل

رادین تک با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در عرصه مبارزه با آفات کوشیده است موجبات آرامش و رضایت را به خانه های شما تقدیم کند. در این مقاله کوشیده ایم ضرورت سمپاشی منزل را برای شما شرح دهیم.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی منازل

رادین تک یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه سمپاشی بخصوص سمپاشی منزل است. حشرات تنها موجودات مزاحم و آزاردهنده ای نیستند که به مناطق مسکونی و زندگی انسان ها راه پیدا کرده اند. علاوه بر پشه، مورچه، موریانه، سوسک ریز، سوسک آشپزخانه،سوسک فاضلاب، ساس، کک، کنه، مگس، زنبور، موجوداتی همچون مار و مارمولک، موش خانگی، رطیل و عقرب نیز در منازل مسکونی و یا ادارات دیده می شوند که خود عامل بسیاری از بیماری ها و مشکلات می باشند.چه کسی است که بخواهد در کنار سوسک، پشه، مگس، موریانه، مورچه ها، ساس و یا کنه های مزاحم زندگی کند. برای از بین بردن این حشرات مزاحم ساده ترین راه سمپاشی منزل، برای برقراری آرامش به محیط خانه است. 

 

سمپاشی منزل برای مقابله با حشرات و اهمیت آن

سمپاشی منازل از سرویس هایی است که در شهرهای بزرگی مثل تهران و حومه  بیشتر درخواست کننده دارد. محلات تهران پر شده از انبوه جانوران موذی که از ته مانده زباله ها غذا می خورند و گاهی هم سر از داخل خانه های ما در می آورند.شرکت رادین تک با بیش از یک دهه سابقه درخشان و ارائه خدمات و سرویس های متنوع سمپاشی پیوسته کوشیده است تا گامی موثر در دفع آفات حشرات  بردارد  . روشهای سیستمی کاملا ارگانیک توسط تیم متخصص رادین تک به بهترین شکل انجام خواهد شد تا آرامش و آسایش را به خانه های شما بازگرداند.

 

خدمات سمپاشی منزل رادین تک

 

لیست عمومی خدمات سمپاشی منازل در رادین تک:

 

سمپاشی منازل بصورت تضمینی، ارگانیک و کم خطر

خطرات سمپاشی ساختمان  و یا سمپاشی محل کار توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت .  سمپاشی رادین تک  یک سرویس تضمین شده است که افراد متخصص را برای سمپاشی منزل و سمپاشی خانه اعزام می کند. ما می دانیم از چه ترکیبانی برای ریشه کن شدن دائمی حشرات استفاده کنیم. شرکت سمپاشی تضمینی رادین تک در همه محله های تهران و حومه فعالیت دارد. ما خدمات بهترین شرکت سمپاشی خانه را برای مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها ارائه می دهیم.
سوسک های چندش آور تنها با سمپاشی سوسک و به صورت دوره ای ریشه کن می شوند .ریشه کنی ساس با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها در مدت زمان کوتاهی و با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد از اینکه خانه زیبا و لوکس تان پر از سوسک ریز آشپزخانه شده و موریانه همه لوازم چوبی آنتیک را از بین برده است، کلافه شده اید؟ تا دیر نشده فکری برای کابینت آشپزخانه چوبی و کمدهای دیواری و دراورهای چوبی بکنید موریانه در کمین نشسته است .سمپاشی خانه و ترکیب سموم کاری تخصصی است و نیاز به دانش سم شناسی دارد. هرگز برای کاهش هزینه سمپاشی منازل شخصا اقدام به استفاده از سموم شیمیایی نکنید. برای استفاده از سرویس سمپاشی منازل بصورت تضمینی همین حالا با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

عملیات سمپاشی خانه و مراحل آن

در مراحل انجام عملیات سمپاشی خانگی بازرسی ،حفاظت و مراقبت ،اصول بهسازی و پیگیری تا زمان برطرف شدن مشکلات توسط شرکت های سمپاشی انجام می شود.رعایت نکات ایمنی قبل و بعد از سمپاشی خانگی از مهم ترین مراحل انجام عملیات سمپاشی محسوب می شوند.در طول انجام عملیات سمپاشی ساختمان بهتر است تمامی راه های ورود و خروج هوا باز باشد تا جریان هوا در محیط برقرار شود و از ورود افراد سالمند و زنان باردار ، کودکان و بیماران دیابتی،قلبی و عروقی ريال عصبی و کلیوی و تنفسی پس از انجام سمپاشی جلوگیری شود،زیرا اثرات سمپاشی به مدت 48 ساعت در محیط باقی می ماند و این موضوع باعث ایجاد مشکلات تنفسی و پوستی و .. در افراد حساس می گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سمپاشی خانگی و خدمات باکیفیت رادین تک می توانید با مشاورین و کارشناسان این مجموعه در تماس باشید و از راهنمایی و مشاوره این عزیزان بهره مند شوید.

 

سمپاشی منزل برای پشه

پشه‌ ها از خانواده حشرات دو بال به نام کولیسیده می باشند، بدن آنها از سه قسمت سر، سینه و شکم تشکیل شده است. پشه ماده معمولا بزرگتر از نر است و خرطوم آن طویل‌ تر بوده و مناسب مکیدن خون است، شاخک های پشه نر پر پشت بوده اما شاخک های پشه ماده نخ مانند و دارای چند موی اندک است. طول عمر این حشره 10 تا 7 ماه می‌ باشد.آنها جانورانی خون سرد هستند بنابراین قادرند در فصول سرد و یا حتی تا 6 ماه به خواب زمستانی بروند و زنده بمانند.یکی از مهمترین خدمات سمپاشی منزل ، سمپاشی پشه ها می باشد. برای این منظور و خلاصی از دست پشه ها  با ما تماس بگیرید .

 

لزوم سمپاشی دوره ای منزل

سمپاشی منزل بصورت دوره ای بهترین راهکارجهت دفع حشرات موذی است. با گرم شدن هوا سر و کله حشرات مزاحم و موجودات ریز موذی پیدا می شود ولی برای ریشه کن کردن حشرات باید سمپاشی دوره ای را به فاصله شش ماه یکبار انجام دهید. با سرد شدن هوا حشراتی که در شکاف های دیوارها و درز بین کابینت ها زندگی می کنند، همچنان زاد و ولد می کنند و باید از بین بروند. بهترین زمان برای تجدید سمپاشی منزل در نیمه دوم سال است..
استفاده از سموم شیمیایی برای از بین بردن سوسک فاضلاب کافی نیست. اگر در خانه کودکی دارید نمی توانید از خمیرهای سوسک کش و موارد مشابه هم استفاده کنید. در این زمان نیاز به سمپاشی منازل برای از بین بردن مزاحم های آزاردهنده ضروری است. هزینه سمپاشی منازل و واحدهای مسکونی یکی از مهم ترین مخارج برای حفظ بهداشت و سلامت خانواده است

 

قیمت سمپاشی منازل و واحدهای مسکونی

برای صرفه جویی در هزینه سمپاشی منازل بهتر است طبق یک برنامه هماهنگ شده، همه واحدهای مسکونی یا تجاری توسط شرکت معتبر سمپاشی شوند. به این ترتیب تاثیر سمپاشی بسیار بیشتر می شود. شرکت سمپاش با توجه به حجم و فراگیری موجودات موذی، توصیه به سمپاشی در ماه های آینده را خواهد داشت. با دو بار سمپاشی در سال به طور کلی جلوی زاد و ولد سوسک، ساس، پشه، زنبور و غیره گرفته می شود.

 

هزینه سمپاشی منزل در رادین تک

قیمت سمپاشی منازل با توجه به متراژ ساختمان برای هر متر مربع محاسبه شده و به مشتری اعلام می شود. قیمت سمپاشی منازل با متراژهای بالا و همینطور خانه های حیاط دار بیشتر است. علاوه بر متراژ ، نوع سم مصرفی برای سمپاشی و همچنین قییمت سم نیز بر هزینه نهایی سمپاشی ها تاثیرگذاز است. یک سمپاشی حرفه ای توسط همکاران ما می تواند در کاهش هزینه های این عملیات تاثیر چشمگیری داشته باشد.
برای اطلاع از قیمت سمپاشی منزل  و ثبت سفارش با رادین تک تماس بگیرید .


09127098045-09197257100-02177629640

 

نکات ضروری سمپاشی در منازل و واحدهای مسکونی

در هر حال عملیات سمپاشی با مواد شیمیایی و سمی انجام می‌گیرد.هنگام سمپاشی منازل باید منزل را از افراد خالی کرد و تا چند ساعت بعد از سمپاشی کسی در منزل نباید باشد و سپس در و پنجره را باید باز گذاشت تا گاز سمی از بین برود تا زمانی که سم مرطوب است می تواند باعث مسمومیت افراد شود . افرادی که خیلی در معرض این خطر سمپاشی هستند و باید تا 48 ساعت به محل سمپاشی نروند::
•    کودکان
•    خانم های باردار
•    بیماران ریوی
•    قلبی
•    کلیوی
•    بیماری های پوستی
•    افرادی که حساسیت دارند

 

6 اقدام مهم قبل از عملیات سمپاشی منزل :

1- برای سمپاشی منزل باید دسترسی ایجاد کنید.
حشرات در شکاف های ریز دیوارها، فضای خالی بین مبلمان، سوراخ های ریز لوازم چوبی و .... جا خوش می کنند. برای دسترسی به محل زندگی حشرات لازم است تا همه موانع را از سر راه بردارید. لوازم خانگی بزرگ نظیر بوفه، کتابخانه و مبلمان را از دیوارها دور کنید تا به راحتی تیم سم پاشی بتواند گوشه و کنار را با سم اسپری کند. اگر می توانید لوازم بزرگتر را به انبار یا بیرون از خانه انتقال دهید. هز چه دسترسی به محل زندگی حشرات سهل تر باشد، نتیجه بهتر خواهد شد

2-وسایل شخصی را جمع کنید
لباس ها، اسباب بازی بچه ها، لوازم دکوری کوچک( مجسمه ها، قاب عکس و ...) را داخل کمد قرار داده و یا در یک کارتن بزرگ بسته بندی کنید. پوشش های پلاستیکی بهترین مواد برای بسته بندی لوازم هستند. برای اینکه سم به داخل لوازم نفوذ نکند از روکش های پلاستیکی بزرگ برای همه وسایل استفاده کنید. روی صندلی ها، مبلمان ، میزهای بزرگ و .... را با پلاستیک بپوشانید. در مورد برخی از حشرات نظیر موریانه لازم است تا لوازم چوبی هم سمپاشی شوند و نیازی به پوشاندن چوب ها نیست

 3- حیوانات خانگی را از محل خارج کنید
سمپاشی منزل با وجود حیوانات امکان پذیر نیست. گاهی اوقات فراموش می کنیم این حیوانات دوست داشتنی چقدر حساس هستند. اغلب حیوانات در برابر مواد شیمیایی بسیار تحریک می شوند. حیوانات خانگی را برای مدتی از محل دور کنید برای اطمینان از ابتلا به کک حتما سگ و گربه را به دامپزشک نشان دهید.
 آکواریوم ها را باید با پلاستیک محکم پوشانده باشید. اطمینان حاصل کنید که ماهیان برای مدتی غذای کافی دارند. پمپ های هوای آکواریوم را خاموش کنید زیرا آنها مواد شیمیایی موجود در هوا را مکیده و به درون آب انتقال می دهند.

4-آشپزخانه را دریابید
قبل از سمپاشی، آشپزخانه را تمیز کرده و گردگیری کنید. در صورت امکان همه کابینت ها را خالی کنید زیرا کابینت آشپزخانه یکی از محل های اصلی زندگی و تخمگذاری سوسک ریز است. لوازم کابینت را در بسته بندی های پلاستیکی قرار دهید تا آلوده نشود. برخی از کارهای ضروری در سمپاشی منزل و آشپزخانه اینها هستند:
•    قسمت های خروجی فیلتر آب را بپوشانید و در صورت امکان آن را با پلاستیک بپیچید.
•    سینک های آشپزخانه را با وسایل اضافی پر نکنید چاهک سینک نیز سمپاشی می شوید.
•    تمام مواد غذایی باید در ظروف پلاستیکی ضخیم نگهداری شوند
•    در صورت امکان چیزهایی مانند ادویه را درون یخچال خود قرار دهید.


5-هنگام سمپاشی از گلدان ها محافظت کنید
مواد شیمیایی و بوی سم یا حتی رنگ ها بریا گیاهان چندان خوشایند نیستند! موقع سمپاشی گلدان های گل طبیعی را در منزل قرار ندهید. در صورت امکان گلدان ها را به حیاط یا بالکن منتقل کنید تا در معرض هوای آزاد باشند پس از سمپاشی می توانید گلدان را به خانه انتقال دهید. در صورت عدم امکان حتما روی گلدان ها را برای مدتی با پلاستیک بپوشانید

 

6-سمپاشی حمام وسرویس بهداشتی را فراموش نکنید

سوسک درشت فاضلابی از سوراخ چاهک حمام و فاضلاب به داخل خانه ها وارد می شود. برای خلاص شدن از این سوسک های مزاحم باید کل ساختمان و راه های عبور آب و فاضلاب سم پاشی شود. همه لوازم داخل حمام را خارج کنید. حوله، مسواک، ریش تراش، صابون و .... را بیرون بیاورید. در صورت باقی ماندن این لوازم در حمام نمی توانید دوباره از آنها استفاده کنید


6 اقدام ضروری بعد از سمپاشی منزل

1- صبر کنید
احتمالا از شما خواسته می‌شود حین سمپاشی از خانه خارج شوید. بخصوص اگر به بو حساسیت داشته باشید باید حتما این کار را انجام دهید. اما این بدین معنا نیست که بلافاصله پس از پایان سمپاشی می‌توانید به خانه بازگردید. معمولا به شما خواهند گفت چند ساعت بیرون بمانید تا بو و یا مواد پخش در هوا از بین برود و خانه آماده حضور شما شود. پس تا زمان گفته شده منتظر بمانید
2- غذاهایی که بیرون مانده را دور بریزید
اگر به طور تصادفی فراموش کرده‌اید غذایی را داخل یخچال قرار دهید، حتی اگر آن ماده غذایی قابل شستشو بود، آن را دور بریزید. حتی اگر از مواد طبیعی و اورگانیک نیز برای سمپاشی استفاده شده باشد، این غذا سالم نخواهد بود

3- سریعا اقدام به تمیزکردن خانه نکنید
شاید این تصور که مواد سمی در خانه شما پخش است به شما این ایده را بدهد که بلافاصله پس از بازگشت به خانه شروع به تمیزکردن آن کنید. اما نبایداینکار را بکنید. اولا اینکه تمیزکردن محل موجب می‌شود اثر سمپاشی از بین برود. در هر حال این کار برای از بین بردن حشرات ریز به کار گرفته شده‌اند و اگر حشره‌ای باقی مانده باشد تمیزکردن محل موجب می‌شود این حشره زنده مانده و دوباره خانه شما پر از حشرات ریز شود. باید به شما گفته شود چه مدت پس از سمپاشی نسبت به تمیزکردن منزل خود اقدام کنید. اما حداقل به مدت یک هفته به طور عمیق خانه را تمیز نکنید یا حداقل کف خانه یا دیوارها را نشویید

4-نشتی ها را تعمیر کنید
شاید این نکته کاری نباشد که فقط باید در اقدامات بعد از سمپاشی انجام دهید. در هر حال اگر در خانه شما شیرآلات نشتی دارند و چکه می‌کنند باید تعمیر کنید. چه خانه را سمپاشی کنید چه نکنید. نشتی آب شیرها یکی از راههای ورود حشرات به خانه هستند. بنابراین این راه را با تعمیر شیرآلات خانه ببندید تا حداقل مطمئن شوید از این راه هیچ حشره‌ای وارد خانه نمی‌شود
5- ااز خودتان مراقبت کنید
اگر وسایلتان را داخل یک جعبه قرار داده‌اید و حالا می‌خواهید بعد از سمپاشی خانه آن‌ها را دوباره در قفسه‌ها بچینید بهتر است حتما از دستکش استفاده کنید. اگر حساسیت دارید حتی استفاده از ماسک نیز می‌تواند ایده خوبی برای محافظت از خودتان باشد.
6- به دنبال حشرات موذی بگردید
یکی از مهم‌ترین اقدمات بعد از سمپاشی این است که نقاطی که قبلا حشرات زیادی در آنجا می‌دیدید را چک کنید. معمولا ممکن است چند روز پس از سمپاشی همچنان با حشراتی که در اثر سمپاشی مرده‌اند مواجه شوید. بنابراین بهتر است این نقاط را هر روز چک کنید تا در صورت وجود حشرات مرده، این نقاط را سریع تمیز کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که فکر نکنید می‌توانید منتظر بمانید تا همه حشرات یکجا بمیرند و بعد نسبت به تمیزکردنشان اقدام کنید. چرا که حشرات مرده، حشرات دیگر را به سمت خود می‌کشانند. این چیزی نیست که شما بخواهید بعد از سمپاشی رخ بدهد. فقط کافیست تا چند روز پس از سمپاشی این نقاط را چک کنید تا مطمئن شوید دیگر حشره‌ای باقی نمانده است


خدمات انواع سمپاشی و دفع آفات در تهران

 سمپاشی خانگی و سمپاشی اداره در تخصص ماست.شرکت سمپاشی رادین تک یکی از بهترین شرکت سمپاشی منزل در تهران با استفاده از دانش متخصصین سم شناسی و دفع آفات و با استفاده از سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات موذی را برای همیشه ریشه کن می کنند. به پیشنهاد متخصصین پس از سمپاشی اولیه لازم است تا به فاصله مشخصی برای بار دوم محل، سمپاشی شود تا همه تخم ها و حشرات باقی مانده نابود شوند. هزینه سمپاشی منزل در نوبت دوم، کمتر از اولین سمپاشی محاسبه می شود.

برای رهایی از انواع سوسک، ساس، کک، مورچه، موریانه، موش و ... با ما تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید