سمپاشی رستوران ، قیمت سمپاشی رستوران در تهران

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران از جمله مهم ترین کارها در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در کشور ما بعضی رستوران ها و یا فست فودها وجود دارند که اهمیتی به بهداشت نمی دهند. به صورتی که می توان گفت فقط ظاهر رستوران زیبا سات و دارای سلامت می باشد ولی آشپزخانه و محل نگهداری مواد غذایی اینطور نیست.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی رستوران و فروشگاه

 

آفات برای کسب و کار شما تهدید جدی محسوب می شوند و حال اگر شما رستوران داشته باشید به دلیل اینکه با سلامت افراد و مشتریان خود روبرو هستید، این تهدید چند برابر می شود. جوندگان (عمدتا انواع موش ها) ، سوسک ها ، مورچه ها ، مگس ها ، پشه ها و... همه این آفات بهداشت و کیفیت را در رستوران شما به خطر می اندازند و شهرت رستوران شما را نابود خواهند کرد و هزینه سنگینی برای شما خواهد بود. سمپاشی رستوران از جمله مهم ترین کارها در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در کشور ما بعضی رستوران ها و یا فست فودها وجود دارند که اهمیتی به بهداشت نمی دهند. به صورتی که می توان گفت فقط ظاهر رستوران زیبا سات و دارای سلامت می باشد ولی آشپزخانه و محل نگهداری مواد غذایی اینطور نیست. همان طور که پیداست سلامت مواد غذایی و مکانی که در آن غذا تهیه و طبخ می شود از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که باید توجه زیادی به این موضوع داشته باشیم .


بهداشت رستوران


شما به عنوان صاحب رستوران به سختی مشغول هستید تا مطمئن شوید که تمام کارها به درستی انجام می شود و مشتریان از رستوران شما بازدید خواهند کرد و از غذاها و نوشیدنی های شما لذت خواهند برد. بازسازی و تعمیرات رستوران ، زیبایی محیط داخلی ، نگهداری سرویس های بهداشتی و آشپرخانه بخشی از این مشغولیت ها هستند که بهداشت رستوران را حفظ می کنند. با این حال آفات نیز بخشی از مشتری های شما برای پیدا کردن غذا ، آب و سرپناه خواهند بود و چه جایی بهتر از رستوران شما ...!
آفات به خاطر گسترش بیماری ها و جابه جایی میکروب ها بسیار می توانند خطرناک باشند و سلامت انسان ها را به خطر بیاندازند. مواد غذایی موجود در آشپزخانه رستوران را فاسد کنند و موجب آزار و اذیت شما شوند. بازرسی های مکرر توسط اداره بهداشت در ابتدا به شما تذکر خواهد داد و در صورت عدم رفع مشکل ، کسب و کار شما را در نهایت پلمپ خواهد کرد. اما نگران نباشید متخصصان رادین تک در اسرع وقت و در اولین تماس به شما کمک خواهند کرد و نسبت به سمپاشی رستوران شما و راه های از بین بردن آفات اقدام خواهند نمود.

 

سمپاشی رستوران

 

حشرات رایج در رستوران ها


از شایع ترین حشرات و آفاتی که در رستوران ها دیده شده اند می توان به سوسک ریز یا آلمانی ، سوسک کابینت و آشپرخانه ، موش ، مورچه ها ، مگس ها و پشه ها  اشاره کرد. این آفت ها برای یافتن غذا به رستوران شما راه پیدا می کنند و در آن جا به تولید مثل می پردازند و اگر به زودی متوجه حضور آن ها نشوید، همه جا را آلوده خواهند کرد و ضرر هنگفتی را به شما تحمیل می کنند.

 

راه های جلوگیری از ورود حشرات و آفات به داخل رستوران


شما در ابتدا باید نسبت به محل ورود حشرات آگاهی پیدا کنید و تمامی درزها و شکاف ها را با استفاده از مصالح مرغوب بپوشانید تا از ورود آفت ها به داخل رستوران جلوگیری نمایید. در مرحله بعد می توانید از متخصص جهت سم پاشی رستوران خود و از بین بردن حشرات موذی کمک بگیرید. برخی از راه های جلوگیری از ورود آفات در پایین بررسی کرده ایم :


•    سوسک ها برای ادامه حیات خود نیاز به گرما ، رطوبت ، غذا ، پناهگاه دارند.
•    تمیز نگه داشتن محیط رستوران از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید.
•    زباله ها و پسماندهای غذا را در کیسه های مخصوص و در سطل های درب دار نگهداری کنید و در اتمام کار آن ها را از آشپزخانه و رستوران بیرون ببرید.
•    برای ورودی رستوران از درب های کشویی برقی و اتوماتیک استفاده کنید.
•    تمامی درزها و شکاف پنجره ها را با درزگیر بپوشانید و برای پنجره ها و هواکش ها ، سیستم تهویه از توری استفاده کنید.
•    حتما دریچه ها و راه های نفوذ و فاضلاب ها را مسدود کنید.
•    سطوح آماده سازی میز غذا محل شیوع سوسک های ریز می باشند که بعد از کار حتما میز خود را تمیز کنید و ظروف را بشویید و خورده های غذا را جمع آوری کنید.


سمپاشی رستوران چگونه انجام می‌شود؟

سمپاشی رستوران ها می تواند شامل سمپاشی سوسک درشت ، سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی موش ، سمپاشی پشه  و همچنین سمپاشی مگس باشد.در شرکت سمپاشی رادین تک ، یکی از بهترین شرکت سمپاشی در تهران به صورت کلی مبارزه و دفع این آفات انجام می پذیرد. در سمپاشی رستوران مراحل سمپاشی شامل موارد زیر است:


1.    شناسایی کلنی‌های فعال سوسک و حشرات
2.    مسدود کردن کلنی‌های موجود در رستوران
3.    پاکسازی و معدوم کردن لاشه حشرات

 


عوامل موثر بر هزینه سمپاشی رستوران


هزینه سمپاشی رستوران اولین دغدغه مشتریان سمپاشی رستوران است. یکی از مهمترین موارد در سمپاشی، هزینه سمپاشی رستوران است. رستوران‌ها و محل‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند از جمله محل‌هایی هستند که رعایت بهداشت در آن‌ها اهمیت دارد. به همین دلیل مشاهده موجودات موذی مانند پشه، مگس، سوسک یا حتی بدتر از آن موش در این مکان‌ها به معنای وجود آلودگی است که باید هرچه سریع‌تر به از بین بردن این موجودات اقدام کنیم. به طور کلی به دلیل وجود انواع مواد غذایی در رستوران، انواع موجودات موذی به راحتی می‌توانند در رستوران زندگی کنند.


قیمت سمپاشی رستوران بر اساس متراژ و مساحت


بسیاری از متخصصین سمپاشی رستوران، بر اساس متراژ و مساحت رستوران، قیمت سمپاشی رستوران را محاسبه می‌کنند. این شیوه قیمت دهی همه هزینه‌های مرتبط از جمله هزینه نیروی انسانی، هزینه سم مصرفی و سایر هزینه‌ها را نیز پوشش می‌دهد. از سایر عوامل موثر بر قیمت سمپاشی رستوران و یا هزینه سمپاشی رستوران، می‌توان به نوع آلودگی، نوع موجودات و حشرات موذی، مدت زمان آلودگی، نوع مواد غذایی و فعالیت واحد نیز اشاره داشت. به عنوان مثال: هزینه سمپاشی نانوایی با هزینه سمپاشی قصابی با هزینه سمپاشی رستوران و فست فود متفاوت است. در صورت مشاهده این آلودگی‌ها پیشنهاد می‌کنیم که با متخصصان خدمات سمپاشی رستوران مشورت نمایید تا به شما در از بین بردن این آلودگی کمک کنند.


اقدامات پس از سمپاشی رستوران چیست؟


•    تمیز نگهداشتن رستوران برای جلوگیری از ورود آفت بسیار اهمیت دارد.
•    از تماس دست و بدن کودک با دیوارهای آغشته به سم مخصوص جلوگیری نمایید.
•    برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی حتما دریچه‌ی فاضلاب را خوب بپوشانید.
•    در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی، از مصرف آن جدا خودداری نمایید.
•    پس از انجام سمپاشی رستوران و قبل از استفاده از محل سمپاشی، محل مورد نظر را بشویید.
•    در صورت نیاز به سمپاشی رستوران چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول‌ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت. سمپاشی رستوران را نیمه کاره رها نکنید!

    

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید