سمپاشی رستوران ، قیمت سمپاشی رستوران در تهران

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی رستوران
سمپاشی رستوران از جمله مهم ترین کارها در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در کشور ما بعضی رستوران ها و یا فست فودها وجود دارند که اهمیتی به بهداشت نمی دهند. به صورتی که می توان گفت فقط ظاهر رستوران زیبا سات و دارای سلامت می باشد ولی آشپزخانه و محل نگهداری مواد غذایی اینطور نیست.
رادین تک
رادین تک

یکی از نگرانی های صاحبان رستوران ها و سلن ها فست فود یا حتی مراکز تهیه غذا، مشاهده آفات و حشرات و ... میباشد.

وجود چنین حشراتی مانند سوک و مگش و غیره در داخل چنین محیط هایی باعث بروز مشکلات بهداشتی میشود و میتواند علاوه بر بیمار کردن کارکنان محیط، سایر خریداران را هم از طریق غذاها مسموم کند و باعث خراب کردن اعتبار و رزومه محیط کاری شود.

شرکت سمپاشی رادین تک آماده ارائه خدمات سمپاشی رستوران، سمپاشی فست فود و همچنین سمپاشی مراکز تهیه غذا با بهترین روش ها و سموم میباشد و میتوانید برای درخواست خدمات تماس بگیرید.

 

سمپاشی رستوران

رعایت استاندارد های بهداشتی در محیط های کاری مخصوصا رستوران ها از اهمیت زیادی برخوردار است و باید از نفوذ حشرات و آفت ها و جوندگان به این محیط حساس جلوگیری کرد.

اگر تا الان از ورود حشرات به رستوران جلوگیری نکرده اید و حالا به دنبال راهی برای از بین بردن آنها هستید، سمپاشی رستورن آخرین راه مبارزه میباشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری است.

شرکت سمپاشی رادین تک آماده ارائه انواع خدمات سمپاشی محل کار مانند سمپاشی رستوران یا هر محیط کاری دیگری میباشد که با بهره گیری از سموم پیشرفته، تکنولوژی های روز دنیا و با دانش متخصصان خود این نگرانی شما را بر طرف میکند.

کادر با تجربه و ماهر رادین تک با سموم مخصوص هر حشره، آنها را از بین میبرد تا شما در محلی امن و بهداشتی بدون هیچ نگرانی به فعالیت و خدمت رسانی خود ادامه دهید.

 

سمپاشی سالن فست فود

سمپاشی رستوران

با جرات میتوان گفت یکی از مناطقی که به احتمال زیاد در آنجا حشرات یافت میشوند، سالن های غذاخوری یا همان فست فود و رستوران ها هستند زیرا در آنجا غذای گرم پخته میشود و اگر نظافت رعایت نشود، بعد از مدتی شاهد انبوهی از حشرات خواهید بود.

روبرو شدن با حشرات و آفت ها در محیطی که به خورد و خوراک مربوط میشود بسیار آزار دهنده است و باید سریعا آنها را از بین برد، در غیر این صورت ممکن است باعث خراب کردن کار شما شود.

شرکت سمپاشی ما، سمپاشی فست فود و پروسه کنترل آفات را به صورت حرفه ای و تخصصی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام میدهد.

کادر رادین تک کار خود را به صورت کاملا حرفه ای و بی عیب و نقص انجام می دهند و از این رو محیطی عاری از هر گونه آلودگی به آفات و حشرات را به صاحبان رستوران ها تحویل می نمایند.

لازم به ذکر است که این شرکت برای از بین بردن هر حشره ای از سموم مخصوص استفاده میکند، مثلا برای سمپاشی حشرات از سموم مخصوص حشرات و برای سمپاشی مارمولک از سموم مخصوصی استفاده میکند که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی هستند..

نظافت و بهداشت در سالن های غذاخوری هم برای صاحبان این صنف، هم برای مشتریان و هم برای مامورین سلامت و بهداشت بسیار هائز اهمیت است.

 

سمپاشی مراکز تهیه غذا

سمپاشی مراکز تیهه غذا در تهران چالش بسیار زیادی از صاحبان این کسب و کار یا املاک میباشد برای اینکه بتوانند هر نوع حشره و آفت و جانوری را در این محیط ها پیدا کنند و از بین ببرند.

حشراتی همچون سوسک های ریز کابینتی، سوسک های درشت فاضلاب، موش های خانگی، موش های فاضلاب و موش های سقفی، و همچنین آفات غلات، عنکبوت، پشه و مگش از متداولترین مشکلات رستوران ها و فست فود ها و مراکز تهیه غذا هستند.

سمپاشی تضمینی چنین محیط هایی برای ریشه کنی کامل و قطعی حشرات باید همراه با یک برنامه اجرایی باشد تا هم از سموم مخصوص استفاده شود و هم از استفاده بی رویه سموم جلوگیری شود تا محیط آلوده نشود.

در رادین تک متخصصین بهداشت و حشره شناسی با آگاهی از علوم مختلف از جمله سم شناسی، حشره شناسی، بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی بهترین روش و کم خطرترین سموم را برای رستوران و فست فود و مرکز تیهه غذا شما توصیه می کنند.

شرکت ما با داشتن بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه سمپاشی و ضد عفونی هر محیطی فعالیت دارد و با ارائه خدماتی همچون سمپاشی ساختمان، حالا به یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های سمپاشی در تهران شناخته میشود.

برای درخواست چنین خدماتی از کادر ماف میتوانید هر زمانی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

شرکت سمپاشی رستوران و فست فود در تهران

سمپاشی فست فود

سمپاشی محیط هایی اعم از رستوران ها و فست فودی ها و مراکز تهیه غذا که رابطه مستقیم با خوراک مردم و سلامت آنها دارند از امور تخصصی و بسیار مهم است که حتما باید به مجموعه یا شرکتی معتبر و شناخته شده بسپارید تا به نحو احسنت و با رعایت اصول و استاندار ها با روش هایی مطمئن انجام دهند.

در صورتی که این خدمات را به شرکتی مطمئن بسپارید، یکبار برای همیشه وقت و هزینه را صرف این کار میکنید و از شر حشرات موذی خلاص میشوید.

شرکت های معتبر با ترکیبی از مایع کنسانتره، آمونیاک و محلول پینستول سمومی مناسب برای دفع هر حشره میسازند و استفاده میکنند تا به طور تضمینی و فقط با یکبار انجام این روش، آنها را از بین ببرند.

البته راه های دیگری برای این کار وجود دارد، مثلا برای از بین بردن موش جوندگان باید از طعمه های مختلف استفاده کرد، برای از بین بردن مارمولک میتوان از نفتالین استفاده کرد و همچنین برای دور کردن حشرات ریز مثل مورچه ها استفاده از روغن درخت چای و لیمو، روغن اسطوخدوس و همچنین روغن اکالیپتوس بسیار موثر است.

رادین تک با ارائه خدماتی ویژه حالا به عنوان یکی از بهترین شرکت های سمپاشی در تهران و حومه شناخته میشود.

 

مراحل انجام سمپاشی رستوران ها

 1.  انجام بازرسی جامع توسط کارشناسان و متخصصان دفع آفات جهت بررسی منابع آلودگی.
 2.  ارائه پیشنهادات از طرف کارشناسان به صاحبان رستوران ها و کترینگ ها (مراکز تهیه غذا) جهت حفظ بهداشت به بهترین شکل ممکن و ارائه برنامه های مدون و تعداد دوره های سمپاشی مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 3.  تهیه پرونده بهداشتی برای رستوران ها و مراکز تهیه غذا توسط کارشناسان جهت مدیریت آفات در محل بررسی شده که شامل اطلاعات مربوط به آلودگی محل مورد نظر ، سموم مصرفی در هر دوره و نیز اطلاعات مربوط به روش هایی که تا کنون در محل مورد نظر انجام شده و از طرفی برنامه های آتی که شرکت جهت ریشه کنی و سمپاشی های دوره ای قرار است در محل اجرا نماید.
 4.  بازدیدهای میان دوره ای جهت رفع آلودگی و لکه گیری در صورت بروز آلودگی مجدد .
 5.  آموزش روش های مناسب جهت حفظ بهداشت محیط و نظافت محل مزبور و بررسی میزان حفظ بهداشت در محیط به شکل دوره ای.
 6.  آموزش اصول بهسازی محیط به کارکنان جهت بستن راه های ورودی و خروجی حشرات و جوندگان،، ایجاد تهویه مناسب در محیط و حفظ اصول بهداشت و ایمنی که بهترین روش برای پیشگیری می باشد.
 7.  انجام عملیات سمپاشی در رستوران ها و مراکز تهیه غذا و از طرفی حفظ بهداشت و اصول ایمنی از نکات بسیار مهمی است که برای رستوران ها و مراکز تهیه غذا و کترینگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت رادین تک در این راستا با بهره گیری از دانش متخصصان دفع آفات در رفع آلودگی محیط جهت سمپاشی  اقدام نموده وکلیه نکات لازم و ضروری جهت پیشگیری از ورود آفات را به شما ارائه می دهد.

 

خدمات شرکت رادین تک برای سم پاشی رستوران

سمپاشی مراکز تهیه غذا

 • خدمات گسترده با به روزترین استراتژی ها را ارائه می دهیم.
 • جزء شرکت های سمپاشی دارای مجوز هستیم
 • چون مسئولیت پذیر و پاسخگو هستیم.
 • ما کامل هستیم چون خدمات بالا را به بهترین شکل اننجام می دهیم.
 • کنترل حشرات
 • کنترل حشرات پروازی
 • کنترل جوندگان
 • اصول بهسازی و رعایت بهداشت در محیط
 • نظارت بر محیط، تعمیرات نواقص و حذف محل های رشد و پرورش حشرات

 

راه های جلوگیری از نفوذ حشرات و جانوران به محیط

 1. نگهداری کلیه مواد غذایی در ظروف در بسته
 2. جلوگیری از انباشته کردن زباله ها و دور کردن آن ها از محیط و نظافت مداوم محیط
 3. جلوگیری از ریختن خرده های مواد غذایی بر روی سطح زمین
 4. بستن کلیه راه های ورودی و خروجی انبار های مواد غذایی برای جلوگیری از ورود جوندگان و سایر حشرات  و از طرفی حفظ نظم در محیط انبار
 5. خودداری از انباشته کردن اجناس بر روی یکدیگر و خارج کردن کلیه مواد غیرضروری از محل انبار ها از نکات بسیار مهم می باشد.
 6. مدیریت ، اجرا و نظارت انواع روش های مبارزه با آفات در محیط های رستوران و آشپز خانه های صنعتی
 7. تمامی رستوران ها باید تمامی استاندارد ها را منطبق با آنچه سازمان بهداشت به آن ها اعلام کرده دارا بوده و تمامی آن قوانین را اجرا نمایند.
 8. تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب، محل مورد نظررا بپوشاند.
 9. تنها با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد.
 10. با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.
 11. تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
 12. در صورت امکان ،مواد غذایی را از محل مورد نظر خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.
 13. برای جلوگیری از حمله آفات باید قبل و بعد از انبار مواد غذایی و محیط را سمپاشی کنید.
 14. اقداماتی که در سمپاشی فروشگاه و رستوران ها باید رعایت شود :
 15. شناسایی کلنی های فعال
 16. مسدود کردن کلنی ها
 17. معدوم سازی لاشه ها

 

اقدامات بعد از سم پاشی فست فود و رستوران

 •  از تماس دست و بدن کودکان با دیوارهای آغشته به سم جلوگیری نمایید.
 • در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی، از مصرف آن خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی دریچه ی فاضلاب را بپوشانید.
 • تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
 • پس از انجام مراحل سمپاشی و قبل از استفاده محل سمپاشی شده، ابتدا محل مورد نظر را شست و شو نمایید.
 • کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط ، بهبود شرایط و ساختمان و سایر اقدامات ،زیر نظرشرکت سمپاشی تک صورت می گیرد.
 • در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.

 

نکات مهم هنگام سمپاشی چنین محیط هایی

هزینه سم پاشی رستوران در تهران

 1. قبل از هرچیز اشاره به این نکته بسیار مهم است، کودکان را در محیطی که سمپاشی شده قرار ندهید چرا که عوراض جانبی زیادی روی آن ها می گذارد.
 2. به هیچ عنوان سم را روی سر و صورت خود نپاشید.
 3. برای انجام سمپاشی حنتما یک لباس آستین بلند، ماسک و دستکش استفاده کنید.
 4. مطمئن باشید که سم در دسترس کودکان نباشد.
 5. تمام وسایل آشپزی و مواد خوراکی را از تماس با سم دور نگه دارید.
 6. آشپزخانه رستوران را تا ۲۴ ساعت ببندید و بعد از بازگشایی با آب داغ داخل آن را تمیز بشویید.

 

هزینه و قیمت سمپاشی رستوران

سمپاشی از خدماتی محسوب میشود که برای مکان ها و محیط های مختلف انجام میشود و به همین دلیل نسبت به شرایط مختلف هر محیط، قیمت ثابتی ندارد و مواردی هستند که باعث تعیین قیمت سمپاشی فست فود ها و رستوران ها و مراکز تهیه غذا میشوند.

موارد موثر روی هزینه این خدمات عبارتند از :

✔︎ میزان و نوع سم استفاده شده

✔︎ نوع آلودگی و موجودات

✔︎ مساحت محل سمپاشی

✔︎ میزان آلودگی محیط

✔︎ زمان مصرفی برای سمپاشی

✔︎ طول کنج های محیط مورد سمپاشی

✔︎ وجود یا عدم وجود وسایل و اسبابامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید