سمپاشی پارکینگ ساختمان | سمپاشی پارکینگ ساختمان های تجاری و اداری

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ یکی از ضروری ترین خدمات در عرصه سمپاشی ساختمان است.پارکینک اعم از پارکینک عمومی و خصوصی به دلیل فضای بسته ، محیط تاریک و روشنایی کم می تواند بستری برای رشد آفات فراهم آورد.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی پارکینگ

 

سمپاشی پارکینگ یکی از ضروری ترین خدمات در عرصه سمپاشی ساختمان است. پارکینک اعم از پارکینک عمومی و خصوصی به دلیل فضای بسته ، محیط تاریک و روشنایی کم می تواند بستری برای رشد آفات فراهم آورد.حشراتی مانند موش، سوسک،مارمولک، پشه و غیره در اغلب موارد در این محیط ها دیده شده اند. سوسک های فاضلابی از شایع ترین حشرات در پارکینگ هستند.

 

تاثیر روش های خانگی بر دفع حشرات 


روش های خانگی مختلفی برای دفع آفات و حشرات معرفی می‌شوند. مثل استفاده از گیاهان بودار از جمله سیر، پیاز و حشره کش های خانگی که به صورت اسپری، قرص، پودر، مایع و افشانه در بازار موجود هستند. این روش های خانگی برای خانه های نوساز که هنوز لانه حشرات و موجودات موذی نشده اند، مفید است. چون مانع از رشد و تکثیر آن‌ها می‌شود. استفاده از اسپری ها و سموم خانگی هم در صورتی مفید خواهد بود که سم مورد استفاده هم به موقع استفاده شود و هم مناسب برای دفع آن حشره باشد. ولی توجه داشته باشید که این راه ها در بسیاری موارد موقتی است. 


 
اهمیت سمپاشی اصولی و کلی ساختمان


نکته مهمی‌که وجود دارد این است تمام خانه به صورت یک جا سمپاشی شود و نمی‌توان یک واحد از آپارتمان یا مجتمع را فقط سمپاشی کرد، چون نتیجه اصلی را نخواهید گرفت. در واقع سمپاشی زمانی موفق خواهد بود که از پشت بام آغاز شود و تا زیرزمین و پارکینگ و موتورخانه و سایر نقاط خانه را در برگیرد.


حشراتی مانند سوسک، مورچه و موش معمولاً برای جستجوی غذا وارد محلی می‌شوند و یا به همراه وسایل آلوده به آن‌ها و تخم آن‌ها وارد محیطی می‌شوند. در خانه های قدیمی‌حشرات و جانوران موذی از طریق چاه فاضلاب، سوراخ ها و فضاهایی که در دیوارها و وسایل خانه وجود دارد، وارد ساختمان می‌شوند چون در این فضاها رطوبت و گرمای مناسبی برای رشد و زندگی آن‌ها فراهم است. آشپزخانه ها به دلیلی مرطوب بودن و وجود مواد غذایی فراوان هم محل مناسبی برای مخفی شدن حشرات موذی است.

 

سمپاشی اصولی پارکینگ ساختمان


مقوا، توده لباس و غذاهای معطر حیوانات خانگی هم جزو مواردی هستند که حشرات برای بقا به آن‌ها نیاز دارند. آن‌ها در لباس ها مخفی شده و از تمامی‌امکانات موجود استفاده می‌نمایند.سمپاشی های اصولی و در بازه زمانی مناسب باعث ماندگاری بیشتر سموم و از بین بردن تعداد بیشتری از جمعیت حشرات و حیوانات موذی می‌شود. اغلب مساعدترین شرایط برای انجام سمپاشی منزل در فصول گرم سال است و سمپاشی حشرات خانه در این فصل به وفور انجام می‌شود. سموم گازی نسبت به سموم مایع و جامد نیاز به مراقبت بیشتری دارند. معمولاً برای سمپاشی سوسک  در منازل و ساختمان و حشرات بیشتر از سموم گازی به صورت اسپری استفاده می‌شود.


مبارزه با آفات نیاز به دانش تخصصی تیم سمپاشی دارد. شرکت سمپاشی  رادین تک ارائه دهنده خدمات وسیعی در حوزه سمپاشی است.این شرکت با ارائه مشاوره قبل از سمپاشی می کوشد تمام مسائل پیش آمده را تحلیل و سپس اقدام به عملیات کند تا هزینه و تکرار در عملیات به حداقل ممکن برسد . جهت اطلاع از لیست خدمات شرکت سمپاشی رادین تک با ما  تماس بگیرید

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید