سمپاشی ساس

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی ساس

ساس از کَک بزرگ‌تر است و لای درز تشک و بالش و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و انسان را نیش می‌زند. ساسها بیشتر بهنگام شب فعالند اما اگر یک هفته از خانه دور باشید، همین که شروع به استراحت کنید یا روی مبل بنشینید به سراغ شما خواهند آمد.

رادین تک
رادین تک

حشره ساس Bedbugs حشرات کوچک و قهوه ای مایل به قرمز به اندازه یک دانه سیب هستند.

آنها را می توان در سراسر جهان یافت. ساس ها در طول روز در داخل یا اطراف تخت ها و شکاف های موجود در صندلی ها ، کاناپه ها ، پرده ها ، فرش ها ، کمدها و حتی در ترک دیوارها و کف و پشت کاغذ دیواری پنهان می شوند.

اگر در منزل یا هرجای دیگری شاهد ساس بودید، باید سریعا با یک شرکت سمپاشی تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید تا از شر این حشرات موذی خلاص شوید.

 

آشنایی با ساس

ساس از کَک بزرگ‌تر است و لای درز تشک و بالش و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و انسان را نیش می‌زند. ساسها بیشتر بهنگام شب فعالند اما اگر یک هفته از خانه دور باشید، همین که شروع به استراحت کنید یا روی مبل بنشینید به سراغ شما خواهند آمد. روشن گذاشتن چراغ‌ها در مورد این خون‌آشام‌های کوچک، مخصوصاً زمانی که گرسنه هستند، چندان تأثیری ندارد.
دو نوع ساس که از نظر بهداشتی برای انسان اهمیت دارد، ساس معمولی (ساس تختخواب، Cimex lectularius) و ساس گرمسیری (Cimex hemipterus) هستند. این دو نوع ساس از روی پیش‌سینه یعنی بخش اول سینه از هم تشخیص داده می‌شوند

 

چرخه زندگی ساس ها 

در محل سکونت انسان مانند منازل، هتل‌ها، خوابگاه‌ها، زندان‌ها، سرباز خانه‌ها، بیمارستان‌ها، سرای سالمندان و… یافت می‌شود. این انگل‌ها در شکاف دیوار، کف خانه‌ها، اثاثیه، لابلای کارتن‌ها، پشت کاغذ دیواری، کمدها و درهای چوبی و قفسهٔ کتابخانه‌ها مبلمان، تشک‌ها، و پشتی‌ها مخفی می‌شوند. در شب و نور کم فعال هستند و از میزبان خفته یا نشسته در حال تماشای تلویزیون تغذیه می‌کنند. اگر انسان در دسترس آن‌ها نباشد از سایر حیوانات خونخواری می‌کنند. ساس روی بدن انسان زندگی نمی‌کند بلکه در محلی نزدیک به محل نشستن و خوابیدن انسان زندگی می‌کند. ساس را می‌توان به کمک لکه‌های ناشی از مدفوع آن‌ها تشخیص داد ساس در نزدیکی محل مخفی شدنش مدفوع می‌کند.
ماده بالغ روزی ۲–۳ تخم می‌گذارد؛ که در طول زندگی جمعاً ۲۰۰–۵۰۰ تخم می‌رسد. تخم‌های یک میلی‌متری سفید مروارید شکل‌اند. در مکان‌های یاد شده قرار داده می‌شوند. زمان بازشدن تخم‌ها که معمولاً ۱۰–۹ روز بعد از جنیندار شدن است به درجه حرارت بستگی دارد. ۵ مرحله نمفی وجود دارد؛ که هر مرحله قبل از پوست اندازی به یک وعده خون نیاز دارد تا تبدیل به مرحله بعدی گردد.
مراحل تخم تا بلوغ کامل و تخم‌گذاری مجدد بسته به حرارت محیط بین ۱۹–۷ هفته متغیر است. در حرارت ۲۷ درجه تخم‌ها در کمتر از یک هفته شکفته می‌شوند. در طول سال چند نسل ساس به وجود می‌آید. در دسترس بودن منبع خون در زمان تولید مثل تأثیر می‌گذارد. ساس‌های بالغ در تابستان یک بار در هفته تغذیه می‌کنند. در ماه‌های سرد تر تغذیه آن‌ها کمتر صورت می‌گیرد. در زمستان چیزی نمی‌خورند و در بهار برای تغذیه ظاهر می‌شوند. ساس‌ها گرسنگی را تا ۵۵۰ روز تحمل می‌کنند! خانه‌های مستأجری بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند.

 

عوارض و نشانه های گزش ساس 

سمپاشی ساس در تهران

ضایعه ناشی از گزش ساس در معاینه تا حدودی قابل تشخیص است ضایعات معمولاً متعدد و اغلب اوقات به صورت خطی می‌باشند. چند دلیل برای خطی بودن ضایعات وجود دارد: اولاً ساس ممکن است در گزش اول قادر به مکیدن میزان کافی خون نباشد بنابراین میزان کمی جابجا شده و شخص را در محلی نزدیک به محل گزش اولیه می‌گزد.

دومین دلیل: اندامی که با سطح تشک یا تخت تماس دارد ممکن است توسط چندین ساس در یک زمان گزیده شود (بنابراین چندین محل گزش به صورت خطی در محل تماس عضو با تشک ایجاد می‌گردد)  ساس یک نوع سوسک بسیار ریز هست که فقط از خون تغذیه می کند وقتی نیش میزند فوری درد نمی گیره جای نیشش به شکل دایره قرمز هست این حشره چون ریز هست تشخیصش به آسانی ممکن نیست وقتی روی بدن راه میره حس نمی شود ولی جای نیش اش خارش ایجاد می کند معمولا قسمت های برجسته و پر خون را نیش می زند مثل باسن و سر بازوها و کسی که این حشره داخل لباس و بدنش باشد به راحتی نمی تواند از شرش خلاص شود مرتب بالا و پایین می رود و نیش می زند و فرد متوجه حضور ساس نمی شود و فقط می تواند مرتب خودش را بخاراند .

این جانور خیلی زیرکانه نیش میزند وقتی فرد جای نیش ها را دست میکشد به سراغ بازوها و ماهیچه مفاصل میرود و آنجاها را نیش می زند تا دردناک شود و نتواند دست بکشد این حشره ساکن اطراف محل خواب و تشک و تخت خواب هست و کسانیکه دچار ساس باشند خواب راحت ندارند و مدام از خواب بیدار میشند اگر سر را نیش بزند ایجاد سردرد میکند .

 

نشانه های وجود ساس در منزل

مشاهده شدن لکه های خونی و نقاط تیره رنگ ( وجود مدفوع حشره ) بر روی تشک ها، لباس های خواب، ملافه ها و دیوار از نشانه های وجود ساس در خانه می باشد. به علاوه وجود این حشرات در خانه باعث ایجاد بوی نا مطبوع ( در صورت وجود آلودگی شدید) و بروز آلودگی و انتشار آن می شود. آنها می توانند از طریق تختواب ، لوازم خواب، مبلمان و لباس های دست دوم و در گاهی موارد از طریق چمدان های مسافرتی مسافران به مکان های غیر آلوده انتقال پیدا می کند. بعد از بلند شدن از رختخواب به بدن خود نگاه بیندازید،  در صورت مشاهده ضایعات پوستی که مشابه تاول یا نقطه های قرمز دارای خارش می باشند، بر روی پوست خود مشاهده نمودید، مطمئن شوید که منزل شما به ساس آلوده شده است. این حشره آفتی ریز و کوچک است که خود را در تشک شما مخفی می کند.

 

روش تشخیص ساس در منزل 

با بازدید شکاف‌ها و درزها در خانه و دیدن ساس زنده، جلد، نمف، تخم یا پوسته آن‌ها می‌توان به وجود ساس پی برد. لکه‌های کوچک قهوه‌ای یا سیاه‌روی ملحفه، دیوار و کاغذدیواری نشانه‌ای احتمالی برای وجود ساس است. این لکه‌ها مدفوع ساس و عمدتاً خون اضافی است که ساس از آن تغذیه کرده‌است. همچنین رد خون روی ملحفه‌ها و در مسیر مخفی‌گاه‌های ساس‌ها نشانه دیگری از وجود ساس است. علاوه بر این می‌توان یک ملحفه سفید پهن کرده و نصفه‌های شب برق اتاق را روشن نمود با این روش در صورت وجود حشره راحت‌تر می‌توان آن را دید.

 

اقدامات کنترلی و راه‌های مبارزه با ساس

روش‌های فیزیکی

سرما و گرما

تماس طولانی با دمای (-۱۹) (منفی نوزده درجه سانتیگراد) به مدت چهار روز ساس بالغ را نابود می‌کند. وسایلی را که امکان سم‌پاشی آن‌ها وجود ندارد؛ می‌توان در کیسه‌های پلاستیکی آب‌بندی (درزبندی) شده گذاشته و در فریزر (دمای-۱۸ درجه سانتی‌گراد) به مدت ۲۴ ساعت قرار داد تا ساس‌های آن از بین برود.ساس بالغ بر اثر تماس با حرارت کشته می‌شود. حرارت همچنین تخم ساس را از بین می‌برد. (به‌طور مثال حرارت آفتاب یا حرارت از یک بخار ساز)جدول زیر میزان حرارت و زمان لازم برای نابودی ساس را نشان می‌دهد:

دما

زمان لازم برای نابودی ساس

۴۵ درجه سانتی گراد

هفت ساعت

۴۸ درجه سانتی گراد

۹۰ دقیقه (یک ساعت و نیم)

۵۰ درجه سانتی گراد

یک دقیقه  


کنترل فیزیکی محیط

از آنجایی که ساس از سطوح چوبی به راحتی بالا می‌رود، پس بایستی پایه‌های تخت را در داخل صفحات فلزی قرار داد و تخت‌ها را از دیوار فاصله داد.همچنین به نظر می‌رسد ساس در بالارفتن از سطوح صاف و لغزانی مانند نوار چسب شیشه‌ای نیز دچار مشکل باشد.برای دفع این حشره یکی از راه‌هایی که می‌توان آزمود تأثیر «سیر» در دور نمودن این حشره از محیط زندگی است گزارشی از تنفر و آزاردهنده بودن «بوی سیر» بر این حشره وجود دارد. می‌توان در تخت خواب و مکان‌های مشکوک با قراردادن «سیر» تأثیرآن را مورد بررسی قرارداد.

مبارزه با ساس

استفاده از جارو برقی می‌تواند مفید باشد (هم ساس بالغ و هم تخم ساس را از محیط خارج می‌کند) به شرط این‌که از کیسهٔ یک‌بار مصرف استفاده شود و کیسه پس از اتمام جارو کشی داخل یک نایلون زباله قرار داده شده و دور انداخته شود. یا اینکه بلافاصله در پایان کار سوزانده شود. در صورت استفاده از کیسه دائمی می‌توان کیسه را پس از تخلیه داخل کیسه زباله جوشاند. بعضی از لباس‌ها را می‌توان با جوشاندن سالمسازی کرد. ملحفه‌ها و روبالشی‌های آلوده را می‌توان داخل یک کیسه نایلون سیاه قرار داده و جلوی آفتاب گذاشت (دمای بالا ساس را می‌کشد).

پرده‌ها را با آب داغ مورد شستشو قرار دهید. در صورتی که حجم آلودگی پایین باشد با رعایت مسائل ایمنی می‌توان با مشعل‌های گازی شکاف‌ها و درزها را حرارت داد (این روش ایمن نمی‌باشد و باید مواظب اشتعال و سایل سوزنده و سیم‌کشی برق داخل و خارج دیوارها بود) استفاده از دستگاه بخار ساز مؤثر است چرا که حرارت بالا ساس را می‌کشد (در صورتی که دستگاه بخار ساز در دسترس باشد). تخت‌ها را از دیوار فاصله دهید. تمام درزها و شکاف‌های موجود در اتاق را مسدود کنید. پرده‌ها را می‌توان با آب داغ شست.

روش‌های شیمیایی و مبارزه با ساس

اساس مبارزه شیمیایی با این حشرات انجام سمپاشی ابقایی در داخل اماکن بوده و بایستی عمل سمپاشی را صبح زود یا شب (غروب) انجام داد.

 

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس با تیم مجرب از تکنیسین ها و به صورت تضمینی انجام می شود.

هزینه سمپاشی ساختمان با توجه به نوع سم و مقدار سموم مصرفی از قبل اطلاع رسانی می شود. خدمات سمپاشی ساختمان رادین تک در همه مناطق تهران فعال است.

در صورت نیاز به درمان و سمپاشی ساس مکرر، استفاده از انواع مختلف سموم دفع آفات را در نظر بگیرید. مواد خشک کننده (مواد شیمیایی که باعث خشک شدن مواد می شوند) می توانند به ویژه در بعضی شرایط موثر باشند زیرا با خشک کردن ساس ها نمی توانند زنده بمانند و مقاومت کنند.

بهترین شرکت سمپاشی  رادین تک  برای از بین بردن حشرات خانگی از سموم استاندارد طبق نظارت وزارت بهداشت استفاده می کند. کارشناسان سم شناسی با ترکیب سموم به نسبت مناسب، از فرمول اختصاصی برای از بین بردن حشرات خانگی استفاده می کنند. قیمت سمپاشی ساس پس از بازدید رایگان اطلاع رسانی می شود. سموم استفاده شده در این سرویس برای انسان و حیوانات خانگی بدون ضرر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات سمپاشی رادین تک با ما تماس بگیرید.

 نحوه سمپاشی ساس

قبل از سم پاشی ساس باید به تمام ساکنین ساختمان اطلاع داده شود و حداقل تا 8 ساعت امکان استفاده از مکان سمپاشی شده وجود نخواهد داشت.در مکان هایی که باید سمپاشی شوند، تمام لوازم و کمدها حداقل 50 سانتیمتر از دیوار دور شوند. این کار، دسترسی به ستون ها و قرنیزها را آسان تر می کند.

بهتر است تمام ملافه ها و پارچه ها در آب باا دمای 60 درجه شسته و بعدا مورد استفاده قرار گیرند.

روش و نحوه سمپاشی ساس به شرح زیر میباشد :

 • سمپاشی ساس در کف اطاقها ، دیوار،کلیه درزها و شکافهای موجوددر منازل ، وسایل منازل با استفاده از سم ساس که در زیر معرفی شده اند
 • سمپاشی لوازم خواب تشک ، وسایل پشمی و ابری و وسایل که انسان در آنها استراحت  می شود  .مانند مبلمان و راحتی خصوصا” لوازم خواب بچه ها
 • مه پاشی و ضد عفونی خوابگاهها با استفاده از سموم از بین برنده ساس

چند روز بعد از سمپاشی ساس منزل باید درب ساختمان را باز بگذارید، کولر را روشن کنید تا گاز سمی خارج شود.

بعد از آن هم باید به سراغ جمع آوری حشرات مرده و ضدعفونی و میکروب زدایی محیط های مورد نظر بپردازید.

 

سمپاشی ساس در منزل

محل هایی مانند منازل، هتل ها، خوابگاه ها و ... که دارای اسباب و اثاثیه و درز و شکاف هستند یا به طور کلی میتوان گفت محیط هایی تاریک با دمای بین 25 تا 27 متواند محیطی مناسب برای تکثیر ساس ها باشد و مثلا اگر در هتل شاهد ساس بودید میتوانید از خدمات سمپاشی هتل استفاده کنید.

از بین بردن و ریشه کن کردن ساس در منازل کار راحت و کار هرکسی نیست و نیازمند کارشناسی و استفاده از سم مخصوص ساس دارد که ما این خدمات را به نحو احسنت ارائه میدهیم.

لازم به ذکر است که معمولا اگر این امر به درستی انجام نشود، ساس ها می توانند به سرعت خود را در مناطق دیگری از منزل یا اقامتگاه شماانتقال دهند و البته به سرعت تکثیر پیدا کند.پس شما باید در این امر از یک شرکت معتبر که تخصص کافی در این زمینه دارد استفاده کنید.

 

سمپاشی ساس در تهران

شرکت سمپاشی ساس

برای سم پاشی ساس در تهران می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات شرکت رادین تک در این زمینه بهره مند شوید.شرکت سمپاشی ساس در تهران ، کلیه خدمات تخصصی در زمینه سمپاشی و آفت کشی را به متقاضیان ارائه می دهد.

حشراتی که در شرکت سمپاشی در تهران جهت آفت کشی لحاظ می گردند، شامل سوسک، ساس، سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز آلمانی، پشه، موریانه، بید، مگس، کنه، کنه کبوتر و سایر حشرات می باشد. رادین تک، با طعمه گذاری، تیرام پاشی و سمپاشی موش خانگی، موش سقفی و موش نروژی، در زمینه نابودی انواع موش ها فعالیت می کند.در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال یک شرکت سمپاشی ساس در تهران هستید که در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت خدمات را به شما ارائه دهد، میتوانید روی ما حساب کنید.

 

سمپاشی ساس با گاز

از روش های قطعی برای از بین بردن ساس ها در هر مکانی، میتوان به سمپاشی و یا گازدهی اشاره کرد و یا در برخی موارد میتوان از روش ترکیبی استفاده کرد.

برای سمپاشی ساس با گاز ابتدا یک سمپاشی مینیاتوری انجام میشود و سپس بعد از بستن درز ها و شکاف ها، افراد متخصص همراه با تجهیزات، امر گازدهی را انجام میدهند که تقریبا با این کار حدود 1 هفته نباید وارد محیط مورد نظر شد.

 

شرکت خدمات سمپاشی ساس

اگر به دنبال شماره تلفن شرکت سمپاشی ساس هستید، میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و از خدمات تخصصی و ویژه ما استفاده کنید.

سمپاشی هر نوع حشره ای مانند سمپاشی ساس تخت خواب، یا حتی سمپاشی مورچه نیازمند تخصص و مهارت و همچنین تجهیزات میباشد و همچنین شرکت مورد نظر باید دارای مجوز رسمی و تاییدیه وزارت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی را داشته باشد.

شرکت سمپاشی ساس رادین تک تحت نظارت کامل وزارت بهداشت میباشد که با بهره گیری از دانش متخصصان و کارشناسان ماهر عملیات بررسی و سمپاشی و تولید سموم و موارد دیگر را به صورت استاندارد انجام میدهند.

برای پیدا کردن یک شرکت معتبر باید سابقه شرکت، مجوز ها و حتی قیمت گفته شده را بررسی کنید.

رادین تک از شرکت های مطمئن میباشد که کادری با تجربه دارد که میدانند از چه سمومی برای چه حشراتی و چگونه استفاده کنند تا آنها را کاملا محو کنند.

 

سموم مؤثر بر ساس‌ها کدام است؟

سموم ترکیبی مسلما مفید است چون باعث خارج شدن ساس از پناهگاه‌هایشان می‌شود و تماس آن‌ها را با سطوح سمپاشی شده افزایش می‌یابد. سمپاشی به صورت دستی یا کمپرسی روی دیوارها و کف اتاق‌ها صورت می‌گیرد. رختخواب کودکان و گهواره اطفال نباید سمپاشی شود. در این مورد لباس‌ها و… را بجوشانید. سم پاشی باید یک بار دیگر تکرار شود تا ساس‌های به وجود آمده از تخم‌های باقی‌مانده از سمپاشی اول را از بین ببرد. از جمله سم‌های قابل استفاده در ایران، اسپری درمین می‌باشد که در داروخانه‌ها در بسته‌بندی‌های ۶۰ میلی‌گرم و ۲۵۰ میلی‌گرم فروخته می‌شود.

 

عادات و رفتار شناسی ساس های تختخوابی

هر 2 جنس نر و ماده خونخوارند و بر روی انسان تغذیه می کنند و در صورت عدم دسترسی به انسان از خون حیوانات مختلف مانند خرگوش ، موش ، خفاش ، مرغ و خروس و پرندگان دیگر به عنوان غذا استفاده میکنند ساسها می توانند گرسنگی را برای مدت طولانی تحمل کنند از این جهت می توانند در ساختمانهای قدیمی خالی از سکنه به حیات خود ادامه دهند. ساسها معمولا هنگام شب و قبل از طلوع آفتاب خونخواری می کنند و اگر خیلی گرسنه باشند روزها نیز مبادرت به خونخواری می نماید. مدت خونخواری 5-4 دقیقه است ساسها روزها در نقاط تاریک مانند شکاف درزها ، وسایل منازل ، دیوارها، سقف ها ، درزیرکاغذ دیواری ، لابلای کفپوش های چوبی ، فضای بین تشک و تختخواب ، درزهای تشک و بالش و رختخواب مخفی می شوند.

شناسایی ساس ها

ساس ها به طور دسته جمعی زندگی میکنند به تعداد زیاد در یک محل یافت می شوند ساس ماده حداکثر 500 تخم در طول عمر خود می گذارد. بازشدن تخم ها در شرایط مطلوب در طول 1 هفته صورت میگیرد ولی اگر دما پایین تر از 14 درجه سانتیگراد باشد تخم ها شکفته نمی شوند. ساسها (متامرفوز)یا دگردیسی ناقص دارند بعد از شکفته شدن تخم نوزادی که از تخم خارج می شود کاملا شبیه به بالغین است فقط اندازه کوچک و به رنگ زرد است که نمف نامیده می شود ساسها 5 مرحله نمفی دارند و در هر مرحله بایستی یک یا چندبار خونخواری کند و پس از رشد جلد اندازی نماید و به مرحله دیگر وارد شود. ساسها از خود ماده ای با بوی خاص ترشح می کنند که در خانه های آلوده بوضوح احساس می شود. وجود لکه های قهوه ای یا سیاه روی ملحفه ، لباس ، دیوار و کاغذ دیواری نشان دهنده وجود ساس در محل می باشد .با بازدید شکافها ، درزها كه محل اختفای ساس ها است ، دیدن ساسهای بالغ زنده ، نمف و یا پوسته جلدآنها ، وجود ساس در محل اثبات می شود.
ساسها قدرت انتشار محدودی دارد و انتشار آنها از طریق حرکت صورت می گیرند. چون حرکت آنها آهسته است مگر هنگامی که تحریک شوند . ساسها بطور معمول با وسایل منزل ، فرش ، وسایل خواب ، لوازم چوبی دست دوم ، چمدان ، کتاب و ... از محلی به محل دیگر وارد شده و به راحتی منتشر می شوند. سمپاشی ساس به تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست. سم پاشی ساس در شرکت سمپاشی رادین تک بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

اهمیت پزشکی و مبارزه با ساس های تختخوابی

قیمت سمپاشی ساس

 • آزار گزش -عکس العمل افراد نسبت به گزش ساسها متفاوت است وممكنست از خارش جزییتا حساسیت های بسیار شدید بروز نماید.
 • ساسها به سبب داشتن خرطوم سخت و بلند از روی لباس و ملحفه نیز خونخواری میکنند
 • در انتقال هپاتیت B می توانند نقش داشته باشند.
 • چون ممكنست به صورت دسته جمعی بر روی افراد خونخواری نمایند ایجاد کم خونی و کمبود آهن در بچه ها می نماید
 • به جز موارد فوق ساسها بیماری خاصی را منتقل نمی کنند.
 • ساس ها حشراتی هستند که به سادگی از بین نمیروند و نیاز به سمپاشی تخصصی دارند
 • پیشگیری در برابر ساس های تختخواب
 • هنگام خرید لوازم چوبی دست دوم کلیه شکافها و درزها بازدید شود.
 • هنگام خرید فرش ، پشتی (دست باف و ماشینی) دست اول و دوم دقت شود و بازدید بعمل آید.
 • هنگام مسافرت قبل از استقراردر محل فرشها ، رختخواب ها ، کمد لباس و ..بازدیدشود تا از عدم وجود ساسها اطمینان حاصل شود.

 

مبارزه و اقدامات کنترلی ساس تختخوابی

سمپاشی ساس تختخوابی  باید شامل  سمپاشی کف اطاقها ، دیوار،کلیه درزها و شکافهای موجوددر منازل ، وسایل منازل با استفاده از سموم بهداشتی و بی خطر با کارایی مناسب باشد. بدین منظور اقدامات زیر ضروری است:

 1. سمپاشی لوازم خواب تشک ، خصوصا" لوازم خواب بچه ها 
 2. استفاده از دستگاه های الکتریکی دور کننده حشرات برای دور کردن ساسها خصوصا دراطاق کودکان.
 3. مه پاشی و ضد عفونی خوابگاهها

 

هزینه و قیمت سمپاشی ساس

یکی از موارد مهم در انتخاب شرکت خدماتی برای انجام سمپاشی ساس، قیمت آن می باشد.

در حالت کلی ارائه یک قیمت ثابت برای انجام عمل سمپاشی مقدور نمی باشد. به علت اینکه متراژ خانه، میزان نفوذ حشرات و مدت زمان حضور این حشرات موذی در منزل در تعیین قیمت حائز اهمیت می باشد. از مواردی که هم که روی قیمت ها تاثیر میگذارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • مساحت ساختمان الوده
 • زیربنا محل
 • نوع سوسک یا ساس
 • مدت زمان الودگی به حشره
 • منطقه جغرافیایی محل ساختمان


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید