سوزاندن گوگرد در خانه برای از بین بردن ساس

02177646282 تلفن تماس
سوزاندن گوگرد در خانه
ساس از آفات دردسرسازی است که به تعداد بسیار بالایی تخم ریزی می‌کند و از بین بردن آن کار دشواری است. نابود کردن ساس روش‌های مختلفی دارد که بهترین آن سمپاشی ساس است.
رادین تک
رادین تک

ساس از آفات دردسرسازی است که به تعداد بسیار بالایی تخم ریزی می‌کند و از بین بردن آن کار دشواری است. نابود کردن ساس روش‌های مختلفی دارد که بهترین آن سمپاشی ساس است. برای اطلاع از سم‌های از بین برنده ساس به مقاله بهترین سم برای از بین بردن ساس مراجعه کنید. یکی از روش‌های از بین بردن ساس سوزاندن گوگرد در خانه است که موضوع این مقاله ماست. ما با همراه باشید تا به طور مفصل با این روش آشنا شوید. 

چرا استفاده از گوگرد برای از بین بردن ساس؟

گوگرد یکی از بهترین سموم دفع آفات است که می‌تواند برای از بین بردن ساس کمک زیادی کند. این ماده به حشرات مفیدی مثل زنبور عسل آسیبی نمی‌رساند. برای تهیه آن می‌توان آهک و گوگرد خالص را ترکیب کرد. از ترکیب گوگرد با نفتالین برای دور کردن مار نیز استفاده می‌شود.

سوزاندن گوگرد در خانه

روش‌های از بین بردن ساس با سوزاندن گوگرد در خانه

گوگرد دی اکسید

گوگرد دی اکسید گازی خشک است که برای نابودی انواع حشرات و آفات کاربرد دارد. استفاده از این ماده در محیط خانه خطرآفرین است. برای جلوگیری از مخرب بودن آن وسایل منزل را خارج کنید یا روی آن‌ها پارچه روکشی با پوشش نفتی بکشید. برای تهیه گوگرد دی اکسید می‌توانید سولفور را بسوزانید. 

گل گوگرد

پودر خشک شده گوگرد زرد آلی است که برای از بین بردن ساس تختخواب استفاده می‌‌شود به این نحو که پودر را در نواحی آلوده به ساس بپاشید. این پودر را می‌توان با حشره کش‌های دیگر مخلوط کرد.

گوگرد به شکل پماد

این روش نیز مانند گل گوگرد است. تنها کافی است پودر را مانند پماد به نواحی آلوده به ساس بمالید. 

سوزاندن گوگرد در خانه چگونه به از بین رفتن ساس کمک می‌‌کند؟

پس از این که گوگرد را روی زغال سوزاندید، آن را به مدت 2 الی 3 روز در خانه می‌گذارید و خود از خانه خارج می‌شوید. با بالا پخش شدن دود گوگرد ساس‌ها از مکان‌های امن و تاریک خود یعنی درزها و شکاف‌ها بیرون می‌آیند و سعی می‌کنند تا از محیط و دود دور شوند. اگر این روش با سم مخصوص ترکیب شود تاثیر بیشتری دارد. در صورتی که در خانه از سم مخصوص ساس استفاده کنید و همزمان گوگرد بسوزانید، ساس‌ها هنگام فرار و دور شدن از دود گوگرد با سم‌ها تماس پیدا می‌کنند و به سرعت نابود می‌شوند. 

طریقه سوزاندن گوگرد در خانه

اقدامات ایمنی برای سوزاندن گوگرد در خانه چیست؟

در هنگام استفاده از گوگرد لباس ایمنی تن کنید و از ماسک محافظ، عینک و دستکش لاستیکی استفاده کنید. 

کودکان و حیوانات خانگی را از محیط خارج کنید تا زمانی که اثرات گوگرد از بین رفته باشد. 

چگونه شرکت سمپاشی معتبر با نیروهای حرفه‌ای پیدا کنیم؟

برای یافتن چنین شرکتی باید از آشناهای خود پرس و جو کنید یا به جستجو در گوگل بپردازید. اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که سمپاشی ساس و پاکسازی منزل خود را به شرکت خدمات سمپاشی رادین تک با چندین سال سابقه درخشان و نیروهای با تجربه بسپارید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت رادین تک تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید