بهترین سم برای از بین بردن ساس چیست؟

02177646282 تلفن تماس
بهترین سم برای از بین بردن ساس

ساس حشره‌ای بسیار ریز است که از خون انسان تغذیه می‌کند. ساس‌‌ها در انواع ساس تختخوابی و ساس بوسه زن وجود دارند. ساس بوسه زن در طبیعت یافت می‌شود، در حالی که ساس تختخواب در محیط زندگی انسان‌ها پیدا می‌شود و علاقه زیادی به مکان‌های تاریک مانند درزها، لای ملحفه، پتو، تشک، متکا و روی چوب مبل و صندلی و تخت دارد.

رادین تک
رادین تک

بهترین سم برای از بین بردن ساس چیست؟ بهترین روش از بین بردن ساس کدام است؟ آیا با روش‌های از بین بردن ساس آشنا هستید؟ آیا می‌دانید ساس چیست یا ساس از کجا میاد؟ در این مقاله جواب همه این سوالات را مورد بررسی قرار می‌دهیم و شما را با بهترین سم برای از بین بردن ساس آشنا خواهیم کرد.

ساس چیست؟

ساس حشره‌ای بسیار ریز است که از خون انسان تغذیه می‌کند. ساس‌‌ها در انواع ساس تختخوابی و ساس بوسه زن وجود دارند. ساس بوسه زن در طبیعت یافت می‌شود، در حالی که ساس تختخواب در محیط زندگی انسان‌ها پیدا می‌شود و علاقه زیادی به مکان‌های تاریک مانند درزها، لای ملحفه، پتو، تشک، متکا و روی چوب مبل و صندلی و تخت دارد. به همین دلیل پیدا کردن آن کمی مشکل است. 

ساس از کجا میاد؟

ساس‌ها معمولا از طریق وسایل چوبی دست دوم به خصوص وسایلی که از سمساری خریداری می‌شود (به دلیل کهنه بودن آن‌‌ها و نیز قرار داشتن در مکان‌های باز) وارد محیط زندگی انسان‌ها می‌شوند. پس در هنگام خرید این گونه وسایل به تمیزی آن‌ها دقت کنید و حسابی به نظافت آن‌ها بپردازید.

بهترین سم برای از بین بردن ساس

انواع روش‌های از بین بردن ساس در خانه

جاروبرقی

کشیدن جاروبرقی یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای از بین بردن ساس‌هاست. ضمن جاروبرقی باید حواستان به تخم‌های ساس‌ها که معمولا به صورت چسبیده به مکان هستند باشد و با یک برس، تخم ساس‌ها را جدا کنید و جارو بکشید.

سرکه سفید

در این روش مقداری محلول آب و سرکه تهیه می‌کنید و داخل بطری اسپری می‌ریزید.سپس این محلول را در هر نقطه‌ای که ساس وجود دارد اسپری می‌کنید. آنقدر این کار را ادامه می‌دهید تا از تخم ریزی ساس‌ها نیز جلوگیری شود و به طور کلی از بین بروند. 

حشره کش

حشره کش‌ها به پوست سفت ساس آسیب می‌رساند و به همین دلیل موجب مرگ آن می‌شود. حشره کش‌ها به همه جای محیط مانند درزها و حتی تخم‌های ساس‌ها هم دسترسی دارد. فقط به این نکته توجه داشته باشید حشره کش شما باید مخصوص ساس باشد و کلمه ساس روی آن درج شده باشد.

گوگرد

استفاده از گوگرد در خانه ممکن است خطراتی به دنبال داشته باشد. در صورت استفاده از این ماده منزل خود را از هر گونه مواد اشتعال‌زا خالی کنید. بعد از آن می‌توانید در ظرفی مقداری گوگرد با مواد آتش‌زا قاتی کنید، سپس محیط را برای 24 یا 48 ساعت ترک کنید.

سمپاشی

ممکن است حجم و تعداد ساس‌ها آنقدر زیاد باشد که با روش‌هایی که ذکر کردیم به راحتی از بین نروند یا تمایل داشته باشید به طور کامل محیط را پاکسازی کنید تا خیالتان از وجود ساس حسابی راحت شود. در این صورت بهترین روش از بین بردن ساس سمپاشی آن‌‌هاست. برای سمپاشی ساس بهتر است به شرکت‌های معتبر مربوطه درخواست اعزام نیرو بدهید تا روند سمپاشی به درستی و طبق اصول طی شود. 

از بین بردن ساس

خدمات سمپاشی ساس

ساس موجودی قوی است و از بین بردن آن کار راحتی نیست و زمانبر است. به همین دلیل نیاز به سمی قوی دارد. سمی که استفاده می‌شود باید قابلیت نفوذ در ریزترین و عمیق‌ترین درزها و شکاف‌های منزل را داشته باشد. سم‌های قوی مخصوص از بین بردن ساس به شدت ساس را به خود جذب می‌کنند. سمپاشی ساس معمولا باید طی دو مرحله انجام گیرد. 

سخن آخر

برای سمپاشی ساس به تنهایی اقدام نکنید و این کار را به نیروهای شرکت‌های سمپاشی بسپارید تا به طور اصولی انجام شود و آسیبی به محیط وارد نشود. در صورتی که حتی یک ساس زنده بماند، اوضاع دوباره به حالت قبل برمی‌گردد. برای این کار به شما پیشنهاد می‌کنیم به شرکت سمپاشی رادین تک اعتماد کنید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در رادین تک تماس بگیرید..  امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید