آشنایی با ساس تختخواب | عکس ساس تختخوابی

02177646282 تلفن تماس
ساس تختخواب
ساس حشره بسیار ریزی است که با چشم غیر مصلح به سختی دیده می‌شود. این حشره از خون انسان تغذیه می‌کند و ممکن است علائمی مانند خارش، التهاب، حساسیت یا مشکلات تنفسی ایجاد کند.
رادین تک
رادین تک

ساس حشره بسیار کوچکی است که از آفات بهداشت عمومی شناخته می‌شود و ممکن است در تختخواب نیز یافت شود. این حشره با تغذیه از خون انسان باعث حساسیت و خارش در بدن می‌شود و ممکن است مشکلات زیادی پدید بیاورد. بنابراین در صورت وجود ساس تختخواب برای جلوگیری از تکثیر آن‌ها باید هرچه سریع‌تر این حشره‌ها را با روش‌های اصولی از بین برد. 

گزش ساس تختخوابی

برخی از افراد ممکن است تا چند روز پس از گزش ساس تختخوابی متوجه آن نشوند و هیچ علائمی نداشته باشند. ساس هنگام گزش مقداری از بزاق خود را وارد خون فرد می‌کند که حاوی رقیق کننده و بی حس کننده است. به همین علت در صورت گزش دردی احساس نمی‌شود. پس از علامت‌دار شدن گزش ساس, به صورت خوشه‌ای در محل گزش تورم و قرمزی ایجاد می‌شود که خارش و سوزش دارد. 

علائم وجود ساس تختخواب

ساس تختخواب معمولا در قرنیزهای اطراف تختخواب، چوب‌ تخت‌های چوبی و درزهای روبالشی و روتختی وجود دارد. در صورت وجود ساس تختخوابی با شرکت رادین تک تماس بگیرید تا با بهترین سم برای از بین بردن ساس تختخواب شما را از شر آن‌ها خلاص نماییم. 

سم ساس تختخوابی

انتخاب بهترین سم برای از بین بردن ساس را به شرکت‌های سمپاشی مورد اطمینان و باتجربه بسپارید. سم بدباگ اوت یکی از بهترین سم‌های از بین برنده ساس تختخوابی است که باید مقدار و نحوه استفاده از آن اصولی باشد. پس به هیچ وجه شخصا اقدام به از بین بردن ساس نکنید. برای مشاوره می‌توانید با کارشناسان رادین تک تماس بگیرید. 

درمان گزش ساس تختخوابی

برای کاهش خارش پوست بهتر است داروهای آنتی هیستامین یا کورتیکواستروئیدی مصرف کنید. یکی از درمان‌های مفید، استفاده از پماد بتامتازون است که تنها کافی است مقداری از آن را روی محل نیش ساس تختخواب بمالید. در صورتی که مایل به استفاده از داروهای شیمیایی نباشید می‌توانید از روش‌های درمان خانگی استفاده کنید. این روش‌ها را بررسی می‌کنیم:

جوش شیرین

مقدار کمی از جوش شیرین را با آب قاتی کنید و هم بزنید تا به صورت خمیر شود، سپس آن را روی جای گزش قرار دهید و بگذارید چند دقیقه بماند.

لیمو ترش

آب لیمو علاوه بر تسکین درد و خارش گزش حشرات، خاصیت ضد باکتریایی دارد و از عفونت جلوگیری می‌کند.

چای کیسه‌ای

چای کیسه‌ای استفاده شده را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و پس از سرد شدن روی محل گزش ساس تختخوابی قرار دهید. چای حاوی تانن است که برای تسکین خارش پوستی بسیار مفید می‌باشد. 

علاوه بر مواردی که به آن‌ها اشاره شد، می‌توانید از پوست موز، دارچین, عسل, خمیر دندان و آلوئه‌ورا هم استفاده کنید. 

برای آشنایی بیشتر با شکل ساس تختخوابی، تصاویری از آن‌ها را در ادامه برای شما آورده‌ایم.

عکس ساس تختخوابی

از بین بردن ساس تختخوابی

انواع ساس تختخوابی

ساس تخت

ساس تختخواب

ساس موجود در تختخوابامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید