ساس از کجا میاد و چگونه می توان آن را از بین برد؟

02177646282 تلفن تماس
ساس از کجا میاد؟
ساس حشره‌ای بسیار ریز است که علاقه زیادی به پنهان شدن در درزها و شکاف‌های منزل و تخت و تشک دارد. این حشره با خون انسان و دیگر جانداران تغذیه می‌کند و بدون غذا تا 560 روز می‌تواند زنده بماند.
رادین تک
رادین تک

آیا تا به حال درگیر ساس‌ها و زاد و ولد آن‌ها در محل زندگی خود شده‌اید؟ در این جور مواقع ممکن است ندانید چطور آن‌ها را از بین ببرید. به تنها چیزی که فکر می‌کنید این است که هرچه سریع‌تر این موجودات چندش را از بین ببرید و از شر آن‌ها راحت شوید. در این هنگام اولین کاری که می‌کنید این است که از افراد سالخورده که ممکن است تجربه شما را داشته باشند سوال می‌پرسید یا در گوگل سرچ می‌کنید. ممکن است کنجکاو شده باشید ساس از کجا میاد و دقیقا چه جور موجودی است. با ما همراه باشید تا با این موجود موذی آشنا شوید.

ساس چیست؟

ساس حشره‌ای بسیار ریز است که علاقه زیادی به پنهان شدن در درزها و شکاف‌های منزل و تخت و تشک دارد. این حشره با خون انسان و دیگر جانداران تغذیه می‌کند و بدون غذا تا 560 روز می‌تواند زنده بماند. ساس‌ها را نمی‌توان به راحتی پیدا کرد، بنابراین ممکن است زمانی متوجه حضور آن‌ها شوید که تکثیر و زیاد شده‌ باشند و از خون شما تغذیه کرده باشند. 

ساس از کجا میاد؟

قبل از آن که به نابودی ساس‌ها فکر کنید ابتدا باید بدانید که ساس از کجا میاد تا دوباره درگیر سر و کله زدن با این موجودات نشوید. ساس‎‌ها به مکان‌های تاریک علاقه دارند و حتی تخم گذاری‌های خود را در مکان‌هایی مانند زیر فرش‌ها، درزهای تشک و لحاف یا چوب‌های تخت و مبل و صندلی انجام می‌دهند. ساس‌ها عمدتا از طریق مبل و صندلی و وسایل چوبی و رختخواب دست دوم به محل زندگی شما راه پیدا می‌کنند. 

ساس از کجا میاد

نشانه‌های وجود ساس در محل زندگی

پس از آن که دانستید ساس از کجا میاد باید بدانید از کجا متوجه وجود آن‌ها در منزل شوید. از مهم‌ترین نشانه‌های حضور ساس، می‌توان به وجود لکه‌های تیره روی چوب، تشک، ملافه یا خارش‌های پی در پی بدن که در گذشته خبری از آن‌ها نبوده اشاره کرد. 

علائم وجود ساس

ساس چه مشکلاتی ایجاد می‌کند؟

به دلیل این که این موجودات بسیار ریز هستند، ممکن است خیلی دیر متوجه وجود آن‌ها شوید. این حشره‌ها مشکلاتی از قبیل ایجاد التهاب در ناحیه گزیدگی، حساسیت و خارش، ناراحتی تنفسی، بیماری پوستی شدید و به جای گذاشتن جای زخم و نیش را ایجاد کنند. 

راه‌های مقابله با ساس چیست؟

از بین بردن ساس کاری سخت اما شدنی است. روش‌های خاصی وجود دارند که اگر به طور اصولی و توسط نیروهای باتجربه و حرفه‌ای انجام شوند می‌توانند این حشره‌ها را به کل از بین ببرند. برخی از راه‌های از نابود کردن ساس‌ها عبارت‌اند از:

•    سمپاشی منازل

•    نظافت و رعایت بهداشت در منازل

•    شستن تشک‌ها و لحاف‌ها با مواد شوینده قوی

•    پوشاندن درز‌های دیوارهای منزل

•    نظافت لوازم تازه خریداری شده و اطمینان از تمیزی آن‌ها

•    دور ریختن لوازم قدیمی منازل به خصوص وسایل چوبی

قیمت سمپاشی منازل چگونه محاسبه می‌شود؟

در این مقاله متوجه شدیم که ساس از کجا میاد، چگونه متوجه وجود آن‌ها شویم، چه مشکلاتی را ایجاد می‌کنند و راه‌های مقابله با آن‌ها چیست. سمپاشی ساس و محلی که ساس در آن حضور دارد بهترین روش برای از بین بردن آن است، اما نکته اساسی آن است که قیمت آن چقدر است و شرکت معتبر و نیروهای با تجربه و حرفه‌ای از کجا پیدا کنیم. قیمت سمپاشی ساس با توجه به متراژ محل و نوع سم مورد استفاده تعیین می‌شود. شرکت سمپاشی رادین تک با چندین سال تجربه در زمینه سمپاشی انواع موجودات می‌تواند به شما کمک کند. برای مشاوره می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید