آشنايي با انواع گونه های ساس

02177646282 تلفن تماس
انواع ساس
ساس حشره‌ای بسیار ریز است که با چشم غیر مسلح به سختی دیده می‌شود. به دلیل این که ساس به مکان‌های تاریک علاقه دارد، پیدا کردن آن دشوار است و گاهی زمانی متوجه حضور این حشره‌ها می‎‌شوید که بدن شما را گزیده باشند و به تعداد بالا تخم گذاری کرده باشند.
رادین تک
رادین تک

ساس حشره‌ای بسیار ریز است که با چشم غیر مسلح به سختی دیده می‌شود. به دلیل این که ساس به مکان‌های تاریک علاقه دارد، پیدا کردن آن دشوار است و گاهی زمانی متوجه حضور این حشره‌ها می‎‌شوید که بدن شما را گزیده باشند و به تعداد بالا تخم گذاری کرده باشند. بنابراین باید بدانید که ساس از کجا میاد و چگونه می‌توان آن را پیدا کرد و راه‌های جلوگیری از ورود ساس به محیط زندگی را بلد باشید تا دچار دردسرهای از بین بردن ساس و سمپاشی آن نشوید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع ساس‌ بپردازیم.

انواع ساس

ساس تختخوابی

بیشترین و معروف‌ترین انواع ساس، ساس تختخواب است، که در مقاله‌ای دیگر مفصل درباره آن صحبت کردیم. به طور خلاصه تختخواب، تشک و ملحفه، مبل و صندلی بهترین مکان‌ها برای این گونه ساس‌ها هستند. گزش ساس تختخوابی باعث التهاب، قرمزی، خارش، حساسیت و در مواردی تنگی نفس و بیماری‌های مختلف می‌شود. نحوه از بین بردن سمپاشی ساس است. شما به شرکت‌های سمپاشی درخواست می‌دهید و نیروهایی جهت نابودی ساس‌ها با وسایل مربوطه به محل زندگی شما اعزام می‌شود. این نیروها در کمترین زمان به صورت حرفه‌ای عملیات سمپاشی را انجام می‌دهند. 

انواع ساس

ساس بوسه زن

نوع خطرناک ساس، ساس بوسه زن نام دارد که در طبیعت یافت می‌شود. گزش این حشره از انواع ساس باعث نوعی بیماری خطرناک به نام شاگاس می‌شود. شاگاس نوعی بیماری انگلی استوایی است که در اوایل آن فرد متوجه علائم خاصی نمی‌شود. پس از آن علائمی مانند تب، ورم غدد لنفاوی و سردرد بروز می‌کند. از بدی‌های این بیماری این است که به صورت مزمن سال‌های سال در بدن فرد باقی می‌ماند و مشکلاتی از قبیل نارسایی قلبی ایجاد می‌کند. 

بررسی انواع ساس

اندازه ساس چقدر است؟

ساس‌های تازه متولد شده که به آن‌ها شفیره هم گفته می‌شود، بسیار ریز هستند اما به راحتی دیده می‌شوند. ساس‌های بالغ حدود 6 میلیمتر طول دارند. ساس‌ها باریک و بیضی شکل هستند اما اگر غذا بخورند، دو برابر و گرد می‌شوند. رنگ آن‌ها نیز از قهوه‌ای کمرنگ تا قهوه‌ای پررنگ متغیر است. 

سخن آخر

بی شک مشاهده ساس در محل زندگی برای همه افراد ناخوشایند است. مهم‌ترین علت آن هم این است که از بین بردن انواع ساس کاری دشوار است که افراد معمولی از عهده آن برنمی‌آیند و باید نیروهای ماهر و باتجربه این کار را انجام دهند. برای سمپاشی ساس و دیگر حشرات با کارشناسان شرکت رادین تک در ارتباط باشید. شرکت خدمات سمپاشی رادین تک با بهترین سم‌ها و نیروهای حرفه‌ای خیال شما را از بابت پاکسازی محل زندگیتان راحت می‌کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید