سمپاشی باغ و باغچه (فضای سبز)

02177646282 تلفن تماس
خدمات سمپاشی باغ

فضای سبز، گل و گیاه ها بهترین مکان برای تکثیر و رشد انواع آفات است بنابراین این فضاها در زمان بندی های تعیین شده نیاز به سمپاشی دارند تا این آفات ریشه کن شوند. سمپاشی باغ به از بین بردن قارچ و حشرات موجود در ریشه و خاک گیاهان، می پردازد. برای دریافت خدمات سمپاشی باغ و باغچه با تیم حرفه ای رادین تک در تماس باشید.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی باغچه

برای داشتن فضای سبزی شاداب و همیشه سبز، در برنامه ی نگهداری از گل و گیاه خود حتما زمانی را به سمپاشی باغچه اختصاص دهید. وجود حشرات نه تنها باعث از بین رفتن درختان و گل ها می شود بلکه وجود این آفات در گیاهان آپارتمان و در پارک ها سبب انتقال بیماری و آلودگی به افراد، حیوانات خواهد شد.

ارائه خدمات سمپاشی باغ و باغچه (فضای سبز) توسط شرکت رادین تک.

سمپاشی باغ و فضای سبز

باغ فضایی پر از موجودات زنده یا همان گیاهان سبز است که نیاز به نگهداری و مراقبت های لازم دارند که مهم ترین آن ها، سمپاشی گیاهان است. برای این امر نیاز به تخصص فردی، استفاده سموم مخصوص، نحوه صحیح سمپاشی می باشد که تمامی خدمات ذکر شده توسط رادین تک به نحو احسن، ارائه داده می شود.

روش های موثر سمپاشی باغ و باغچه

روش های سمپاشی باغ

 1. در زمان رشد گیاهان، علف های هرز هم رشد می کنند که مانع رسیدن تغذیه و آب به گل و گیاه می شود. بنابراین به حذف کردن علف های هرز به خصوص در فصل تابستان بپردازید چرا که جذب آب برای گیاهان جنبه حیاتی دارد و حذف علف‌های هرز هم اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.
 2. دما را برای سمپاشی باغ در نظر بگیرید. در دماهای بالا نباید ‌‌‌سمپاشی کرد، معمولا اگر دما بیشتر از ۳۲ درجه باشد، قبل از جذب گیاه و یا اثرگذاری سم تبخیر خواهد شد. در فصل‌های گرم بهتره در ساعت‌های گرم روز ‌‌‌سمپاشی صورت نگیرد.
 3. هرگز سمپاشی بیهوده نکنید برای این امر نیاز به دریافت خدمات سمپاشی از شرکت رادین تک را دارید زیرا همه حشرات، مخرب نیستند و حتی برخی از اون‌ها برای باغ و باغچه شما مفید هم هستند.

سمپاشی باغ توسط شرکت رادین تک

سمپاشی باغ یک اقدام بسیار حساس و ملزم به تخصص سمپاش است که بتوانید با استفاده از تکنیک های سمپاشی با و باغچه، به کارگیری سموم مخصوص، شناسایی نوع آفات و گونه گیاه به سمپاشی باغ در طول سال بپردازید. گروه رادین تک با تماس شما در اولین فرصت به کمک شما برای سمپاشی انواع گیاه خواهد پرداخت، در ادامه به برخی از خدمات سمپاشی توسط شرکت رادین می پردازیم، با ما همراه باشید.

هزینه سمپاشی گل و گیاه در باغ

خدمات سمپاشی باغ

هزینه سمپاشی باغ و باغچه از قبل تعیین شده نمی باشد اما عوامل تاثیر گذار بر برآورد و تعیین قیمت خدمات باغبانی و هزینه سمپاشی باغ شامل تعداد گیاهان، درختان، گل ها، میزان آفات موجود در باغ، دفعات سمپاشی، دستمزد سمپاش، می شود.

شرکت سمپاشی رادین تک چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 1. خدمات سمپاشی باغ میوه و باغچه
 2. خدمات سمپاشی گلخانه
 3. خدمات سمپاشی فضای سبز
 4. خدمات سمپاشی گیاهان هتل و مراکز تجاری
 5. خدمات سمپاشی گیاهان آپارتمانی
 6. خدمات سمپاشی گیاهان دارویی

زمان مناسب سمپاشی باغ ها

زمان بندی برای سمپاشی باغ و فضای سبز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در فصل بهار، بهترین زمان برای سمپاشی گل و گیاه، چند هفته پس از شکوفه گذاری درختان است که در این زمان، آفات به شدت فعال هستند و درختان به دلیل تغذیه فعال در حال رشد هستند. همچنین، در فصل بهار شرایط آب و هوایی نسبتاً مطلوب برای سمپاشی وجود دارد و بادهای شدید و باران‌های فراوان که ممکن است سمپاشی را تحت تاثیر قرار دهند، کمتر رخ می‌دهند. در فصل پاییز هم بهترین زمان سمپاشی باغ و باغچه، بعد از جمع آوری محصولات به منظور پیشگیری از بیماری‌های پاییزی و آفاتی مانند مورچه، پروانه و مورچه‌سفید است. در این فصل به دلیل دمای خنک و هوای خشک، بهترین زمان برای سمپاشی می باشد.


 • دریافت خدمات سمپاشی باغ از رادین تک چگونه است؟

  جهت دریافت خدمات سمپاشی باغ و باغچه می توانید با کارشناسان شرکت رادین تک تماس حاصل نمایید ما در اولین فرصت نیروی سمپاش را در محل مدنظرتان، اعزام می کنیم.

 • سمپاشی باغ چقدر زمان می برد؟

  مدت زمان سمپاشی باغ و باغچه با توجه به وسعت فضا، تعداد گیاهان و درختان، وجود آفات برآورد می شود.

 • روش های موثر برای سمپاشی گیاهان چیست؟

  علف های هرز در باغ را حذف کنید، از سمپاشی بیهوده بپرهیزید، در هنگام سمپاشی دما را هم در نظر بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید