طریقه سمپاشی خانه برای گال

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی خانه برای گال

بیماری گال یک بیماری پوستی مسری آزاردهنده است که اگر یک نفر دچار این بیماری شود مابقی اعضای خانواده به این بیماری، دچار می شوند. در صورت مشاهده این نوع کنه سریعا باید برای سمپاشی گال در خانه توسط افرادی که تخصص در این زمینه دارند، اقدام نمایید. طریقه سمپاشی کنه گال چگونه است؟ هزینه سمپاشی گال در منزل چقدر است؟ در ادامه به پاسخ تمامی سوالات شما برای از بین بردن کنه گال خواهیم پرداخت.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی انگل گال

بیماری های پوستی مدل های مختلفی دارد که برخی از آن ها با گذر زمان خوب می شوند و مسری نیستند اما برخی دیگر مانند بیماری گال قابل انتقال و پر خطر هستند. روش خانگی از بین بدن کنه گال شاید موثر باشدد اما تاثیر آن همیشگی نیست و پس از مدتی، متوجه حضور آن ها در خانه خواهید شد بنابراین برای حل این مشکل بهترین راه استفاده از خدمات سمپاشی گال در منزل توسط شرکت رادین تک به قیمت مناسب است که توسط این تیم می توانید برای همیشه از وجود این حشرات هشت پا، خلاص شوید.

بیماری گال چیست؟ چه عوارضی به همراه دارد؟

بیماری گال یک نوع بیماری پوستی است که توسط کنه ای ریز هشت پا به نام گال به وجود می آید. این نوع بیماری خطرناک برای همه گروه افراد به خصوص افرادی که مبتلا به ایدز یا سرطان خون هستند، افرادی که در بیمارستان بستری اند، افراد مسن، بسیار خطرناک بوده و باید تحت نظر متخصص باشند.

چگونه گال را از بین ببریم؟

طریقه سمپاشی گال در خانه

با توجه به تشخیص سخت وجود کنه گال به علت ریز بودن آن ها، از بین بردنشان سخت است. برای از بین بردن این گونه از حشرات نیاز به شناخت کافی آن ها و مواردی ک باعث ریشه کن شدن کنه گال می شود، دارید بنابراین توصیه می شود از تیم رادین تک برای مبارزه با کنه گال، درخواست سمپاشی دهید ما با اولین تماس تیم متخصص سمپاش را در محل مد نظرتان، اعزام می کنیم. پس از تشخیص تیم حرفه ای رادین تک و مشخص کردن تعداد و نوع کنه، برای سمپاشی کنه گال در خانه طی یک الی چند بار، اقدام می شود.

علائم گزش گال چیست؟

 1. خارش (بیشتر در طول شب)
 2. بثورات جوش مانندی که معمولاً به صورت برآمدگی‌های قرمز برجسته که یک خط را تشکیل می‌دهند ظاهر می‌شود
 3. خطوط ریز خاکستری مایل به سفید یا به رنگ پوست روی سطح پوست ناشی از سوراخ شدن (تا حدودی رایج)
 4. لکه‌های پوسته پوسته شبیه اگزما (شایع نیست)
 5. ایجاد پوسته‌های ضخیم روی پوست (فقط در موارد شدید)

روش خانگی از بین بردن گال

روش خانگی از بین بردن گال در منزل چیست؟ چگونه از رشد و تکثیر گال در خانه جلوگیری کنیم؟ این ها سوالاتی است که در ابتدایی که متوجه حضور کنه گال در خانه می شوید، برایتان پیش می آید. در ادمه به راه های خانگی از بین بردن گال در منزل اشاره خواهیم کرد. با پزشک متخصص مشورت کنید، به پاکسازی منزل خود بپردازید، تمام لباس‌ها و ملافه‌ها را در آب داغ بشویید، سطوح را با دقت تمیز کنید، تشک و سایر وسایل خانگی خود را ضد عفونی کننده کنید.

نکات مهم از بین بردن گال در منزل

هزینه سمپاشی گال در منزل

در حین تمیز کردن و از بین بردن گال در منزل باید حتماً از دستکش استفاده کنید و مرتباً آن‌ها را ضدعفونی کنید تا با لمس مجدد لباس‌ها، حوله‌ها یا ملحفه‌های شسته شده، تمام زحمات خود را از بین نبرید اما توصیه می شود با یک بار هزینه از طریق سمپاشی شرکت رادین تک، برای همیشه از کنه گال در خانه خلاص شوید.

هزینه سمپاشی گال در خانه چقدر است؟

سمپاشی گال در خانه نیاز به تخصص و مهارت دارد که به بهترین نحو، توسط تیم مجموعه ما صورت می گیرد. هزینه سمپاشی کنه گال در منزل بستگی به دستمزد، نوع سم، تعداد کنه ها، تعداد دفعات سمپاشی دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت سمپاشی در منزل با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


 • سمپاشی گال در منزل چگونه است؟

  تیم حرفه ای شرکت رادین تک که در زمینه سمپاشی در منزل تخصص دارند با تماس شما در اولین فرصت برای سمپاشی گال در منزل شما، اعزام می شوند.

 • علائم گزش گال در بدن چیست؟

  1. خارش (بیشتر در طول شب)
  2. بثورات جوش مانندی که معمولاً به صورت برآمدگی‌های قرمز برجسته که یک خط را تشکیل می‌دهند ظاهر می‌شود
  3. خطوط ریز خاکستری مایل به سفید یا به رنگ پوست روی سطح پوست ناشی از سوراخ شدن (تا حدودی رایج)
  4. لکه‌های پوسته پوسته شبیه اگزما (شایع نیست)
  5. ایجاد پوسته‌های ضخیم روی پوست (فقط در موارد شدید)
 • راه های انتقال بیماری گال چیست؟

  بیماری گال از طریق لباس، ملحفه، آلودگی در خانه به اعضای خانواده منتقل می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید