انواع عنکبوت خانگی + روش های سمپاشی آن

02177646282 تلفن تماس
انواع عنکبوت خانگی و روش های سمپاشی آن

عنکبوت ها از دسته موجودات خطرناک و علاقه مند به زندگی در کنار انسان ها، می باشند. اکثر عنکبوت خانگی دارای نیش های زهر دار هستند و برای به دست آوردن طعمه و از موهایشان برای دفاع از خود در برابر شکارچیان استفاده میکنند. به مرور زمان در انباری و پارکینگ، در محل هایی که تیره و کثیف هستند، عنکبوت ها رشد می کنند که باید به دنبال دفع همیشگی آن ها در خانه شوید. شرکت رادین تک بهترین خدمات سمپاشی عنکبوت خانگی را ارائه می دهد.

رادین تک
رادین تک

سمپاشی عنکبوت خانگی

وجود عنکبوت در خانه، اتفاقی ناخوشایند است که در صورت مشاهده سریعا باید برای سمپاشی آن ها اقدام نمایید. سمپاشی عنکبوت کاری ساده نیست بلکه برعکس کاری سخت است زیرا باید آشناییت کامل با انواع عنکبوت و چگونگی رشد آن ها داشته باشید تا بدانید از کدام مدل بهترین روش سمپاشی عنکبوت خانگی استفاده کنید و آن نتیجه ی مطلوب را به دست آورید. شرکت رادین تک متشکل از کادر حرفه ای و با تجربه در زمینه سمپاشی انواع عنکبوت و حشرات موذی در خانه است که در هر زمان با اولین تماس شما، برای  اقدام می کنند.

شناخت انواع عنکبوت و تار عنکبوت خانگی

معرفی انواع عنکبوت خانگی

عنکبوت شتری، عنکبوت تارتنیک، عنکبوت شلاقی، عنکبوت خرمن و عنکبوت زیر شلاقی از انواع عنکبوت خانگی هستند. یکی از موجوداتی که در اکثر خانه ها دیده می شود، رتیل است که جزوی از همان عنکبوت ها محسوب می شود. اندازه عنکبوت معمولا بین 2 تا 25 میلیمتر بوده و دارای نیشی خطرناک می باشند.

کاربران گرامی که قصد از بین بردن عنکبوت در خانه به صورت اصولی هستید، تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی با شرکت رادین تک برای سمپاشی عنکبوت، اقدام نمایید. میزان اثر گذاری سمپاشی بستگی به تخصص، میزان استفاده از سم، نوع سمی که استفاده می شود، دارد.

روش های سمپاشی عنکبوت خانگی

گونه عنکبوت و تعدادشان تاثیر مستقیمی بر تعیین روش سمپاشی عنکبوت خانگی دارد. با توجه به خطرناک بودن این موجودات، هرگز خودتان برای سمپاشی و مبارزه با عنکبوت در خانه اقدام نکنید و این عملیات را به فردی که در این زمینه تخصص دارند، بسپارید.

چرا رادین تک را برای سمپاشی عنکبوت خانگی انتخاب کنیم؟

به طور کلی خدمات رادین تک در زمینه سمپاشی شامل بازرسی محیط، ساخت سموم مخصوص و قوی، اجرای عملیات، ایمن سازی محیط، نظارت و پشتیبانی می شود. رادین تک از معتبر ترین موسسات خدمات سمپاشی در منزل است که به شما برای مبارزه با حشرات موذی خانگی با کمترین هزینه، کمک می کنند.

چگونه مانع ورود عنکبوت به خانه شویم؟

عنکبوت خانگی

 • سعی کنید به تمیز کردن محیط خانه با فاصله زمانی کم بپردازید زیرا عنکبوت خانگی علاقه ای به تمیزی ندارند، همچنین سعی کنید فضا را روشن نگه دارید زیرا عنکبوت ها اصولا در فضای تاریک و تیره، آلوده زندگی می کنند و عمیات تاربندی را انجام می دهند.
 • تمامی درز و شکاف ها رو بگیرید که مانع ورود عنکبوت به خانه شوید.
 • هرگز در و پنجره را باز نگذارید و در صورت نیاز، توری پنجره را نصب کنید.
 • اگر گیاه در منزل دارید هر چند وقت یکبار به سمپاشی گیاهان آپارتمانی بپردازید.

چرخه زندگی عنکبوت خانگی چگونه است؟

عنکبوت ها نزدیک به یک الی حداکثر دو سال از نوزادان خود مواظبت می کنند، عنکبوت ها در طول پروسه رشد چند مرتبه پوست اندازی می کنند. تعداد مراتب پوست اندازی به گونه و جنس عنکبوت ها وابسته می باشد لازم به ذکر است نرها سریعتر از ماده ها و با تعداد مراتب کمتری پوست اندازی به مرحله بالغ شدن می رسند.

مکان های مورد علاقه عنکبوت خانگی

 1. خاک گلدان گیاهان آپارتمانی
 2. پارکینگ _ انباری _ راه پله
 3. درز شکاف های دیوار
 4. مکان های تیره و تاریک
 5. مکان هایی که دارای گرد و خاک، کثیفی باشند.

هزینه سمپاشی عنکبوت چقدر است؟

در برآورد و تعیین قیمت سمپاشی عنکبوت خانگی عواملی اعم از مساحت و متراژ فضا، تعداد عنکبوت های موجود در خانه، نوع سم، مقدار سمی که استفاده می شود، دستمزد فردی که سمپاشی را انجام می دهد و تمامی مواردی که به عنوان خدمات سمپاشی در منزل در قرار داد ذکر شده است، موثر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت سمپاشی عنکبوت در منزل با ما تماس حاصل نمایید.

عنکبوت خانگی چطور وارد خانه می شود؟

روش سمپاشی عنکبوت

این حشرات از طریق دریچه کولر، تخته های خریداری شده، دریچه هواکش و درز پنجره ها وارد خانه میشوند. اصلی ترین عامل جذب این حشرات، محیط تاریک و کثیف و مرطوب میباشد. 

چگونه از بستن تار عنکبوت در خانه جلوگیری کنیم؟

 1. حدود دو قاشق غذاخوری صابون مایع را در آب گرم مخلوط کنید. سپس، 5 قطره روغن درخت چای و یک مثقال روغن چریش اضافه کنید.
 2. این مخلوط را در اطراف خانه خود و در مناطقی که متوجه عنکبوت شده‌اید بپاشید. با این حال مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که اسپری را نزدیک کودکان یا حیوانات خانگی نگذارید.

 • نحوه سمپاشی عنکبوت خانگی چگونه است؟

  سمپاشی عنکبوت خانگی باید توسط فردی با تجربه، با رعایت نکات مهم سمپاشی در منزل انجام شود. حتما در زمان از بین ردن عنکبوت در خانه و استفاده از سم، مراقب افرادی که در خانه حضور دارند، باشید.

 • چگونه مانع ورود عنکبوت به خانه شویم؟

  1. پوشاندن درز و شکاف دیوار و پنجره
  2. تمیز کردن محیط خانه
  3. سمپاشی گیاهان آپارتمانی
  4. از بین بردن فضای تیره و تاریک
 • بهترین شرکت سمپاشی عنکبوت در منزل کدام است؟

  اگر به دنبال یه سمپاشی موثر با قیمتی مناسب هستید، به شرکت رادین تک مراجعه نمایید که خدمات سمپاشی انواع عنکبوت خانگی را با کمترین هزینه ارائه می دهند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید