راه های سمپاشی و از بین بردن هزارپا

02177646282 تلفن تماس
روش های سمپاشی هزارپا
هزارپا حشره ای ساده نیست که به راحتی بتوانید با آن مبارزه کنید و برای همیشه از این گونه از موجودات، خلاص شوید بلکه باید به بهترین موسسه سمپاشی هزارپا در منزل مراجعه کنید تا به صورت حرفه ای و تخصصی برای مبارزه با هزارپا، قدم بردارید. سمپاشی هزارپا در خانه را به رادین تک بسپارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه های سمپاشی و از بین بردن هزارپا با ما همراه باشید.
رادین تک
رادین تک

هزارپا چیست؟

اکثرا هزارپا در بسیاری از منازل و دفاتر کاری که دارای بالکن و پاسیون هستند، راه ورود را پیدا می کنند زیرا این حشرات به راحتی از دیوار بالا می روند و به داخل محیط وارد می شوند. پیش از آن که بخواهید برای کشتن هزارپا اقدام نمایید لازم است که این حشره را از لحاظ ساختار، علایق بشناسید و آنچه را که باعث از بین رفتن این موجود می شود را شناسایی کنید. حتی با نوع گوشتخوار و گیاه خوار آن ها آشنا شوید تا راه های نفوذ هریک از مدل های هزارپا به منزل را کور کنید.

هزار پا چیست؟

هزارپا موجودات شکارچی نیستند بلکه حشراتی بی صدا و آرامی هستند که تنها در محلی که رطوبت وجود دارد، زندگی می کنند . از درز، شکاف، پنجره وارد منزل و دفتر کار می شوند. این حشره ها به هیچ عنوان خطرناک نیستند مگر این که احساس خطر کنند و در معرض مبارزه با انسان قرار گیرند، در این صورت تنها انسان را نیش می زند که همراه با خود حساسیت هایی را به همراه دارد. یکی از علائم گزیدگی توسط هزارپا نشانه های حساسیت آلرژی است که حتما باید توسط پزشک معالجه شود.

انواع هزارپا کدام اند؟

معرفی انواع هزارپا

هزارپا از سری حشراتی هستند که به راحتی از درزها و شکاف ها وارد خانه می شوند و در جاهای مرطوب با عمر 3 الی 7 سال زندگی می کنند. به طور کلی انواع هزارپا به دو گروه به شرح زیر تقسیم بندی می شوند:

 1. هزارپا گیاه خوار: نوع تغذیه هزارپا گیاه خوار شامل ریشه گیاه، بافت های مرده گیاهی و بعضی مواقع ساقه گیاهان می شود به عبارت دیگر این گونه از حشرات علاقه ی زیادی به تغذیه از گیاهان را دارند.
 2. هزارپا گوشتخوار: هزارپا گوشتخوار نوعی حشره است که هر گونه از موجودات زنده را می خورد و حتی در صورت احساس خطر، انسان را نیش می زند و از خون آن تغذیه می کند.

سمپاشی هزارپا چگونه است؟

چگونگی سمپاشی هزارپا بستگی به مدل و نوع گونه ی این حشره موذی دارد. بهترین راه برای از بین بردن هزارپا در منزل، سمپاشی است که توصیه می شود به تنهایی انجام ندهید و حتما از افراد متخصص در این زمینه، کمک بگیرید. هنگامی که با هزارپا در خانه مواجه می شوید اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که سمپاشی هزارپا چگونه است؟ یا چگونه سمپاشی هزارپا را انجام دهیم؟ برای پاسخ به تمامی سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سمپاشی انواع هزارپا با شرکت رادین تک تماس حاصل نمایید.

سمپاشی هزارپا در منزل

تیم رادین تک آماده ارائه خدمات سمپاشی هزارپا در منزل در هر زمان که بخواهید، می باشد.

برای سمپاشی هزارپا چگونه اقدام کنیم؟

چنانچه قصد از بین بردن هزارپا در منزل به صورت حرفه ای دارید تا بتوانید برای همیشه از آن ها خلاص شوید، توصیه می شود ازخدمات سمپاشی و  در منزل شرکت رادین تک به قیمت مناسب استفاده نمایید. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت برای از بین بردن همیشگی هزارپا در منزل به کمک سمپاشی، درخواست دهید تا در اولین فرصت ما به نحوه احسن مشکل شما را حل کنیم.

هزینه سمپاشی هزارپا چقدر است؟

اولین نکته ای که متقاضی برای از بین بردن و کشتن هزارپا مد نظر قرار می دهد هزینه سمپاشی هزارپا در منزل است. شاید تصورتان این باشد که خودتان به راحتی می توانید با کمترین هزینه و خرید یک سم مخصوص هزارپا می توانید با این حشرات موذی مبارزه کنید اما آنچه که مشخص است شما هیچ آشناییتی با این موجودات ندارید و تنها تلاشی بدون نتیجه کرده اید. هزینه سمپاشی بستگی به نوع سم، میزان دفعاتی که سمپاشی هزارپا تکرار می شود، دستمزد متخصصین سمپاش، زمانی که صرف می شود و غیره دارد، جهت سمپاشی هزارپا در منزل به قیمت ارزان با رادین تک تماس بگیرید.

سمپاشی و از بین بردن هزارپا چقدر زمان میبرد؟

از بین بردن هزارپا نیاز به روشی کاملا اصولی دارد تا زمان کمتری را ببرد و هم راهی موثر و همیشگی باشد. پاسخ سوال زمان سمپاشی و خلاص شدن از هزارپا برای همیشه کاملا بستگی به تشخیص سمپاش دارد که گونه ی حشره و تعدادشان را در منزل، شناسایی کرده است.

جهت دریافت خدمات سمپاشی در منزل با شرکت رادین تک تماس حاصل نمایید.

آیا هزارپا با یک بار سمپاشی از بین می رود؟

راه های سمپاشی هزارپا در منزل

از بین رفتن هزارپا در منزل شاید کار سختی برایتان باشد زیرا نیاز است که محل ها نفوذ، تعداد وجود این حشرات موذی در خانه، محل زندگی آن ها و غیره شناسایی شود که کار سختی است. متخصصان شرکت خدمات سمپاشی رادین تک که در زمینه شناسایی گونه حشرات و نحوه از بین بردن آن ها به کمک سم تخصص دارند به شما در زمینه ی تشخیص تعداد دفعات سمپاشی هزارپا در منزل، کمک خواهند کرد.

هزارپا از چه راهی وارد منزل می شود؟

راه های زیادی برای نفوذ هزارپا به منزل وجود دارد که گاهی ما خودمان با نادیده گرفتن این محل ها، راه آسونی را برای ورود هزارپا به خانه نشان می دهیم. محل اصلی ورود هزارپا به خانه شامل راه پله ورودی، بالکن، پاسیون منزل، درز و شکاف پنجره ها، زیر زمین و موتورخانه، ورودی لوله های آب به ساختمان و پارکینگ می شود.

چگونه از وجود هزارپا در منزل باخبر شویم؟

هزارپا همانند سایر حشرات دارای نشانه هایی از خود نمی باشد که بتوانیم وجودشان را احساس کنیم. هیچ گونه نشانه ای از خود بر روی لباس، ملحفه، بالشت و غیره، حتی بوی خاصی ندارند که ما را نسبت به وجودشان در منزل هوشیار کنند به عبارت دیگر هیچ راهی به جز دیده شدن به طور مستقیم آن ها برای تایید حضور آن ها در خانه، وجود ندارد.

روش مبارزه با هزارپا در منزل

برای خلاص شدن همیشگی هزارپا در منزل می توانید از دو طریق شیمیایی و غیر شیمیایی اقدام نمایید که البته توصیه می شود با یک بار برای همیشه از طریق تماس با تیم سمپاشی در منزل رادین تک برای تشخیص راه های نفوذ هزارپا و سایر حشرات موذی به منزل، همچنین از بین بردن آن ها اقدام نمایید.

 1. روش شیمیایی مبارزه با هزارپا در منزل: سمپاشی هزارپا به کمک سم مخصوص یکی از موثر ترین روش های شیمیایی از بین بردن هزارپا در منزل و محل کار است که تنها باید توسط متخصص انجام شود. تیم حرفه ای ما با استفاده از موثرترین سم های هزارپا برای مبارزه با این موجودات قدم بر میدارند.
 2. روش غیر شیمیایی مبارزه با حشره هزارپا در منزل: از طریق آب بندی اطراف درها، پنجره ها، ترک ها، شکاف ها و شکاف ها به علاوه کاهش مکان های مرطوب که باعث زنده ماندن هزارپا می شود.

کاربران گرامی میزان اثر گزاری سم و از بین رفتن هزارپا بستگی به دو عامل نوع سم و مقدار سم دارد، همانطور که می دانید سمپاشی هزارپا در منزل تنها باید توسط متخصص انجام شود برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

چه محل هایی برای سمپاشی هزارپا مناسب است؟

پس از شناسایی نوع هزارپا و راه های نفوذ آن به منزل و دفتر کار به سراغ سمپاشی محل های نفوذ هزارپا می رویم که البته این کار را به متخصصین سمپاشی هزارپا شرکت رادین تک بسپارید. بهترین محل برای سمپاشی هزارپا به شرح زیر می باشد:

 • دیوارهای خارجی و شکاف ها و ترک های موجود در آن
 • راه پله های ورودی
 • داخل حمام
 • بالکن و یا حتی پاسیو منازل
 • دستشویی
 • زیر زمین و موتورخانه
 • ورودی لوله های آب به ساختمان و پارکینگ
 • درز و شکاف در و پنجره ها
 • زیرزمین
 • گاراژ
 • روی خاک
 • گیاهان و …

آیا نیش هزارپا عوارض خطرناکی را به همراه دارد؟

روش از بین بردن هزارپا در خانه

هزارپا گوشتخوار بسیار خطرناک تر از هزارپا گیاه خوار است البته تا زمانی که هزارپا گوشتخوار مورد حمله انسان قرار نگیرد، جای نگرانی وجود ندارد با این حال لازم است بدانید که این حشره به قدری خطرناک است که اگر حشرات دیگری در طعمه و دام هزارپا بیوفتند هرگز راه فراری ندارند. هزارپا از سه طریق در هنگام مبارزه با انسان، می تواند نیش بزند که شامل گاز گرفتن، نیش زدن و دفع مایع دفاعی می شود. از علائم نیش زدگی هزارپا بر روی انسان به شرح زیر است:

 1. سردرد
 2. درد قفسه سینه
 3. افزایش ضربان قلب
 4. حالت تهوع
 5. استفراغ

 • هزارپا در خانه چگونه از بین می رود؟

  از طریق سمپاشی هزارپا در خانه به راحتی می توانید برای همیشه از وجود هزارپا در منزل خلاص شوید. برای دریافت خدمات سمپاشی هزارپا در منزل با تیم حرفه ای رادین تک تماس بگیرید.

 • هزینه سمپاشی هزارپا در منزل چقدر است؟

  هزینه سمپاشی هزارپا در منزل بر اساس میزان سمی که مصرف می شود، دستمزد سمپاش، تعداد دفعات سمپاشی، نوع سم و غیره برآورد می شود.

 • چگونه مانع ورود هزارپا به خانه شویم؟

  رطوبت در خانه را به حداقل برسانیم و راه های درز و شکاف بین دیوار و پنجره را ببندیم.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید