سوسک کابینت را چجوری از بین ببریم؟

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی سوسک ریز کابینتی

سمپاشی برای از بین بردن و کشتن سوسک کابینتی بسیار موثر است البته نوع سم در این اقدام، مهم است که حتما باید توسط متخصصین تایید شود. اگر در آشپزخانه تعداد کمی از سوسک را دیدید پشیمان نشوید و شبانه به سراغ کابینت ها بروید و همه درز و شکاف های آشپزخانه را خوب بگردید. سوسک ها در لابلای کابینت ها می مانند و نیاز است در تمامی قسمت های آشپزخانه برای سمپاشی اقدام شود.

رادین تک
رادین تک

حتما در آشپزخانه با سوسک درشت و ریز کابینتی مواجه شده اید که خصوصا در شب ها بیشتر دیده می شوند و بسیار آزار دهنده هستند. حتما برای خلاص شدن همیشگی از سوسک آشپزخانه به دنبال بهترین روش برای از بین بردن سوسک کابینت، گشته اید. تنها با سمپاشی کابینت سوسک ها از بین نمی روند باید برای سمپاشی کل ساختمان جهت از بین بردن سوسک کابنیتی، اقدام کنید.

سمپاشی سوسک توسط رادین تک

ارائه ی خدمات سمپاشی در منزل توسط موسسه خدماتی رادین تک

چگونگی سمپاشی سوسک کابینتی

شما می توانید با مراجعه به موسسه خدماتی رادین تک از خدمات سمپاشی سوسک ریز بهره مند شوید که با بهترین سم برای مبارزه با انواع سوسک، قدم بر می دارند. تمامی سم های این شرکت توسط متخصصین ساخته شده است و از تاثیر گذاری بسیار بالایی، برخوردار می باشند. در ادامه به روش های از بین بردن سوسک آشپزخانه خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

روش از بین بردن سوسک ریز کابینت و آشپزخانه

روش از بین بردن سوسک ریز کابینت

 • سمپاشی سوسک کابنیتی با اسپری خانگی صابون

با استفاده از خرده صابون و  آب می توانید سوسک کابینت را معدوم کنید. آب و صابون را مخلوط کنید و آن را در یک شیشه اسپری بریزید. طرز کار این اسپری شبیه به نمونه ای بازاری است. با اسپری کردن این محلول روی سوسک، بهترین حشره کش را به کار گرفته اید. این محلول موجب خفگی سوسک می شود، حتما سوسک مرده را از محیط خارج کنید تا آلودگی در خانه منتشر نشود.

 • خلاص شدن از سوسک کابینت با تله قدیمی

 اساس این تله روی شناخت طرز زندگی سوسک ها قرار داشت. همه سوسک های ریز و درشت شب ها از محل زندگی خارج می شوند و به سراغ مواد غذایی و البته آب می روند. سوسک ها همیشه تشنه هستند پس یک تله آبی درست کنید. این تله چیزی نیست جز یک شیشه یا بطری که دهانه باز دارد درون بطری آب بریزید و آن را در محل عبور سوسک ها قرار دهید. سوسک ها حتما برای آب خوردن سراغ آن می روند.

برای ساخت این تله از یک بطری آب معدنی بزرگ استفاده کنید. سر بطری را برش بزنید تا شبیه قیف شود. حالا ان را بر عکس روی قوطی قرار دهید. به این ترتیب سوسک ها خیلی راحت وارد قطوی آب می شوند ولی نمی توانند از ان خارج شوند. احتمالا تا صبح چند سوسک خفه شده در آب خواهد بود. قدیمی ها البته از کوزه های آب برای تله سوسک کش و خلاص شدن از حشرات مزاحم استفاده می کردند و آن را در نقاط تاریک قرار می دادند.

 • خلاص شدن از سوسک برای طعمه گذاری

یک بسته پودر بوریک اسید از داروخانه تهیه کنید. سپس یک طعمه برای این سوسک های شکمو تهیه کنید. این طعمه هر سوسکی را از محل اختفا به بیرون می کشد. در زیر کابینت ها، اجاق گاز، یخپچال و …. از این طعمه پودری بپاشید. سوسک ها که شبانگاه برای خوردن به بیرون می آیند همه آرد و شکرها را به همراه سم می خورند و نابود می شوند.

مواد لازم برای تهیه طعمه سوسک:

 1. یک قاشق آرد
 2. یک قاشق شکر
 3. یک قاشق پودر بوریک اسید

برای سمپاشی سوسک به کدام شرکت مراجعه کنیم؟

جهت سمپاشی سوسک بهتر است به جای روش های خانگی، به شرکت سمپاشی رادین تک مراجعه نمایید که در زمینه سمپاشی انواع سوسک تخصص دارند و برای خلاص شدن همیشگی سوسک ها تمامی مراحل  را به نحوه احسن انجام می دهند. برای درخواست  توسط رادین تک، با مشاوران و کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

سم پاشی سوسک کابینت چقدر زمان می برد؟

زمان سمپاشی سوسک چقدر است؟

اگر خودتان می خواهید به روش سمپاشی خانگی سوسک بپردازید زمان آن مشخص نیست و کشتن سوسک هم مطمئن نمی باشد اما با کمک تیم رادین تک و استفاده از خدمات سمپاشی این شرکت برای همیشه از سوسک کابینتی خلاص می شوید. زمان و مراحل سمپاشی سوسک با بررسی تیم ما در محل مد نظر تعیین می شود. گاهی ممکن است تعداد سوسک کم باشد و با یک بار سمپاشی از بین بروند و گاهی هم چون تخم گذاری کرده اند نیاز به چندین بار سمپاشی باشد که همه ی این موارد توسط متخصصین رادین تک قابل تشخیص است.


 • برای سمپاشی سوسک کابینت چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

  شما می توانید برای ارائه خدمات سمپاشی سوسک ریز کابینتی در منزل به موسسه سمپاشی رادین تک مراجعه نمایید.

 • هزینه ی سمپاشی سوسک در خانه چقدر است؟

  عوامل تاثیر گذار در تعیین سمپاشی سوسک در منزل شامل دستمزد سمپاش، نوع سم، میزان سمی که مصرف می شود و.... می شود.

 • زمان سمپاشی سوسک چقدر است؟

  مقدار زمانی که باید صرف سمپاشی سوسک شود بر اساس محل مد نظر، تعداد سوسک و تخم گذاری آن ها توسط متخصصین رادین تک تعیین می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید