قوی ترین سم برای از بین بردن سوسک ریز

02177646282 تلفن تماس
بهترین سم برای از بین بردن سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز از سری اقدامات بسیار مهم برای جلوگیری از تخم گذاری و رشد سوسک در ساختمان و آپارتمان است که توسط شرکت رادین تک به نحوه احسن با قوی ترین سم مخصوص سوسک ریز انجام می شود. این سم ها به صورت تخصصی و توسط متخصصین سم شناسی تهیه می شوند و در اختیار عموم قرار ندارند.

رادین تک
رادین تک

با سمپاشی سوسک ریز به سوی ریشه کن کردن سوسک ها قدم بردارید. حتما در هنگام خانه تکانی، اثاث کشی و جابه جایی، در خانه و آشپزخانه با سوسک ریز و درشت مواجه شده اید. از بین بردن سوسک درشت بسیار راحت است اما سوسک ریز باید طی چندین مرحله با بهترین نوع سم، از بین بروند.

سمپاشی خانگی سوسک

با یک روش خانگی به راحتی می توانید سم را برای سمپاشی سوسک ریز در خانه بسازید.  آب و صابون را مخلوط کنید و آن را در یک شیشه اسپری بریزید. طرز کار این اسپری شبیه به نمونه ای بازاری است. با اسپری کردن این محلول روی سوسک، بهترین حشره کش را به کار گرفته اید. این محلول موجب خفگی سوسک می شود! حتما سوسک مرده را از محیط خارج کنید تا آلودگی در خانه منتشر نشود.

شرکت سمپاشی سوسک رادین تک

برای دریافت خدمات سمپاشی در منزل به دفتر خدمات رادین تک مراجعه نمایید.

روش طعمه گذاری با سم برای سوسک ریز

از آنجا که سوسک علاقه ی زیادی به پودر و آرد دارد، یک بسته پودر بوریک اسید از داروخانه تهیه کنید. سپس یک طعمه برای این سوسک های شکمو تهیه کنید. این طعمه هر سوسکی را از محل اختفا به بیرون می کشد. در زیر کابینت ها، اجاق گاز، یخپچال و …. از این طعمه پودری بپاشید. سوسک ها که شبانگاه برای خوردن به بیرون می آیند همه آرد و شکرها را به همراه سم می خورند و نابود می شوند.

روش جلوگیری از تخم گذاری سوسک ریز در خانه

روش سمپاشی سوسک ریز خانگی

 1. جلوگیری از تجمع اشغال و خارج کردن کیسه زباله از آشپزخانه
 2. جلوگیری از انباشته شدن خرده نان و غذا در کف زمین
 3. عدم رها سازی چربی بر روی گاز و کابینت اطراف آن
 4. شستن ظرف های باقیمانده در سینک آشپزخانه ( به خصوص شب ها)

خدمات سمپاشی سوسک ریز با رادین تک

مجموعه ی رادین تک در زمینه ی سمپاشی سوسک بالدار، سوسک ریز خدمات ارائه می دهد. این مجموعه با استقاده از قوی ترین و بهترین سم سوسک ریز برای از بین بردن همیشگی سوسک اقدام می کند. به عبارتی دیگر سمپاشی، قاتل سوسک ریز در ساختمان است که توصیه می شود توسط افراد با تجربه انجام شود.

راه های از بین بردن سوسک خانگی

راه های از بین بردن سوسک در خانه

جهت از بین بردن سوسک ریز و درشت در خانه باید از راه سمپاشی اقدام نمایید. رادین تک یکی از بهترین شرکت های  است که با تیم حرفه ای خود به مبارزه با سوسک ها می روند. تعداد دفعات سمپاشی و چگونگی انجام این عمل با بررسی گروه سمپاشی رادین تک پس از ببرسی محیط، تعیین می شود.

چرا شرکت رادین تک را برای سمپاشی سوسک انتخاب کنیم؟

سم پاشی سوسک یکی از سخت ترین کار ها است که باید با دقت و دمحل مناسب انجام شود که نتیجه ی ریشه کنی سوسک را به دنبال داشته باشد. حتما شنیده اید که برخی با سمپاشی بازهم با تخم ریزی سوسک در منزل مواجه شده اند اما اگر سمپاشی سوسک در منزل و یا  را به گروه رادین تک بسپارید برای همیشه از سوسک ها خلاص می شود. زیرا وجود این موجودات موذی باعث انتشار آلودگی در محیط می شود.


 • سوسک ریز از کجا می آید؟

  سوسک ریز از طریق منافذ زیر درب ساختمان، پنجره ها، مسیر هواکش آشپزخانه، هواکش دستشویی و حمام، سقف کاذب و .... می آید.

 • چگونه مانع تخم ریزی سوسک شویم؟

  با تمیز کردن محیط آلوده، تمیزکردن آشپزخانه و فضای گرمی مثل پشت یخچال، کابینت، گاز و... از تخم ریزی سوسک جلوگیری می کنیم.

 • به کدام شرکت سمپاشی سوسک در منزل مراجعه کنیم؟

  برای دریافت خدمات بهترین سمپاشی سوسک و خلاص شدن همیشگی از آن ها با شرکت سمپاشی رادین تک تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید