سمپاشی هتل

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی هتل
سمپاشی هتل، مهمانسرا ها و مراکز اقامتی از خدمات ویژه و تخصصی و تضمینی شرکت سمپاشی رادین تک در تهران و کرج و برخی از شهر ها میباشد که توسط افرادی کاربلد و سمومی مخصوص انجام میشود.
رادین تک
رادین تک

همانطور که میدانید تمیزی و نظافت محیط یکی از معیار های اصلی مهمانان و مسافران برای انتخاب یک هتل مناسب میباشد.

عدم رعایت نظافت و همچنین وجود حشرات و جانوران و آفت ها در چنین مکان هایی به طور مستقیم بر اعتبار و درآمد هتل تاثیر میگذارد.

اگر شما صاحب هتل هستید و در هتل یا مهمانسرا و مرکز اقامتی خود شاهد حشرات موذی و جانورانی هستید، بهترین، مناسب ترین و کم هزینه ترین کاری که میتوانید انجام دهید سمپاشی هتل است.

میتوانید با درخواست خدمات از یک شرکت سمپاشی ، خدمات تضمینی دریافت کنید.

 

سمپاشی هتل

هتل، ساختمانی است تشکیل شده از چندین طبقه و چندین اتاق همراه با سرویس های جانبی برای افراد مختلف که معمولا در تمامی شهر و استانها وجود دارد.

هتل ها مکان هایی هستند برای استراحت، آسایش و راحتی و اقامت مسافرین که برای این شرایط تمام خدمات تامین آسایش برایشان ارائه میشود.

مسافرین هم دنبال هتل هایی با بهترین شرایط هستند که هم خدماتی مناسب داشته باشد، هم منظم و تمیز باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد.

از جمله حشرات و جانورانی که معمولا در چنین مکان هایی یافت میشوند عبارتند از : موش، مارمولک، عقرب و ساس تخت خوابی که برای راحت شدن از شر آنها میتوانید از خدمات مربوطه شرکت ما مانند سمپاشی موش ، سمپاشی مارمولک ، سمپاشی عقرب و مهم تر از همه سمپاشی ساس تخت خواب استفاده کنید.

سمپاشی هتل دارای چالش هایی میباشد که هائز اهمیت هستند، مثلا نمیتوان در مواقعی که مسافر در هتل وجود دارد این امر را انجام داد، همچنین برای این کار باید از سموم بی بو و بی خطر استفاده کرد که فقط روی حشرات و آفات تاثیر گذارند.

شرکت سمپاشی رادین تک خدماتی را با در نظر گرفتن بحث مدیریت آفات، مناسب ترین و اصولی ترین روش های مبارزه و پیشگیری از ورود حشرات و جوندگان را به شما ارائه می دهد.

این شرکت با داشتن بیش از 10 سال سابقه در این زمینه ، با انجام دادن دقیق ترین مطالعات و تحققات، از روش های منحصر به فردی همراه با سموم مخصوصی توسط سمپاشان حرفه ای برای هر مکانی ارائه میدهد.

 

سمپاشی مهمانسرا و مسافرخانه و مراکز اقامتی

سمپاشی هتل

بجز هتل ها که تمامی خدمات را ارائه میدهند، مراکز اقامتی یا مسافرخانه و مهمانسرا هایی هم وجود دارند که فقط محلی برای استراحت موقت و بدون خدمات هستند.

و قطعا جایی که فقط برای استراحت باشد باید کاملا تمیز باشد تا افراد احساس راحتی کنند.

یکی از کم هزینه ترین راه های حفظ بهداشت در چنین محیط هایی که نتیجه آن رضایتمندی مشتریان است، سمپاشی مسافرخانه و مهمانسرا است که نقش مهمی در جذب مشتری دارد.

از اقداماتی که از شهرت و اعتبار مراکز اقامتی محافظت میکند این است که در شرایط عادی یا با مشاهده اولین حشره در محیط آنها را به طور کلی ریشه کن کنید و از بین ببرید بجای اینکه پشت گوش بیاندازید تا با جمعی از حشرات مواجه شوید.

سم پاشی مراکز اقامتی از اقدامات پیشگیرانه و به صرفه در چنین شرایطی برای چنین مکان هایی است.

موثر ترین روش آفات شهری مدیریت تلفیقی است که  مدیریت تلفیقی آفات شهری در هتل ها و مراکز اقامتی  با پنج جز اصلی بیان می گردد که شامل بازرسی (Inspection)، حذف (Exclusion)، رعایت نکات بهداشتی (Sanitation)، کنترل شیمیایی (Chemical Control) و آخرین گام ارزیابی و نظارت (Monitoring) است.

 

سمپاشی آشپزخانه و سالن غذاخوری هتل ها

از جمله قسمت هایی از هتل که بیشتر در معرض وجود آفات و حشرات هستند میتوان به آشپزخانه، سالن غذاخوری و اتاق مسافرین اشاره کرد که برای جلوگیری از این شرایط میتوانید از خدمات سمپاشی هتل ها در وقت های مشخص استفاده کنید و هیچ نگرانی نداشته باشید.

همچنین سالن غذا خوری و آشپزخانه از محیط هایی هستند که مورد توجه بازرسان بهداشت قرار دارند و مورد بررسی قرار میگیرند و بهتر است از سم پاشی یا ضدعفونی کردن این محیط ها بهره ببرید.

شرکت سمپاشی رادین تک با بهره گیری از دانش متخصصان حشره شناسی و سم شناسی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشور ها آماده عقد قرارداد های بلند مدت با هتل ها و رستوران ها و بیمارستان ها و ... برای ارائه خدماتی همچون سمپاشی هتل، سمپاشی رستوران و سمپاشی بیمارستان میباشد.

در اینگونه خدمات قراردادی به صورت دوره ای هر 3 ماه یکبار طبق استاندارد های بهداشتی، سم پاشی انجام میشود و بازدید آن هم هر ماه به صورت رایگان انجام میشود.

همچنین لازم به ذکر است که ما خدمات را بدون نیاز به تخلیه وسایل یا جابجایی وسایل و به صورت کاملا مرتب انجام میدهیم.

 

مزایا سم پاشی هتل

سمپاشی مهمانسرا و مسافرخانه

⭐ دفع حشرات به صورت کامل

⭐ عدم نیاز به صرف هزینه برای سم زدایی مجدد

⭐ هزینه های بسیار منطقی

⭐ عدم نیاز به صرف زمان طولانی

⭐ پیشگیری از آلودگی های تنفسی

⭐ جلوگیری از انتقال بیماری و میکروب به انسان

⭐ جلوگیری از جفت گیری و ازدیاد حشرات در محل

 

حشرات و جانورانی که در هتل ها یافت میشوند

انواع حشرات و جانوران موذی که در محیط مراکز اقامتی حضور دارند را می تواند به صورت موارد زیر ارائه کرد:

 • ساس تختخواب
 • انواع موش (موش خانگی، موش سقفی، موش فاضلاب)
 • سوسک درشت یا سوسک فاضلاب (سوسری آمریکایی)
 • سوسک ریز یا سوسک کابینتی (سوسری آلمانی)
 • شپش
 • آفات انباری
 • مارمولک
 • پشه
 • مگس
 • مورچه
 • سایر حشرات و جانوران موذی

 

بهترین زمان برای سمپاشی هتل ها و مسافرخانه ها

همانطور که گفته شد هتل ها از مکان هایی هستند که نظافت آنها نمشان دهنده کیفیت خدمات آنهاست و بهتر است به صورت دوره ای از خدمات سمپاشی و ضدعفونی در تمام ساختمان استفاده کنند.

برای چنین مکان هایی نمیتوان زمان مشخصی برای سم پاشی انتخاب کرد اما میتوانی به صورت دوره ای این کار را انجام داد تا اطمینان خاطر داشته باشید.

همچنین بهتر است با دیدن اولین حشره هم از چنین خدماتی استفاده کنید.

 

مراحل انجام سمپاشی هتل

سمپاشی مراکز اقامتی

انجام سم پاشی هتل ها و مراکز اقامتی به شکل زیر انجام میشود :

 1. بازدید از همه قسمت های ساختمان هتل
 2. شناسایی نقاط پر خطر و آلوده
 3. شناسایی انواع آفاتی که در ساختمان وجود دارند
 4. ارائه مشاوره برای بهسازی محیط
 5. سمپاشی با بهترین سموم
 6. بازدید مجدد برای اعتبارسنجی حذف حشرات و جانوران موذی

 

بهترین شرکت سمپاشی هتل

اماکن اقامتی همچون هتل ها، مسافرخانه ها، هاستل ها، اماکن بوم گردی و… بسیار در معرض آلوده شدن به آفاتی همچون حشرات و جانوران موذی هستند.

حشراتی همچون سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز کابینتی، ساس تختخواب، شپش، پشه و… از جمله این آفات هستند که برای جلوگیری از نفوذ آنها میتوان دسترسی به آب و غذا را محدود کرد، از ورود آنها جلوگیری کرد، از لانه گزینی آنها جلوگیری کرد و مهم تر از همه بهداشت را رعایت کرد.

شرکت های متعددی وجود دارند که خدمات سم پاشی هتل را انجام میدهند اما همه آنها به صورت تضمینی کار نمیکنند.

ما تمامی خدمات را از صفر تا صد به صورتن تضمینی برای شما در تهران و کرج و حومه انجام میدهیم تا تمام حشرات و آفات و جانوران را ریشه کن کنیم.

کارشناسان ما جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و شهید بهشتی هستند که بهترین روش ها و سموم را باکارایی ماکسیمم در اختیار سمپاشان حرفه ای برای ارائه خدمات قرار میدهند.

توجه داشته باشید که بهترین شرکت سمپاشی هتل ۱۰۰٪ از بین بردن آفات را تضمین کرده و آفاتی از قبیل عقرب، ساس، سم رطوبت، سوسک، حلزون ، هزارپا ، کک و موش صحرایی را سمپاشی می کند.

برای انتخاب شرکت سم پاشی معتبر موارد زیر را مد نظر داشته باشید :

 • از تخصص تکنسین و کارشناسان سمپاشی شرکت اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید که از ابزارها و تجهیزات جدید برای سم پاشی کمک می گیرند.
 • میزان اطلاعات کارشناسان شرکت درباره سموم و آفات را بسنجید.
 • توجه داشته باشید که تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
 • نظرات مشتریان شرکت سمپاشی را بررسی کنید.

 

نکات مهم برای سمپاشی مسافرخانه و مهمانسرا

قیمت سم پاشی تضمینی هتل

اولین نکته این است که استفاده صحیح از سموم غیر بهداشتی و توجه به میزان یا دز مصرفی سم، نقش مهمی در از بین بردن حشرات موذی دارد. 

از دیگر نکات مهم داشتن اطلاعات کافی در مورد نوع حشرات و نوع سموم میباشد و همچنین اینکه سم پاشی به صورت فردی انجام شود یا گروهی هم بسیار مهم است.

لازم به ذکر است که تمام سموم بی خطر و بدون بو هستند اما پیشنهاد میکنیم کودکان یا زنان باردار و افرادی که حساسیت دارند و مشکلاتی دارند در محیط حضور نداشته باشند.

 

هزینه و قیمت سمپاشی هتل ها

قیمت سمپاشی هتل ثابت نیست و به موارد متعددی بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع آفات
 • مساحت هر طبقه
 • تعداد سوئیت ها
 • تعداد دستشویی ها و حمام ها
 • میزان آلودگی به آفات (تعداد حشرات)
 • کیفیت سموم
 • تعداد سمپاش ها
 • زمان ارائه خدمات

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از جدید ترین قیمت ها و یا درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید