سمپاشی حشرات | راه های از بین بردن حشرات در منزل

02177646282 تلفن تماس
سمپاشی حشرات

با گرم ‌تر شدن هوا و رسیدن فصل‌های گرم، سر و کله‌ی حشرات موذی هم در خانه‌ها پیدا می‌شود. سوسک، پشه، مگس، مورچه، ساس، هزارپا و سایر حشرات موذی برای‌مان مزاحمت ایجاد می‌کنند و دیدن‌شان در گوشه و کنار خانه باعث آزار می‌شود. علاوه بر آزار وجود برخی از این حشرات موجب آلودگی در خانه و بروز بیماری می‌شود.

رادین تک
رادین تک

در تمام نقاط جهان حشرات و جانوران موذی بسیاری وجود دارند به خاطر آلودگی و مواد خوراکی و آب و هوا ممکن است در هر مکان مسکونی و اداری و تجاری و ... دیده شوند.

این حشرات باعث انتقال بیماری میشوند، اذیت و آزار و ترس دارند و به محض دیدن آنها باید آنها را از بین برد.

حالا روش های مختلفی برای اینکار وجود دارد اما بهترین آنها سمپاشی حشرات است که در ادامه با آن کاملا آشنا خواهید شد.

 

سمپاشی حشرات

حشرات موذی معمولا محیط‌های گرم و مرطوب را دوست دارند؛ بنابراین حمام و دستشویی یکی از محل‌های زندگی حشرات موذی است. آشپزخانه نیز جزو فضاهای موردعلاقه‌ی حشرات موذی است؛ چرا که هم موادغذایی در آن موجود است و هم گرم و نسبتا مرطوب است. بنابراین در سمپاشی بهتر است پیش از اقدام به انجام این کار درزها و سوراخ‌ها را بپوشانید تا پس از فرآیند سمپاشی ساختمان دوباره درگیر حشرات موذی نشوید.
برای سمپاشی حشرات بهتر است از یک شرکت سمپاشی معتبر کمک بگیرید تا سلامت شما در هنگام سمپاشی به خطر نیفتد و کار سمپاشی به بهترین نحو ممکن انجام شود.

 

سمپاشی حشرات موذی

سمپاشی حشرات خانگی

با شروع فصل گرما و فصل تخم گذاری، روز به روز تعداد حشرات موذی در محیط های مختلف بیشتر میشود که از این حشرات میتوان به سوسک، مورچه و پشه اشاره کرد که باعث سلب سایش میشوند.

برای سمپاشی حشرات موذی این نکته مهم است که از چه سمی استفاده شود و چه شرکتی چگونه این امر را انجام دهد.

این کار کاملا تخصصی است و بهتر است از هر سمی استفاده نکنید زیرا ممکن است بی تاثیر باشد و همچنین پیشنهاد میکنیم از بهترین شرکت سمپاشی درخواست خدمات کنید زیرا هر شرکتی تجربه کافی برای این کار ندارد.

لازم به ذکر است که مناسب ترین وقت برای سمپاشی حشرات موذی اوایل بهار و اوایل پاییز است. در فصل بهار حشرات شروع به رشد و تکثیر می کنند و در پاییز هم حشرات به منظور ذخیره سازی غذا پخش و زیاد می شود.

 

سمپاشی حشرات خانگی

حشرات موذی معمولا برای پیدا کردن غذا وارد خانه می‌شوند، اما گاهی ناخواسته و با وسایل دیگر یا انتقال تخم، آن‌ها وارد خانه می‌شوند.

ورود حشرات موذی به خانه‌ها معمولا از چاه فاضلاب، سوراخ‌ها و درزهایی صورت می‌گیرد که روی در و دیوار و وسایل خانه وجود دارد.

در روش خانگی سمپاشی بهتر است پیش از سمپاشی درزها و سوراخ‌ها را بپوشانید تا پس از فرآیند سمپاشی ساختمان دوباره درگیر حشرات موذی نشوید.

برای سمپاشی حشرات خانگی به موارد زیر توجه داشته باشید :

  • پیش از سمپاشی خانه از تمام افراد خانواده به‌خصوص افراد مسن، افراد بیمار و کودکان بخواهید خانه را ترک کنند.
  • حیوانات خانگی را هم از خانه خارج کنید.
  • پیش از سمپاشی خانه به همسایه‌ها خبر دهید قصد انجام این کار را دارید. ممکن است آن‌ها هم از این مشکل رنج ببرند و با سمپاشی هم‌زمان بتوانید مشکل حشرات موذی را کاملا از بین ببرید. همچنین به دلیل سمی بودن مواد، لازم است همسایه‌ها بدانند و موادغذایی که احتمال آلوده شدن دارند را از دسترس دور کنند و در و پنجره‌ها را بسته نگه دارند.
  • ظروف آشپزخانه را در محیط‌های دربسته مثل کابینت قرار دهید و اگر ظرفی بیرون ماند بهتر است آن را پس از سمپاشی ساختمان بشویید.
  • در روش خانگی سمپاشی موادغذایی را هم در محیط‌های دربسته قرار دهید و حتما روی موادغذایی را بپوشانید.
  • درها و پنجره‌ها را ببندید تا گردش هوا متوقف شود. حین سمپاشی ساختمان نباید باد یا نسیمی بوزد تا جریان حرکت سم را تغییر دهد.

راه های از بین بردن و دفع حشرات خانگی

این هم خانه ناخواسته ممکن است تأثیرات متفاوتی بر زندگی ما داشته باشند. ممکن است یک عنکبوت کوچک در گوشه‌ ای غبارآلود در خانه هیچ دردسری برای ما ایجاد نکند، اما مسلماً حشرات کوچکی همچون کک در رختخوابمان می‌تواند ما را با مشکل مواجه کند.

احتمالاً وقتی حشراتی را در خانه خود مشاهده می‌کنید، اولین راه حلی که به ذهنتان می ‌رسد این است که به نزدیک‌ ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه کنید و یک حشره کش خریداری کنید.

اما آیا می‌دانید که این محصولات معمولاً حاوی مواد شیمیایی سمی هستند که برای شما و خانواده تان (و حتی حیوانات خانگی شما) ناسالم هستند و البته برای کره زمین نیز مضر هستند؟

با این حال جای نگرانی نیست. با یک تماس با رادین تک کافی است تا تیم حرفه ای و مجرب ما کار سمپاشی منزل شما را بر عهده بگیرد و بدون هیچ گونه صدمه به شما ومحیط زیست کار از بین بردن این حشرات را انجام دهیم.کافی است به ما اعتماد کنید .

 

سمپاشی هزار پا

هیچ چیز ترسناک تر از دیدن یک هزار پای خانگی که کنار مبل یا روی زمین در حال راه رفتن است ، نیست. اگر مثبت نگاه کنیم، اغلب مردم از دیدن هزارپای خانگی وحشت دارند. هزار پای خانگی معمولا 15 پا دارد و میتواند 1 تا 3 پا در ثانیه راه برود و این دلیل غیر ممکن بودن گرفتن آن ها را توضیح می دهد.

معمولا پاسخ رایج به یک هزار پای خانگی منجربه پرتاب کفش می شود ، اما تقریبا مانند هر حشره دیگر، این هزار پا نیز هدفی دارد.

و بله این هدف خوبی است که برای رفع آن و مبارزه از امواج فراصوتی استفاده کنید در این روش امواج صوتی ایجاد شده در فـرکانسهای بالاتر از قدرت شنوایی گوش انسان و در محدوده شنوایی جانوران موذی باعث دور شدن آنها از محیط می شود که روشی بدون ضرر و سازگار با محیط زیست می باشد.

سمپاشی کک

کک ها، حشرات موذی و بسیار خطرناکی هستند که به واسطه ویژگی های حرکتی و دوره زندگی، به دام انداختن آن ها بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن است. 

سمپاشی یکی از عمده ‌ترین راه‌های از بین بردن کک می ‌باشد . به هیچ عنوان نباید فکر کنید که اگر در حیوان خانگی خود کک را از بین ببرید خانه و حیاط شما عاری از این حشره خواهد شد و بالعکس.

سمپاشی مگس

 پس از اقدامات پیشگرانه و نهایی ترین راه  مبارزه با آفات مگس ، سمپاشی مگس است. مگس ها گروهی از دوبالان ومتعلق به راسته سیکلورافا هستند. عدم نابودی این حشرات ممکن است خسارات جبران ناپذیری همانند انتقال بیماری ها به همراه داشته باشد.

سمپاشی حشرات

سمپاشی پشه

پشه‌ ها از خانواده حشرات دو بال به نام کولیسیده می باشند، بدن آنها از سه قسمت سر، سینه و شکم تشکیل شده است. پشه ماده معمولا بزرگتر از نر است و خرطوم آن طویل‌ تر بوده و مناسب مکیدن خون است.یکی از ساده ترین و مؤثرترین روش مبارزه با پشه ها و بیماریهای منتقله توسط آنها ایجاد محافظت فردی در مقابل گزش پشه هاست .

این عمل از طریق نصب توری برای در و پنجره ها ، هواکشها و کانالها ، استفاده از پشه بند در مناطق آلوده ، هنگام خواب در هوای آزاد و استفاده از ترکیبات دور کننده پشه بخصوص در طول شب و هنگام خواب و استراحت انجام می گیرد .اقدام به سمپاشی حشرات و از بین بردن حشراتی که باعث ایجاد بیماری در انسان ها می شود بسیار لازم و ضروری است.

سمپاشی شپش

شپش ها حشرات خونخوار کوچکی هستند که روی پوست پستانداران و پرندگان زندگی می¬کنند. سه نوع شپش با انسان سازگار شده اند : شپش سر (پدیکولوس هومانوس کاپیتیس)، شپش بدن (پدیکولوس هومانوس) و شپشک زهار یا عانه (فتیریوس پوبیس). هر سه نوع در تمام دنیا وجود دارند. 

در رادین تک کار سمپاشی حشرات از جمله سمپاشی شپش انجام می شود و شما می توانید به سرعت نتیجه این سمپاشی را احساس نمایید و با خیال راحت در منزل خود وقت بگذرانید بدون وجود حشرات مزاحم!!

سمپاشی مایت

مایت ها بندپایان کوچک و مرتبط با کنه ها هستند. چندین نوع از کنه ها را می توان در خانه ها یافت و برخی از آن ها ممکن است انسان را گاز بگیرند. بیشتر مایت ها برای حشرات یا چرنده ها بی ضرر هستند.

هر زمان شما عزیزان در نزدیکی محل زندگی یا محل کار ،  مایت و عوارض آن را مشاهده کردید می توانید برای نابودی و سمپاشی مایت به صورت تخصصی  با ما تماس حاصل فرمایید. تا در کمترین زمان ممکن جهت نابودی و ریشه کنی این حشره مزاحم وو خطرناک اکیپ حرفه ای را به محل اعزام نماییم.

سمپاشی ساس

ساس از کک بزرگ‌ تر است و لای درز تشک و بالش و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و انسان را نیش می‌زند. ساسها بیشتر بهنگام شب فعالند اما اگر یک هفته از خانه دور باشید، همین که شروع به استراحت کنید یا روی مبل بنشینید به سراغ شما خواهند آمد.

هزینه سمپاشی ساس با توجه به نوع سم و مقدار سموم مصرفی از قبل اطلاع رسانی می شود.قبل از سمپاشی ساس باید به تمام ساکنین ساختمان اطلاع داده شود و حداقل تا 8 ساعت امکان استفاده از مکان سمپاشی شده وجود نخواهد داشت.

سمپاشی سوسک

سوسک از خانواده سوسری های می باشد. می توان گفت سوسک ها بزرگترین خانواده ی گروه حشرات هستند. وجود آن در خانه ها و مکان های دیگر بسیار چندش اور است و به راحتی می تواند به منزل شما راه پیدا کنند.

سوسک به عنوان آفت اصلی منازل در سراسر جهان یافت می شوند. آن ها به عنوان آفاتی که از راه آب وارد می شوند معروف هستند.

سوسک ها معمولا در جاهای کم نور و دور از چشم منازل زندگی می کنند و تقریبا می توانند از هر چیزی تغذیه کنند. سمپاشی سوسک ، سمپاشی سوسک ریز در حیطه ی تخصص گروه شرکت سمپاشی رادین تک است که با قیمت سمپاشی سوسک ارزان، با ماندگاری طولانی قادر به سمپاشی محل مورد نظر شما است.


خدمات سمپاشی ساختمان رادین تک در همه مناطق تهران فعال است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید